כיצד להסיר כתמי אבנית מחדר האמבטיה?

השתמש באקונומיקה או ג'ל ניקוי כדי להסיר כתמי אבנית מקערת האסלה
השתמש באקונומיקה או ג'ל ניקוי כדי להסיר כתמי אבנית מקערת האסלה.

עיין בהוראות השימושיות שלנו, והסרת אבנית במתקני המקלחת והשירותים שלך בנוחות.

כדאי לתקוף כתמי סיד ברגע שמבחינים ששטח האמבטיה מצטבר. כתמי אבנית מצטברים במקומות שנמצאים במגע קבוע עם מים, כמו משטחי האמבטיה והשירותים. אם מצטברים כתמי אבנית, יכול להיות קשה להסיר אותם. לכן, כביסה רגילה היא הדרך הטובה ביותר להרחיק משקעי אבנית. עם קצת קרצוף קבוע, תמנע משקעי אבנית גדולים. על ידי ביצוע העצות השימושיות שלנו למטה, הסרת אבנית בחדר האמבטיה שלך היא כמו ריקוד בלבד.

מים קשים עלולים להשאיר כתמי אבנית בחדר האמבטיה שלך. משקעי אבנית בחדר האמבטיה יגרמו לחדר האמבטיה שלכם להיראות עלוב, ובמקרה הגרוע עלולים לסתום את ראש המקלחת בחדר האמבטיה. משקעי אבנית נוצרים לאט וללא תשומת לב, ולכן יש צורך בקרצוף קבוע של חדר האמבטיה כדי להסיר אבנית בקלות. הדרך הטובה ביותר להסיר אבנית מחדר האמבטיה היא להשתמש בחומרי ניקוי חומציים. אבנית לניקוי אמבטיה מתאזרחת גם עם מרכיבים שנמצאים בביתך.

כיצד להסיר אבנית מהמקלחת:

משקעי אבנית בחדר האמבטיה שימושיים להסרה באמצעות חומר ניקוי חומצי כמו חומץ או חומצת לימון. עיין בהוראות שלנו למטה והסרת אבנית היא קלה:

 • הסרת אבנית של אריחים - הסרת אבנית של אריחים יעילה ביותר עם חומר ניקוי חומצי כמו חומץ או חומצת לימון. השרו את האריחים במים חמימים לפני שמתחילים. משפשפים קלות את האריחים עם חומר ניקוי חומצי, ומשאירים למשך זמן מה לפני השטיפה. היזהרו לא לשפשף את התפר באמצע האריחים.
 • הסרת אבנית של ראש המקלחת - ניתן להסיר אבנית במקלחת האמבטיה או במקלחת הידיים בשירותים על ידי הסרתו והשרייתו במיץ לימון. השרו את ראש המקלחת במיץ לימון למשך 10 דקות לפחות, ולאחר מכן ניתן לשפשף קלות להסרת כתמי אבנית מראש המקלחת.
 • על ידי שימוש במסיר אבנית המיועד לניקוי זה בחדר האמבטיה, כמו מנקה הכוח והברק של Cif, אפילו הסרת האבנית של האריחים יעילה.

כיצד להסיר משקעי אבנית מקערת שירותים

כיצד להסיר משקעי אבנית מקערת שירותים
כיצד להסיר משקעי אבנית מקערת שירותים.

כדאי להשתמש בחומר ניקוי המיועד להסרת כתמי אבנית מהאסלה, שכן האסלה מלאה בחיידקים. תכשיר הניקוי דמוי הג'ל קל למריחה עם פיית המריחה המחודדת, אפילו במקומות לא נוחים, כמו מתחת לקצה האסלה.

 • השתמש באקונומיקה או ג'ל ניקוי כדי להסיר כתמי אבנית מקערת האסלה.
 • רצוי להשאיר את חומר הניקוי דולק לפחות חצי שעה לפני השטיפה.
 • ניתן להשתמש גם בחומר ניקוי למדיח כלים לכתמים קשים. שפשפו קלות את הכתם בטבליה למדיח כלים. היזהרו לא לשרוט את החרסינה.
 • זכור תמיד להגן על הידיים שלך בזהירות בעת טיפול בחומרי ניקוי חזקים. כמו כן, וודאו כי חדר האמבטיה שלכם מאוורר כראוי במהלך הכביסה.

הסרת אבנית מקלחות ושירותים צריכה להיעשות באופן קבוע, שכן משקעי אבנית יכולים להיות מאוד קשים להסרה כשהם קופאים. אם קשה להסיר משקעי אבנית, רצוי להשתמש בחומר ניקוי המיועד להסרת אבנית. מסיר אבנית עבור כתמים שנמצאים על קיר המקלחת הוא עזרה שימושית. עם זאת, הסרת משקעי אבנית קטנים מצוינת עבור חומרי ניקוי חומציים, אותם ניתן למצוא בבית של כולם. עם מיץ לימון וחומץ, אתה גם מנקה משקעי אבנית הדורשים כביסה עדינה יותר, כמו כתמי אבנית ממכונת קפה.

כללי הזהב של הסרת אבנית:

 1. הסר כתמי אבנית באופן קבוע. כביסה קלה באופן קבוע תרחיק כתמי אבנית, ותחסוך לך זמן ומאמץ.
 2. תן לחומר הניקוי להשפיע מספיק זמן. ככל שזמן החשיפה ארוך יותר, כך התוצאה הסופית טובה יותר.
 3. רצוי לטפל בקערת האסלה בחומרי הניקוי הניתנים לה, שכן חומרי ניקוי עדינים עשויים שלא להיות יעילים נגד החיידקים החיים באסלה.
 4. הגן על עצמך עם חומרים מתאימים בעת שימוש בחומרי ניקוי חזקים, כגון מסיר אבנית בחדר האמבטיה. כמו כן, ודא שיש אוורור נאות בדירה שלך לפני שתתחיל לשטוף.
מאמרים בנושאים דומים
 1. צבע חדש לחיים! הנה איך לשטוף קיר לפני הצביעה
 2. איך לשמור על הסמארטפון שלך נקי
 3. איך להוציא את ריח הטבק מהבית?
 4. ניקוי המגהץ
 5. ניקוי המזגן
 6. דרכים קלות לנקות את הבית שלך