הבן את הטעויות של אחסון ספוגים לשטיפת כלים

ראשית הבינו את הטעויות השונות באחסון ספוג הכלים הזה
לכן, כדי לשמור על ספוג שטיפת הכלים נקי והיגייני, ראשית הבינו את הטעויות השונות באחסון ספוג הכלים הזה!

יאללה, גלה את הטעויות השונות בשימוש בספוג הכלים הבא כדי שתוכל לשמור על הספוג נקי.

כשמדובר בשימוש בספוג לשטיפת כלים, מסתבר שיש כמה טעויות שאנו עושים לעתים קרובות. שגיאות באחסון ספוג כלים זה עלולות להיות קטלניות ולזהם את ההיגיינה של הספוג וכלי השולחן הנשטפים עם הספוג. לכן, כדי לשמור על ספוג שטיפת הכלים נקי והיגייני, הבן תחילה את הטעויות השונות באחסון ספוג הכלים הזה!

מים

השריית הספוג במים

השריית הספוג במיכל מים נעשית כדי למנוע מהספוג להתייבש ונוקשה. עם זאת, הרגל מסוג זה למעשה מגביר את הסיכון של הספוג להיות נגוע בחיידקים.

הכנסת הספוג למיכל מי סבון

כשמדובר בשימוש בספוג לשטיפת כלים
כשמדובר בשימוש בספוג לשטיפת כלים, מסתבר שיש כמה טעויות שאנו עושים לעתים קרובות.

ההרגל האחד הזה נעשה בהחלט על ידי רוב משתמשי הספוג. אנחנו רגילים לשים את הספוג בכלי שכבר מכיל תמיסה של סבון כלים. הרגל זה הופך את מצב הספוג לרטוב תמיד. למעשה, ספוגים לחים או לחים הם בתי גידול אידיאליים לחיידקים.

האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?

הרבה זמן

שכחת לנקות את הספוג שלא השתמשת בו הרבה זמן

לפני אחסון הספוג, כמובן שיש לנקות תחילה את הספוג. ספוגים שלא נעשה בהם שימוש הרבה זמן בהחלט ייפלשו על ידי חיידקים. לפני השימוש בספוג, תחילה עליך להשרות אותו במים חמים שקיבלו סבון כלים. סוחטים את הספוג עד שהלכלוך והאבק שנדבקים נעלמים.

שימוש באותו ספוג לשטוף כלי בישול

הטעות בשימוש בספוג שנעשה לעתים קרובות על ידי תושבי אינדונזיה היא שספוגים משמשים בדרך כלל למטרות שונות, בין אם זה כביסה של כלי שולחן או כלי בישול.

משנים לעתים רחוקות

מחליפים לעתים רחוקות את ספוג שטיפת הכלים

הזמן הנכון להחלפת הספוג הוא כל 2-4 חודשים בהתאם לעובי הספוג.

יש להימנע מטעויות בשימוש בספוג זה לשטיפת כלים. על ידי הימנעות מהטעויות לעיל, הספוג שבו אתה משתמש יכול להישאר נקי והיגייני. השתמש גם ב- Sunlight lime 100 בעת שטיפת כלים עם ספוג. אור השמש יעזור לך להיפטר משאריות שומן ואוכל בזמן מהיר.