הסר כתמי אבנית על זכוכית

זה הופך את הסרת כתמי מים קשים למשחק ילדים ומשטחי הזכוכית שלך זורחים בברק רענן תוך זמן קצר
זה הופך את הסרת כתמי מים קשים למשחק ילדים ומשטחי הזכוכית שלך זורחים בברק רענן תוך זמן קצר.

מים קשים יכולים להשאיר משקעים לבנים על משטחי זכוכית, מה שגורם להם להיראות מלוכלכים יותר ממה שהם. כאן תוכלו לגלות כיצד להסיר אבנית מכוסות.

האם סימני אבנית וכוסות משעממות הם מחזה מוכר לך? מכיוון שכתמים אלו משאירים משקעים חלביים ולבנים מאחור, הם יכולים לגרום למשטחי הזכוכית שלך להיראות מעט מלוכלכים, גם כשהם במציאות הם נקיים לחלוטין. למרבה המזל, עם המומחיות הנכונה, אתה יכול בקלות למנוע ולהסיר כתמים כאלה. זה הופך את הסרת כתמי מים קשים למשחק ילדים ומשטחי הזכוכית שלך זורחים בברק רענן תוך זמן קצר.

איך: הסרת אבנית מזכוכית יכולה להיות כל כך קלה. הכתמים המכוערים ייעלמו מהר עם חומץ לבן - ואם תשפשפו את משטחי הזכוכית שלכם במטלית נטולת מוך מיד לאחר הכביסה, הם לא יחזרו בקרוב.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

מהם בעצם כתמי מים קשים על זכוכית?

מים קשים מכילים מינרלים כמו סידן ומגנזיום שמכתימים את הזכוכית. הדבר המסובך הוא שלעתים קרובות קשה להסיר את המינרלים הללו, מה שהופך את הסרת הכתמים לאתגר.

הסרת אבנית מזכוכית - נהלים

אתה יכול גם למנוע כתמי אבנית על ידי ייבוש נכון של משטחי הזכוכית שלך
אתה יכול גם למנוע כתמי אבנית על ידי ייבוש נכון של משטחי הזכוכית שלך.

ישנם טיפים וטריקים רבים הזמינים להסרת כתמי מים מזכוכית. אז עדיף לנסות טכניקות שונות כדי לראות איזו מהן מתאימה לך ביותר.

 • נוזל כביסה טוב ישמור על המשקפיים שלך נקיים ומבריקים. עקוב אחר ההוראות על התווית ושטוף את הצנצנות לפני הייבוש.
 • ניתן להסיר כתמי אבנית בצורה מפתיעה בעזרת עיתון ישן מודפס בשחור-לבן. דיו ההדפסה מפרק את המינרלים וכך ניתן לשפשף את הכתמים בקלות. אתה יכול להשתמש בעיתון כשהוא יבש כדי לנקות את הכוס או שאתה יכול להרטיב אותו במים לפני כן.
 • חומץ לבן הוא תרופה ביתית נוספת להסרת כתמי אבנית, מכיוון שהוא מסיר משקעי מינרלים מהזכוכית. אפשר גם להוסיף מעט מיץ לימון ואז לרסס את התמיסה ישירות על הכוס.
 • לחילופין, ניתן לערבב חומץ לבן עם סודה לשתייה ולמרוח את המשחה הזו ישירות על הכתמים שעל הזכוכית. לאחר מספר דקות, פשוט שטפו אותם שוב. לכתמים עקשניים במיוחד, השתמשו בתמיסה של חומץ ומים חמימים כדי להשרות ולשפשף את הכתמים בעדינות לאחר זמן מה.

יבש את הכוס כמו שצריך

אתה יכול גם למנוע כתמי אבנית על ידי ייבוש נכון של משטחי הזכוכית שלך. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולשמור על מראה מבריק וברור, חשוב להשתמש במגבת נקייה ונטולת מוך.

עוד טיפים וטריקים להסרת כתמי אבנית

הסר תמיד כתמי אבנית ברגע שהם מופיעים - ככל שאתה מחכה יותר, קשה יותר להסיר אותם. אם אינך חובב תרופות ביתיות, שים לב לחומרי ניקוי מיוחדים שתוכננו במיוחד להסרת כתמי מים קשים. אם יש לכם מדיח כלים, השתמשו בחומר שטיפה (תוכלו למצוא זאת במכולת).

 • אל תתנו אבנית להופיע מלכתחילה. ככל שהם מבוגרים יותר, קשה יותר להיפטר מהם.
 • טריק שימושי: הסר אבנית מהזכוכית בעזרת עיתון.
 • יבש משטחי זכוכית עם מטלית רכה נטולת מוך כדי למנוע שריטות.
מאמרים בנושאים דומים
 1. ניקוי וניקוי רצפת עץ
 2. ניקיון חדר במעונות.
 3. מה לחפש בקניית מגב קיטור.
 4. איך מנקים מוצרי עור?
 5. זמן לנקות רצפות: מדריך לאביזרים הטובים ביותר לניקוי רצפות
 6. איך לכבס שטיח שאגי?