מוצרי ניקוי רב תכליתיים: איך ואיפה להשתמש בהם בבית

אתה לא צריך להוציא כל כך הרבה כסף על כמות יוצאת דופן של מוצרי ניקוי
אתה לא צריך להוציא כל כך הרבה כסף על כמות יוצאת דופן של מוצרי ניקוי, רק אחד מספיק!

עם הציוד המתאים, קל להסיר ולמנוע הצטברות אבק. עקוב אחר הטיפים הבאים כדי לשמור על הבית שלך נקי מאבק וריחות.

נשמע נהדר - מנקה לכל מטרה (או הכל באחד) שמבטל הרבה מהטרחה הכרוכה בניקוי. אתה לא צריך להוציא כל כך הרבה כסף על כמות יוצאת דופן של מוצרי ניקוי, רק אחד מספיק! אתם לא צריכים לתהות אם השואב מתאים לעבודה או לא, פשוט רססו אותו והלכו. אבל האם לחומרי ניקוי רב תכליתיים יש מגבלות? המשך לקרוא כדי ליידע אותך.

אם עדיין אין לך חומר ניקוי לכל מטרה, אז זה הזמן לקנות אותו. מוצרים רב תכליתיים יעילים מאוד בניקיון הבית. הם בדרך כלל מגיעים בבקבוק ריסוס כדי להיות מסוגל לרסס על כל משטח מלוכלך שתמצא. רצפות Cif 2 ב-1: ניקוי ופעולה אנטיבקטריאלית יכולות לשמש כרב תכליתיות, והיא מיועדת הן לחדר האמבטיה והן למטבח. אל תשכח לקרוא את הוראות השימוש על התווית ולנסות תמיד את כל המוצרים שבהם אתה הולך להשתמש בפעם הראשונה על משטח קטן.

מהו מנקה רב תכליתי?

מוצרי ניקוי נוספים
מוצרי ניקוי נוספים.

זהו מוצר המיועד לשימוש על משטחים רבים ושונים ולמגוון משימות ניקיון ביתיות. אין סט רכיבים סטנדרטי, אך בדרך כלל ניתן להשתמש במוצרים אלה כחומר חיטוי, חומר ניקוי, מסיר שומנים וממס.

חומר הניקוי הרב-תכליתי שלך עשוי להכיל חומרים ספציפיים להסרת לכלוך. כמו בכל מוצר ניקוי, קרא היטב את הוראות השימוש ופעל לפי המלצות היצרן. בעת שימוש במוצר חדש, יש למרוח אותו תחילה על שטח קטן של המשטח שיש לנקות אותו כבדיקה.

מוצרי ניקוי נוספים

זכור שהמנקה הרב-תכליתי שלך לא יכול לעשות הכל לבד. לניקוי טוב, בוודאי תצטרך גם את האלמנטים הבאים:

 1. כפפות גומי

 2. סמרטוטים או בדים חד פעמיים:

  מצא כאן מידע על אילו בדים להשתמש.

 3. רצועת סנטר לכיסוי הפה והאף (השתמש בה בעת ניקוי במקומות לא מאווררים)

 4. דלי פלסטיק 5 ליטר

 5. לנגב

שימוש בחומרי ניקוי ביתיים רב תכליתיים

 • חומר ניקוי לכל מטרה מצוין להסרת לכלוך מזכוכית ולהשארתה נוצצת. רססו חלק מחומר הניקוי על פני השטח ושפשפו עם מטלית יבשה. הקפד לעבור על החלונות שלך היטב לאחר ניקוים, שכן שאריות מנקה עלולות להשאיר סימנים.

 • מכיוון שהם מנקים היטב משטחי זכוכית, פלדה ולמינציה, חומרי ניקוי לכל מטרה משמשים לעתים קרובות במטבחים ובחדרי רחצה.

 • לרוב חומרי הניקוי הרב-תכליתיים יש גם תכונות חיטוי, כך שתוכלו להשתמש בהם לניקוי משטחים שבהם אתם עומדים או מכינים אוכל, ואפילו בתוך המקרר. הלכתי על הקישור הזה כדי למצוא מידע נוסף על

 • חומר ניקוי נפוץ לכל מטרה פועל לניקוי רצפות קרמיקה או לינוליאום. בשביל זה דיללתי את נוזל הניקוי בדלי גדול עם מים חמים - תמיד לפי ההוראות שעל המיכל - וניגבתי את הרצפה עם מטלית.

המרכיבים של השואב הרב-תכליתי עשויים להשתנות, אך הם משמשים גם כחומרי חיטוי, בעזרת השואב הרב-תכליתי ניתן לנקות בצורה מושלמת זכוכית, פלדה ולמינציה עם תוצאות מצוינות. פעל תמיד לפי ההוראות שעל התווית, ובאזור קטן ולא בולט, יש למרוח את המוצר כבדיקה לפני השימוש. זכור כי חומרי ניקוי לכל מטרה אינם מתאימים לרצפות עץ.