איך לייבש בגדים מהר

ייבוש בגדים יכול לקחת שעות ואף יותר מיום
ללא מייבש במכונת הכביסה, ייבוש בגדים יכול לקחת שעות ואף יותר מיום.

הבגדים שתרצו ללבוש למחר עדיין לא יבשים? הנה איך לייבש בגדים מהר!

צעדים חשובים

 • השתמש במכשירי חשמל ביתיים, כגון מייבש שיער, מאוורר ומגהץ כדי להאיץ את תהליך הייבוש.

 • סחטו תמיד את הבגדים כדי להסיר לחות עודפת לפני הייבוש בשיטה שלעיל.

 • השתמש בחומר ניקוי איכותי כמו רינסו כדי שהבגדים שלך לא מריחים מעופש.

עונת הגשמים הגיעה, חבל הכביסה לא היה יבש. ללא מייבש במכונת הכביסה, ייבוש בגדים יכול לקחת שעות ואף יותר מיום. האם יש דרך מהירה לייבש בגדים? מאמר זה יעזור לך לקבל את הטיפים הטובים ביותר כיצד לייבש בגדים במהירות בהתאם לבעיה שעל הפרק.

לפני בחירת שיטה לייבוש מהיר של בגדים, בדוק תחילה את סוג הבד על תווית הבגדים שלך. זה יכול להקל על תהליך ייבוש הבגדים.

איך לייבש בגדים למשך הלילה

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

הבגדים שלך עדיין רטובים, אבל אתה צריך ללבוש אותם מחר לעבודה או לחופשה? עקוב אחר הטיפים הבאים כיצד לייבש בגדים למשך הלילה:

 • מאוורר. אם הבגדים שמיובשים בגינה בבית עדיין לא יבשים, השתמשו במאוורר כדי לזרז את תהליך הייבוש. אם יש לכם מקרר עם שתי דלתות, תלו בגדים לחים ליד המקרר והניחו מאוורר ליד הבגדים והפנו את להבי המאווררים לכיוון הבגדים התלויים. ודא שמשטחי הצד של המקרר חמים כדי שיוכלו לייבש בגדים.

 • מייבש שיער. השתמש במייבש שיער כדי לייבש את האזורים הלחים. תלו בגדים על קולבים והכוונו את מייבש השיער לחלקים הלחים של הבגדים. אבל אל תישאר זמן רב מדי בשלב מסוים כי זה יכול לשרוף בגדים ולעשות חורים.

איך לייבש בגדים בלי שמש

השתמשו במגבת יבשה לייבוש הבגדים
השתמשו במגבת יבשה לייבוש הבגדים.

בעונה הגשומה, מזג אוויר מעונן יכול להימשך ימים. זה מקשה על הבגדים להתייבש גם אם הם יובשו מחוץ לבית. הנה איך לייבש בגדים בלי שמש:

 • תלו בגדים. נשמע די ברור, נכון? אבל המשמעות של זה היא תליית בגדים רטובים במקומות שבהם האוויר מסתובב טוב מאוד בבית שלך. למשל מול דלת חדר השינה וכן הלאה.

 • מכונת כביסה במהירות גבוהה. מכונת הכביסה שלך לא מצוידת במייבש? לא משנה! השתמש באפשרות "High Spin" במכונת הכביסה שלך כדי להפחית את כמות המים החודרת לבגדים.

טיפים להכנת מייבש כביסה

אם אתה צריך בגדים שיתייבשו במהירות, אתה יכול להכין מייבש כביסה משלך. ניתן למצוא בקלות את הכלים המשמשים בביתך. להלן טיפים להכנת מייבש כביסה:

 • מגלגלים עם מגבת. השתמשו במגבת יבשה לייבוש הבגדים. המים על הבגדים ייספגו במגבת ויגרמו לה להתייבש. הנח את המגבת על משטח ישר, כגון על הרצפה או על שולחן. הניחו פריט אחד שברצונכם לייבש על מגבת. מגלגלים את המגבת בחוזקה עד שהיא נכרכת סביבה. אם הוא עדיין לח, יבש אותו עם מאוורר.

 • מגוהץ. החום שמשחרר המגהץ יכול להאיץ את תהליך הייבוש של הבגדים. הניחו בגדים לחים על קרש הגיהוץ. מניחים מגבת קלה מעל הבגדים. התחל לגהץ ביסודיות באמצעות אפשרות החום הגבוהה ביותר במכונת הגיהוץ. אל תשכחו להפוך את הבגדים כך שכל החלקים יהיו חשופים לחום.

איך לייבש בגדים בצורה הנכונה

אולי כל הזמן הזה השתמשת רק בהיגיון בייבוש בגדים. אבל אף פעם לא מזיק לדעת אם הדרך לייבש את הבגדים שלך נכונה. ראה כיצד למטה:

 • השתמש באפשרות "High Spin" במכונת הכביסה כדי להפחית מים על הבגדים.

 • סוחטים את הבגדים עד שאין עודפי מים.

 • תלו ויבשו בגדים במקום שיש בו הרבה אוויר. זה לא צריך להיות מחוץ לבית, אבל זה יכול להיות גם בחדר שיש בו אוורור אוויר טוב או יכול גם להשתמש במאוורר.

 • השאר מרחק מסוים בין בגד אחד למשנהו כדי לאפשר זרימת אוויר ולהאיץ את תהליך הייבוש.

בנוסף לדעת איך לייבש בגדים במהירות, למעלה, קראו גם את המאמר הבא כדי לקבל טיפים נוספים לייבוש בגדים בכל עונות השנה.