סוגים ושימושים שונים של מוצרי ניקוי

ישנם מוצרי ניקוי בסיסיים שצריכים להיות בארון שלכם שכן הם יפתרו לכם את רוב בעיות הניקיון
ישנם מוצרי ניקוי בסיסיים שצריכים להיות בארון שלכם שכן הם יפתרו לכם את רוב בעיות הניקיון.

למרות שרשימת מוצרי הניקיון הביתיים יכולה להיות אינסופית, הנה מבחר שיהפוך את הניקוי לקל ומהיר. נקישה!

בטיחות חיונית בעת שימוש במוצרי ניקוי.

הקפד להשתמש באמצעי הגנה כגון כפפות גומי, עקוב אחר ההוראות על תוויות המוצר ובדוק אותן קודם לכן בשטח קטן, וודא שזה לא גורם לנזק או שינוי כלשהו למשטח המיועד לטיפול. זכור תמיד לאוורר את החדרים לאחר שימוש בכימיקלים כגון אקונומיקה.

ביצוע ניקיון הבית יכול להיות עסק מסובך לפעמים. כל סביבה דורשת הליך שונה וכל משטח דורש מוצר ניקוי אחר.

להלן רשימה של מוצרים חיוניים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ארסנל הניקיון שלך.

ישנם מוצרי ניקיון בסיסיים שצריכים להיות בארון שלך מכיוון שהם יפתרו את רוב בעיות הניקוי שלך:

 • לבנדינה

 • מנקה שירותים

 • מנקה שירותים

 • מנקה אנטיבקטריאלי

 • מנקה זכוכיות

 • מנקה רצפות

 • חומרי ניקוי לשטיפת בגדים

 • מרכך

 • נוזל לניקוי כלים

 • מסיר כתמים

 • סבון נוזלי או חיטוי ידיים

בנוסף למוצרי ניקוי מיוחדים אלו, ישנם חומרי ניקוי נוספים שעוזרים לשמור על הבית שלך נקי ומתמודד עם לכלוך עקשני. הנה רשימה של שישה פריטים שכדאי לקחת בחשבון כששומרים על הבית שלך נקי.

למרות שרשימת מוצרי הניקיון הביתיים יכולה להיות אינסופית
למרות שרשימת מוצרי הניקיון הביתיים יכולה להיות אינסופית, הנה מבחר שיהפוך את הניקוי לקל ומהיר.

מומלץ בכל פעם שמשתמשים במוצר או בשיטה חדשה לניקוי, יש לוודא זאת קודם לכן בשטח קטן.

מנקה טוב לכל מטרה.

רוב עבודות הבית עשויות לדרוש ספוג כלים או מטלית וחומר ניקוי טוב לכל מטרה כמו קרם Cif, או שאתה יכול לעשות חומר ניקוי משלך על ידי ביצוע העצות שלנו למטה:

 1. בחרו בין שתי כפות חומץ לבן או סבון נוזלי

 2. מערבבים אחד משני המוצרים הנבחרים עם 1 ליטר מים חמימים

 3. מנערים בחוזקה ומעבירים לכלי עם מכשיר ריסוס.

עכשיו אתה מצויד להתמודד עם כל לכלוך משטח. ביצוע ניקיון שוטף עם המוצרים הנכונים יעזור לכם לשמור על ביתכם בתנאים היגייניים ונקיים טובים. מוצרים כמו Vim ו- Cif שימושיים מאוד ויכולים לעזור לך בניקוי כללי. זכור תמיד לעקוב אחר ההוראות על התוויות ולבדוק מראש את המוצר על משטח קטן.

חומר ניקוי שוחק עדין

מנקה רב תכליתי זה יעזור לך להיפטר מלכלוך עיקש. רצוי לא להשתמש במוצרים שוחקים העלולים לגרום נזק, במיוחד למשטחים מלוטשים.

סודיום ביקרבונט

סודה לשתייה היא מוצר ניקוי נהדר שיש לו יתרון של מיגור לכלוך על אריחים מבלי לגרום לקורוזיה של מפרקים. זהו גם מוצר ניקוי נהדר למטבח ולאמבטיה.

