גיליתי איך לנקות אריחי אמבטיה

מכיוון שחיבורים יכולים בקלות להכתים ברגע שמסיימים לנקות אותם
ללמוד כיצד לנקות אריחים לאמבטיה יכול להיות מתסכל, מכיוון שחיבורים יכולים בקלות להכתים ברגע שמסיימים לנקות אותם.

לא יודעים לנקות אריחי קרמיקה וחיבורים במטבח ובאמבטיה? קל מדי! עקוב אחר העצות המועילות האלה כדי לשמור על מראה חדש.

קרמיקה משמשת לא רק לחיפוי רצפות וקירות, אלא גם יכולה להוות מוקד משיכה בחדרי אמבטיה ומטבחים. ניקוי מפרקים יוצר השפעה חזותית טובה יותר. בעוד שהלכלוך כמעט בלתי נראה על דיס שחור, דייסים לבנים או אפורים מכתימים בקלות ויכולים לתת את הרושם שסביבה נקייה מלוכלכת. מכיוון שגם קרמיקה דורשת טיפול מיוחד, רצוי תמיד שיהיה בהישג יד חומר טוב לניקוי אריחים וקרמיקה.

עם זאת, אינך צריך להשקיע שעות בקרצוף. אם אתם מנסים ללמוד עוד על ניקוי חיבורים ואריחים במטבח ובאמבטיה שלכם, ישנן כמה שיטות שבנוסף להיותן מצוינות להסרת לכלוך מעשית, ישאירו לכם יותר זמן פנוי לפעילויות הפנאי שלכם.

כיצד לנקות אריחי אמבטיה
כיצד לנקות אריחי אמבטיה.

אקונומיקה מצוינת לניקוי חיבורים ואריחים, ומשאירה אותם ללא רבב. השתמשו בתכשיר ניקוי המכיל אקונומיקה, כמו המוצרים בקו Vim, כדי להבטיח שהקרמיקה והדייסים משפרים את המראה והניקיון של חדר האמבטיה שלכם.

כיצד לנקות חיבורי אריחים וקרמיקה

מותגים רבים מציעים מוצרים ספציפיים לניקוי מפרקים. מוצרים מסחריים מבטיחים ניקיון עם מעט מאוד מאמץ, אם כי אנו נותנים לך גם את האפשרות להכין את המנקה שלך. לעולם אל תערבב מוצרים או תכשירים מסוימים (לדוגמה, אקונומיקה עם חומץ), מכיוון שהם עלולים לגרום לשילוב רעיל.

 • מגוון מותגים מציעים מוצרים מיוחדים לניקוי מפרקים

  שנועדו להחזיר את צבעם הטבעי. בתהליך בחירת המוצרים, אנו ממליצים על אלו המכילים קוטלי פטריות, במיוחד בחדרי האמבטיה, בהם נפוצה צמיחה מוגזמת של עובש וטחב הנגרמת על ידי לחות של אדים וחום.

 • יש אנשים שמעדיפים לנקות את המפרקים, במיוחד הלבנים והאפורים, עם מוצרים המכילים אקונומיקה, כי זה יעיל ביותר למשימה זו. אקונומיקת חמצן ואקונומיקה מפורסמים בכוח הניקוי שלהם על קרמיקה וחיבורים, אך יש לטפל בהם בזהירות ולעולם לא להשתמש בהם לניקוי חיבורים שחורים או צבעוניים אחרים, מכיוון שהם עלולים לשנות את צבעם. קרא בעיון את הוראות השימוש על תווית המוצר, כפי שהומלץ עם כל חומרי הניקוי. כמו כן, רצוי למרוח תחילה את המוצר על משטח קטן ולא בולט, כבדיקה, ואל תשכחו ללבוש כפפות להגנה על הידיים.

 • אם אתם מעדיפים לא להלבין, תוכלו ללמוד כיצד לנקות את חיבורי האריחים עם מוצר ביתי. כוח הניקוי של מוצרים חומציים (כגון חומץ) ותכונות ההלבנה של סודה לשתייה יעילים מאוד בהסרת הלכלוך מהמפרקים. כדי להכין בעצמך מנקה מפרקי אריחים, ערבבו חומץ עם סודה לשתייה כדי ליצור משחה סמיכה שניתן לפזר בקלות על החיבורים.

5 טיפים מרכזיים לניקוי מפרקים:

כדי להסיר כתמים מחיבורים, יש צורך לא רק להשתמש בחומר ניקוי טוב, אלא גם בשיטת ניקוי נכונה. הדרך הטובה ביותר להסיר כמה שיותר כתמים ולכלוך במכה אחת היא למרוח את חומר הניקוי ולתת לו לעבוד זמן מה לפני קרצוף המשטח. זכור גם את ההצעות הבאות:

 1. לפני תחילת ניקוי מפרקים יש לטאטא את האריחים מהרצפה בעזרת מטאטא או מגב יבש, או לנגב את אריחי הקיר במטלית יבשה.

