האמת על מוצרי ניקוי טבעיים

עם כל חומרי ניקוי אחרים שכן זה עלול ליצור גזים מזיקים
אין לערבב כל חומרי ניקוי תוצרת בית, במיוחד כל תערובות ניקוי חומץ, עם כל חומרי ניקוי אחרים שכן זה עלול ליצור גזים מזיקים.

להכין חומרי ניקיון משלך יכול להיות כיף. חומר ניקוי לכל מטרה תוצרת בית יכול לתת לך את ההזדמנות לייצר ולהשתמש בעוד מוצרי ניקוי ירוקים ברחבי הבית שלך, כגון תערובת ניקוי חומץ טבעית. המשך לקרוא לקבלת הוראות כיצד להכין ולהשתמש במוצרי ניקוי טבעיים סביב הבית שלך ולמידע על שימוש בכל חומרי ניקוי שנרכשו בחנות בצורה בטוחה ויעילה.

אין לערבב כל חומרי ניקוי תוצרת בית, במיוחד כל תערובות ניקוי חומץ, עם כל חומרי ניקוי אחרים שכן זה עלול ליצור גזים מזיקים.

מוצרי ניקוי טבעיים תוצרת בית: איך להכין לבד

להלן מספר שיטות לגרום למשטחי הבית שלך לזרוח תוך שימוש רק במוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה שתוכל להכין עם מרכיבים טבעיים.

 • מנקה זכוכיות. כל מוצר ניקוי טבעי תוצרת בית ששווה שיהיה לו צריך להשאיר את החלונות או השולחנות צלולים. נסה מנקה חומץ תוצרת בית. מערבבים כמות שווה של מים וחומץ לבן מזוקק בבקבוק ספריי, מרססים ומנגבים.
 • ניקוי קומקום עם חומץ הוא דרך מצוינת להסיר אבנית. הכינו את תערובת ניקוי החומץ עם חלקים שווים של מים וחומץ. לחץ כאן להדרכה.
 • קרש חיתוך מעץ. פזרו סודה לשתייה על הלוח, שפשפו אותו עם לימון חצוי וסיימו בהגנה על הלוח שלכם בשמן קוקוס.
 • תערובת ניקוי חומץ יכולה לנקות גם את הכיריים שלך. פשוט פזרו מעט מלח על כל מזון שהתקשה, רססו אותו בחומץ ונגבו.

מוצרי ניקוי תוצרת בית: נקו את הארונות ונקו

הנה כמה דרכים שבהן תוכל למצוא את חומר הניקוי הרב-תכליתי האידיאלי שלך תוצרת בית על ידי שימוש בפריטים ביתיים נפוצים יחד עם כמה מרכיבים טבעיים.

 • מנקה שומנים. ניתן להכין חומר ניקוי חומץ ביתי למשטחים שומניים מ-50% חומר ניקוי לשטיפת כלים ו-50% חומץ לבן מזוקק. רססו מעט חומר ניקוי היכן שצריך, הניחו לו לשבת חמש דקות ואז התחל לנקות.
 • אתה יכול גם להשתמש בחומר ניקוי לכל מטרה תוצרת בית עבור כל אריחים בבית שלך. פזרו מעט סודה לשתייה על האזור הפגוע, רססו עליו מעט מי חמצן וקרצוף עם מברשת שיניים ישנה.
 • חומר ניקוי רב תכליתי תוצרת בית . שלבו שתי כפות סודה לשתייה, 125 מ"ל חומץ, 500 מ"ל מים ו-15 טיפות שמן עץ התה. נוסחה זו מיועדת לכל רחבי הבית, אך היזהרו משימוש בחומר ניקוי חומץ ביתי זה או אחר על גרניט או שיש מכיוון שזה עלול לשחוק את הגימור שלהם.
 • שולחנות עץ. הסר כל טבעות מים משולחנות עץ עם תערובת שווה של סודה לשתייה ומשחת שיניים לבנה ללא ג'ל.
כולל מוצרי ניקוי טבעיים
כל חומרי הניקוי, כולל מוצרי ניקוי טבעיים, צריכים להיות מטופלים בבטחה על ידי בדיקתם תחילה לפני השימוש וקריאת הוראות בקפידה.

עם זאת, אפשר להשתמש בחומר ניקוי חזק שנקנה בחנות שהוא בטוח באותה מידה ולעיתים קרובות באותה מידה או אפילו יעיל יותר מחומרי ניקוי רב תכליתיים תוצרת בית. כל חומרי הניקוי, כולל מוצרי ניקוי טבעיים, צריכים להיות מטופלים בבטחה על ידי בדיקתם תחילה לפני השימוש וקריאת ההוראות בקפידה. ועם מותג כמו Jif, אתה יכול להשתמש במוצר אחד כדי לנקות את המטבח וחדר האמבטיה שלך ולצמצם את כל העומס בארון.

מניקוי הקומקום שלך בחומץ ועד להכנת מוצרי ניקוי ירוקים משלך לבית, מוצרי ניקוי טבעיים מעולים למגוון שימושים. עבור כתמים קשים במיוחד, אתה יכול לסמוך על חומר ניקוי רב תכליתי מסחרי כמו Jif עבור פתרון.

אזהרת בטיחות

אנו ממליצים לבדוק תחילה כל מוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה תוצרת בית על שטח קטן, ובאזור מאוורר היטב תוך לובש בגדי מגן. הרחק תמיד את מוצרי הניקוי מהישג ידם של ילדים.

 • סמן ברור את כל חומרי הניקוי הביתיים שלך למילוי קל וטיפול בטוח.
 • מלאו לחצי את הבקבוקים שלכם כיוון שלחומרי ניקוי טבעיים יהיו חיי מדף קצרים יותר מכל מוצר שנקנה בחנות.
 • תאריך את הבקבוקים שלך כדי שתדע אם אתה צריך להכין אצווה חדשה של מוצרי הניקוי הטבעיים שלך.
 • השתמש בבקבוקים בעלי צורות שונות כדי למנוע ערבוב של חומרי ניקוי.
 • שמור כל מוצרי ניקוי תוצרת בית המיוצרים עם מי חמצן במקום חשוך מכיוון שכל אור יגביל את יעילותו.