כיצד לנקות את כלי הבישול שלך.

אך כשמדובר בכלי בישול כמו קרשי חיתוך
אך כשמדובר בכלי בישול כמו קרשי חיתוך, סכיני מטבח, כפיות עץ ומקלפני תפוחי אדמה, נדרשת עבודה ידנית.

צ'רלי קים לוקח על עצמו סכין מטבח, קרש חיתוך וקולפן תפוחי אדמה

מדיח כלים מקל בהרבה על עבודות הבית. אך כשמדובר בכלי בישול כמו קרשי חיתוך, סכיני מטבח, כפיות עץ ומקלפני תפוחי אדמה, נדרשת עבודה ידנית. בעזרת הטיפים שלי, כלי המטבח שלך לא רק יהיו נקיים, אלא גם ללא חיידקים.

מדי פעם אנו ממליצים על ניקוי עמוק של ניקוז הכיור שלך: מערבבים שתי כפות אבקת אפייה וכוס חומץ, שפכו את התערובת לניקוז ושטפו במים צלולים לאחר 5 עד 10 דקות.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. מנקים את קרשי החיתוך בחומץ, לימון ומלח או סודה

אני משתמש בקרשים חיתוך כמעט כל יום כדי לחתוך ירקות או דגים מכל הסוגים. לוחות עץ אינם שייכים למדיח הכלים וגם השריה ארוכה במים אינה מומלצת. העץ יכול להתנפח ולהתעוות במים. עדיין יש לנקות את לוחות המטבח עץ ביסודיות לאחר כל שימוש על מנת למנוע התיישבות של חיידקים וחיידקים. אתה יכול לנקות את לוח העץ שלך באופן אספטי על ידי שפשוף אותו בחומץ או בתערובת של לימון ומלח, לתת לו להשפיע לזמן קצר ואז לשטוף אותו. מומלצת כאן גם תרופת הפלא לשתייה. שימו חצי כפית סודה לשתייה על ספוג ושפשפו אותה במים חמים על לוח העץ שלכם. לאחר זמן חשיפה קצר, שטפו את הלוח במים. הקפד, תמידלטפל בקרש חיתוך עץ במים משני הצדדים. כך הלוחות אינם מתכופפים ואין סדקים. עם חומץ, תערובת של לימון ומלח או סודה לשתייה, תוכלו כמובן גם לנקות עמוק את קרשי החיתוך מפלסטיק ומובטח לחסל חיידקים וחיידקים. האם תרצה לדעת יותר על השימוש הנכון והטיפול הנכון בקרשים החיתוך שלך? אז זה יעזור לך האם תרצה לדעת יותר על השימוש הנכון והטיפול הנכון בקרש החיתוך שלך? אז זה יעזור לך האם תרצה לדעת יותר על השימוש הנכון והטיפול הנכון בקרש החיתוך שלך? אז זה יעזור לך במאמר הבא.

2. נקו כלי בישול מעץ באבקת אפייה

כלי המטבח שלך לא רק יהיו נקיים
בעזרת הטיפים שלי, כלי המטבח שלך לא רק יהיו נקיים, אלא גם ללא חיידקים.

בכל מטבח ניתן למצוא כלי בישול מעץ כמו כפות עץ או לוחות מאפה. אפשר לנקות אותם עם סודה לשתייה ומים חמים: שים כפית סודה לשתייה על ספוג מטבח ושפשף אותה פנימה במים חמים. לחילופין, ניתן להכין משחת שמנת מאבקת אפייה ומים ולשפשף אותה בכל כלי הבישול שחלקם או כולם עשויים מעץ או שאסור להיכנס למדיח הכלים. לאחר זמן חשיפה קצר, שטפו את המכשירים. מוכן.

3. מנקים את סכין המטבח במים ולימון

האם יש לכם גם סט של סכיני מטבח טובים, שלכל אחד מהם תחום היישום שלו? לאחר מכן דאגו לטיפול נאות כדי שתוכלו ליהנות מהסכינים הללו לאורך זמן. סכיני מטבח איכותיים לרוב אינם מתאימים לניקוי במדיח כלים. עדיף לנקות את אלה ביד, במיוחד אם יש ידית עץ. לימון הוא תרופה ביתית מתאימה להסרת חיידקים. שטפו תחילה את הסכינים המשומשות מתחת למים זורמים חמים מיד לאחר השימוש. לאחר מכן ניתן לשפשף את הידית והלהב במיץ לימון, לשטוף ולייבש אותם היטב.

4. מנקים משטחי עבודה באבקת אפייה

לאבקת אפייה לפלא שלנו יש שימושים נוספים. כדי לנקות משטחים, הכינו משחת שמנת מסודה לשתייה ומים. שפשפו אותו על משטח העבודה, הניחו לו לעבוד לזמן קצר ואז שטפו אותו במים צלולים. אגב, משחה העשויה מאבקת אפייה ומים מצוינת גם לניקוי סירים שרופים.

5. מה עם קולפן תפוחי האדמה?

קולפן תפוחי האדמה, הידוע במקום גם כעזר למטבח, קשה במיוחד לניקוי בשל החללים הקטנים הרבים שלו. השתמש במברשת קטנה כדי לעזור. הכינו משחה של סודה לשתייה ומים והשתמשו במשחה כדי להבריש את קולפן תפוחי האדמה. לאחר מכן שטפו את הקולפן במים צלולים.