איך לשמור על הסמארטפון שלך נקי

לעולם אל תשתמש בנוזל ניקוי כדי לנקות את הטלפון החכם שלך
לעולם אל תשתמש בנוזל ניקוי כדי לנקות את הטלפון החכם שלך, שכן נוזל שנכנס לטלפון יגרום נזק לסמארטפון.

צריך לנקות את הפלאפון? הטיפים שלנו לניקוי הטלפון שלך בטוחים.

הדרך הקלה ביותר לשמור על מסך הסמארטפון שלך נקי היא להגן על המסך באמצעות מגן מסך שקוף
הדרך הקלה ביותר לשמור על מסך הסמארטפון שלך נקי היא להגן על המסך באמצעות מגן מסך שקוף.

ניקוי הטלפון שלך הוא משימה מאתגרת, שכן סמארטפונים הם מכשירים רגישים ולעתים קרובות אינם סובלים מים. ניקוי מסך הטלפון הוא עבודה שדורשת דיוק, ואז כדאי לקחת בחשבון את רגישות המכשיר ולתכנן את ניקוי הטלפון בצורה נכונה ונכונה. כדאי לנקות את הסמארטפון במרווחי זמן קבועים, שכן מגע מיידי בעור וקרבה לחיידקים בפה הופכים את מסך הסמארטפון למקום מפגש ממשי של חיידקים.

ניקוי מסך הסמארטפון שלך הוא מאתגר מכיוון שאנו כל הזמן נוגעים במסך בקצות האצבעות. גם אם אנו מקפידים על היגיינת הידיים שלנו, החיידקים הטבעיים המאכלסים את העור והחלב שלנו נדבקים למסך הטלפון החלק מבלי שישימו לב. הדרך הקלה ביותר לשמור על מסך הסמארטפון שלך נקי היא להגן על המסך באמצעות מגן מסך שקוף. ניתן להחליף את מגן המסך במידת הצורך. זה גם מגן על הטלפון שלך במידה מסוימת אם הטלפון שלך אי פעם יחליק מהאחיזה שלך.

ניקוי מסך של סמארטפון - אלה מה שאתה צריך:

 • מטלית רכה, כגון מטלית מיקרופייבר. אין להשתמש במטפחות או בנייר טואלט מכיוון שהחלקים השוחקים שהם מכילים עלולים לשרוט את המסך העדין.
 • כמות קטנה של אורז יבש ולא מבושל.
 • צמר גפן או צמר גפן

אנא שים לב לדברים הבאים בעת ניקוי הטלפון החכם שלך:

 • לעולם אל תשתמש בנוזל ניקוי לניקוי מסך הטלפון שלך. אל תשתמש בשום סוג של נוזל, שכן זה עלול להזיק לסמארטפון שלך, ובמקרה הגרוע, לשבור אותו.
 • כדאי לנקות את מסך המגע כשהטלפון סגור, לכן הקפידו לכבות את הטלפון.
 • אם הרטבת בטעות את הטלפון החכם שלך בזמן ניקוי הטלפון, הכנס אותו למיכל קטן עם אורז יבש. אורז סופג את הנוזל ובמקרה הטוב לא תפגע בטלפון שלך.
 • אל תייבש את הטלפון שלך עם מייבש שיער. הטלפון החכם שלך מכיל רכיבים רגישים רבים שעלולים להינזק מחום. כמו כן, אל תנסו לייבש את הסמארטפון שלכם במיקרוגל או בתנור, ואל תנסו להאיץ את הייבוש בכל דרך אחרת.

כדי לנקות את מסך הטלפון הסלולרי שלך, בצע את הפעולות הבאות:

 1. כבה את תצוגת הטלפון או כבה את הטלפון לחלוטין. זה יקטין את הסיכון לנזק אם תרטב בטעות את הטלפון בזמן ניקויו. הסר את הסוללה אם אפשר.
 2. כדי להסיר לכלוך, נגב בעדינות את המסך עם מטלית מיקרופייבר יבשה.
 3. אם הלכלוך עיקש, אתה יכול לדלל מנקה חלונות Cif power & shine או חומר חיטוי אחר על בסיס אלכוהול. אתה יכול גם להשתמש בתמיסה של חומץ מדולל במים כדי לנקות את המסך של הטלפון החכם שלך.
 4. נגבו עם מטלית מיקרופייבר או תנו לייבוש.

כיצד לנקות את המפתחות והפתחים של הטלפון החכם שלך

לכלוך מצטבר בשקעי המטען והאוזניות של הסמארטפון, כמו גם במקשי ההשתקה ועוצמת הקול. עקוב אחר ההוראות שלנו כדי לנקות את המפתחות ואת חורי המטען והאוזניות:

 • כבה את הטלפון החכם ונתק את הכבלים.
 • השתמש במקלון צמר גפן או צמר גפן כדי לנקות פתחים קטנים.
 • אם הלכלוך עקשן, זרימת אוויר קלה תעזור לנקות את הפתחים.
 • לעולם אל תשתמש בנוזל ניקוי כדי לנקות את הטלפון החכם שלך, שכן נוזל שנכנס לטלפון יגרום נזק לסמארטפון. ללכלוך עיקש, ניתן להשתמש בטיפת חומר חיטוי מדולל.
 • אל תשתמש בחומרים שוחקים לניקוי מסך הסמארטפון שלך, מכיוון שהמסך הרגיש נשרט בקלות.
 • חשוב לנקות את הטלפון הסלולרי באופן קבוע, שכן מגע מתמיד עם האצבעות וחיידקי הפה יהפוך את הטלפון החכם שלך להתפרצות חיידקית.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להוציא את ריח הטבק מהבית?
 2. ניקוי המגהץ
 3. ניקוי המזגן
 4. דרכים קלות לנקות את הבית שלך
 5. אלרגיה לאבק והדברת קרדית האבק
 6. 10 טיפים חכמים לצביעת הרהיטים בלבן