כיצד להסיר כתמי חלודה מהרצפה - מדריך שלב אחר שלב

כאשר אנו מתמודדים עם כתמי חלודה על הרצפה או משטחים אחרים
כאשר אנו מתמודדים עם כתמי חלודה על הרצפה או משטחים אחרים, האידיאל הוא קודם כל לנקות היטב את המשטח החלוד.

רוצים ללמוד איך לנקות כתמי חלודה בחדר האמבטיה ובמטבח? כאן אנו מסבירים מה לעשות כדי להיפטר מהם על הרצפה, הכרום ומשטחים אחרים!

איפה שיש אביזרי ברזל ומים, יש חלודה. בחדר האמבטיה ובמטבח יש לרוב גם וגם, ובשפע. ללמוד כיצד להסיר כתמי חלודה יכול להיות מאתגר, אבל במאמר זה, אתה הולך למצוא כמה סודות למזער את הכתמים המגעילים האלה.

לפני ניסיון להסיר חלודה, נקה היטב את האזור שבו ברצונך לטפל. כך, תוכלו להבדיל בין כתמי חלודה לכתמי לכלוך כדי לרכז את כל המאמצים בהסרת חלודה.

כיצד להסיר כתמי חלודה מהרצפה
כיצד להסיר כתמי חלודה מהרצפה.

כאשר אנו מתמודדים עם כתמי חלודה על הרצפה או משטחים אחרים, האידיאל הוא קודם כל לנקות היטב את המשטח החלוד. אנו ממליצים לך לקרוא תמיד את ההוראות על תווית המיכל כדי לוודא שזהו המוצר הנכון ואנו מציעים לך לבדוק את המוצר באזור לא בולט לפני יישום מלא.

כיצד להסיר כתמי חלודה על משטחי לינוליאום

 1. צעד ראשון

  נקה כתמי חלודה עם מטלית ומעט מים חמימים וחומרי ניקוי. שטפו היטב את המשטח והניחו לו להתייבש.

 2. צעד שני

  אם עדיין יש חלודה, נסה מסיר חזק יותר. לפני השימוש במוצר חדש, קרא בעיון את תוויות האריזה, עקוב אחר ההנחיות והגן על הפנים והידיים שלך. בצע תחילה בדיקה קטנה במקום לא בולט על פני השטח וודא שהחדר מאוורר היטב. שטפו את כל המשטח לאחר סיום.

 3. צעד שלישי

  אם אתם מעדיפים להשתמש בחומר ניקוי ביתי, ערבבו כף אחת של קרם אבנית עם שתי כפות מים ליצירת משחה. יש למרוח את המשחה, לשפשף היטב ולשטוף במים.

כיצד להסיר כתמי חלודה מהרצפה

 1. צעד ראשון

  קודם כל, לשפשף כתמי חלודה עם אבן ספוג רטובה.

 2. צעד שני

  לאחר ייבוש, השתמש במוצר מיוחד להסרת כתמים מסוג זה.

 3. צעד שלישי

  במידה ואתם רוצים לדעת כיצד להסיר כתמי חלודה על הרצפה באמצעות מוצרים תוצרת בית, ערבבו מעט לימון עם נתרן בוראט או קרם אבנית. כשהיא דביקה, מרחו את התערובת על החלודה. תן לזה לעבוד כחמש דקות ונקה את המשטח עם מברשת שיניים ישנה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הוסיפו עוד מיץ לימון ולאחר מריחת התערובת, כסו את פני השטח במלח. אתה יכול להשאיר אותו לפעול במשך כמה שעות עד שהוא מתייבש היטב לפני הקרצוף.

 4. שלב רביעי

  שטפו את המשטח במים פושרים כדי שלא יישאר מוצר.

במקרה שתצטרכו להתמודד עם כתמי חלודה על הרצפה (או משטחים אחרים) עקשניים יותר, ניתן להשתמש בספוג וירולנה כאופציה אחרונה או במקרה קיצוני. היזהר, מכיוון שצמר פלדה עלול לפגוע בצבע או באמייל ולשרוט את משטחי האמבטיה או המטבח.

הקפד להשתמש בשיטה הנכונה עבור המשטח שאתה צריך לטפל. לינוליאום, כרום וקרמיקה מטופלים בשיטות שונות.

בדוק תמיד מוצרים באזור קטן כדי לוודא שהם לא פוגעים במשטח.

כיצד להסיר כתמי חלודה ממשטחי כרום

הדרך היעילה ביותר ללמוד כיצד לנקות כתמי חלודה ממשטחי כרום היא לקרצף את הכתמים בנייר אלומיניום טבול במים או בחומץ. זה משמש להעברת האלקטרונים בין שתי המתכות, מה שמאפשר להפוך את תהליך החמצון.