  שלב זה הוא להסיר אבק שהצטבר ולחשוף את המפרקים.

 2. החל את חומר הניקוי על המפרקים מנסה לכסות את כל פני השטח.

  ייתכן שיהיה עליך למרוח אותו מספר פעמים כי המפרקים יספגו אותו. הרעיון הוא לא להרוות את הרצפה בחומר הניקוי, אלא לוודא שכל הסדקים מכוסים היטב.

 3. תן לזה לפעול כ-30 דקות

  עד שתשחרר את הכתמים כדי שיהיה קל יותר להסירם.

 4. מברישים את המשטח עם מברשת זיפים נוקשה

  יש בתי עסק שמוכרים מברשות מיוחדות לניקוי מפרקים, אבל גם מברשת שיניים שאינה בשימוש שלא תשתמש בה שוב היא שימושית.

 5. שטפו את הרצפה או הקיר במים והניחו להם להתייבש

  עבור כתמים עקשניים, ייתכן שיהיה עליך לחזור על תהליך זה מעת לעת לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפים לניקוי קרמיקה:

תהליך ניקוי קרמיקה ואריחים די דומה לזה של הדיוס. אתה יכול לקנות חומר ניקוי כמו קרם Cif או להכין תוצרת בית עם אקונומיקה או להכין משחה של סודה לשתייה ומים. ללא קשר למוצר או לשיטת הניקוי שתבחרו, אנו ממליצים תמיד לבצע בדיקה על משטח קטן לפני השימוש. לרצפות שיש עדיף להשתמש בחומר ניקוי למדיח כלים, שכן מוצרים חומציים (אפילו חומץ) עלולים לקלקל אותם. אלא אם יש לכלוך תקוע, אין צורך לשפשף אותם במרץ כמו במקרה של אטמים. פשוט נגב את זה. למידע נוסף על איך לנקות קרמיקה.

כיצד לנקות אריחי אמבטיה:

ללמוד כיצד לנקות אריחים לאמבטיה יכול להיות מתסכל, מכיוון שחיבורים יכולים בקלות להכתים ברגע שמסיימים לנקות אותם. עובש מצטבר על אריחי קרמיקה ואמבטיה, במיוחד אלו במקלחת ובאמבטיה, דבר בולט יותר כאשר החיבורים לבנים או בהירים. בעוד חומץ לבן יעיל בניקוי עובש, ישנם גם מוצרים ספציפיים לקרמיקה המכילים מעכבים המונעים צמיחת עובש. נסה את קרם ההיגיינה Cif Ultra עם אקונומיקה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אל תשכח לנקות מעת לעת כדי שלא יצטבר לכלוך, ותמיד פעל לפי ההוראות שעל האריזה של כל מוצר שתבחר להשתמש בו. כדי לדעת יותר, עבור אל כיצד לנקות אריחי אמבטיה

ניקוי אריחים וחיבורים: תחזוקה

כדי לדעת יותר, עבור אל כיצד לנקות אריחי אמבטיה
כדי לדעת יותר, עבור אל כיצד לנקות אריחי אמבטיה.

כדי למנוע הצטברות לכלוך, נקה אריחי קרמיקה ודיס כחלק משגרת הניקוי הרגילה שלך. נסו לנגב את רצפת הקרמיקה לפחות שלוש פעמים בשבוע או מדי יום, במיוחד אם יש לכם ילדים או חיות מחמד בבית. אנו ממליצים על רצפות Cif 4 ב-1: ניתן לבחור בין ניחוחות שונים, הוא קל לשימוש ומספק ברק וחיטוי בשלב אחד. זה יעזור לרצפות שלך להיראות נקיות ומחוטאות כראוי. מדי פעם, ניתן להשתמש במנקה אדים כדי למנוע מלכלוך לחלחל אל פני השטח. נגב מיד את כל הנתזים כדי למנוע הידבקות כתמים לרצפה.

חיבורים ואריחים נקיים משפרים באופן דרמטי את מראה חדר האמבטיה והמטבח שלך על ידי כך שהם נראים בהירים יותר ומרווחים אף יותר. עקוב אחר העצות שלנו וראה את התוצאות.

ניקוי תכוף של קרמיקה וחיבורים יעזור לכם לשמור על איכות האמייל והצבע הטבעי מבלי לאפשר היווצרות פטריות. מוצרי ניקוי המכילים אקונומיקה, כמו ליין המוצרים של Vim, מומלצים בעצם להלבנת מפרקים וקרמיקה. זכור תמיד לעקוב אחר הוראות הבטיחות על תווית המוצר ולוודא שהיא מתאימה למשטחי הקרמיקה שלך. מברשת שיניים שאינה בשימוש היא כלי מצוין לניקוי מפרקים.