 • ערבבו 3 חלקים מים חמימים וחלק אחד של סודה לשתייה לתערובת אידיאלית לניקוי התנור והמקרר.

 • כדי לנקות את חדר האמבטיה, אתה רק צריך להוסיף מעט סבון נוזלי לתערובת הקודמת כדי לקבל משחה סמיכה.

 • סודה לשתייה פועלת גם כבולם ריחות נהדר: שים צלחת קטנה של סודה לשתייה במקרר; זה ישאיר אותו נקי מריח. זכור להחליף את הצלחת מדי חודש כדי לשמור על ניקיון המקרר.

ניתן להשתמש בנתרן קרבונט באותו אופן כמו בסודה לשתייה, אך חשוב לציין כי מוצר זה הוא הרבה יותר בסיסי, מה שאומר שהוא חזק יותר כאשר נלחמים בכתמים קשים כגון תנורים ספוגים. שומני, אך הוא גם מגרה את העור והעיניים, ולכן תמיד מומלץ ללבוש כפפות גומי והגנה על העיניים.

חומץ לבן או מיץ לימון.

ניתן להשתמש בחומץ לבן או במיץ לימון באותם מקרים בהם אנו משתמשים בסודה לשתייה. למוצרי ניקוי טבעיים אלו יש גם יתרון של חדירת משקעים אלקליין כדי להיפטר מאבנית וחלאות סבון.

לניקוי יעיל של חלונות ועץ מלוטש, הכינו תמיסה של חלקים שווים של חומץ לבן ומים. לאחר הניקוי, מומלץ לשפשף את המשטח במיץ לימון מדולל להעלמת ריחות.

 • מיץ לימון שימושי מאוד לא רק לפתיחת סתימות בניקוז, אלא גם משחרר ריח. פשוט מכינים תמיסה של חלקים שווים לימון ומים ושופכים אותה לביוב.

כפפות גומי

ספוגים לשטיפת כלים ומטליות מיקרופייבר הם חלק מהארסנל של מוצרי ניקוי ביתיים חיוניים
ספוגים לשטיפת כלים ומטליות מיקרופייבר הם חלק מהארסנל של מוצרי ניקוי ביתיים חיוניים, וניתן להשתמש בהם על רוב המשטחים.

המוצר הזה לא צריך הרבה הסבר! כפפות גומי משמשות כדי למנוע מהידיים שלך להתלכלך ולהימנע ממגע ישיר של העור עם כל חומר כימי. מומלץ להצטייד בשני זוגות כפפות בצבעים שונים: זוג כפפות לניקוי המטבח (שימושי מאוד בשטיפת כלים) ועוד אחת לאמבטיה.

ספוגים לשטיפת כלים ומטליות מיקרופייבר.

ספוגים לשטיפת כלים ומטליות מיקרופייבר הם חלק מהארסנל של מוצרי ניקוי ביתיים חיוניים, ותוכלו להשתמש בהם על רוב המשטחים. ספוגים שימושיים מאוד להסרת לכלוך עיקש, בעוד שמטליות לחות מעולות לכל מצב הדורש ניקוי עדין יותר. מטליות מיקרופייבר יבשות הן מגע הגימור המושלם בעת מעבר על משטחים.

בד המיקרופייבר הרטוב משמש בעיקר להסרת חלקיקי הלכלוך הקטנים ביותר הודות למבנה הפוליאסטר והניילון. גלה כיצד לשטוף מטליות מיקרופייבר וספוגים למדיח כלים.

אגב, לאחר שסיימתם לנקות את הבית או אפילו באמצע משימות מלוכלכות מאוד, תצטרכו לחטא את הידיים, או עם מים וסבון נוזליים או חומר חיטוי ידיים כדי לחסל את החיידקים שמתפשטים בכל הבית דרך שלכם. ידיים.

סודה לשתייה היא מרכיב בשיטות ניקוי רבות, לכן אנו ממליצים שתחזיק אותה תמיד בהישג יד. חומץ לבן ומיץ לימון הם שני מוצרים יומיומיים בעלי כוח ניקוי רב. כפפות גומי חיוניות להגנה על הידיים שלך במשימות ניקוי רבות.