ניקוי תצוגת הטלפון הנייד: כך זה עובד

האם אוכל לנקות את צג הטלפון הנייד שלי עם מטלית לניקוי משקפיים
האם אוכל לנקות את צג הטלפון הנייד שלי עם מטלית לניקוי משקפיים?

כך שתוכל לנקות בבטחה צגי סמארטפון ומסכי מגע.

הסמארטפונים שלנו מלווים אותנו לכל מקום: הם על השולחן כשאנחנו אוכלים, הילדים שלנו משחקים איתם ואפילו אנחנו מעבירים איתם את הזמן בשירותים. מסכי המגע והצגים של הטלפונים הניידים והטאבלטים שלנו כבר יכולים לעשות הרבה, כך שלכלוך רב מצטבר עליהם והם הופכים לא יפים. חברנו פיטר, למשל, אוהב לבשל מתכונים חדשים לחייו - כמובן שהוא קורא אותם בסמארטפון בזמן הבישול. הוא נוגע בו, לא משנה כמה הידיים שלו שומניות או מלוכלכות. משהו כזה משאיר עקבות מכוערים שצריך להסיר לפי החומר. אנחנו אומרים מתאים לחומר, כי למרבה הצער אתה יכול לעשות משהו לא בסדר בעת ניקוי מסך המגע שלך. אז כאן אנחנו הולכים להראות לכם איך לנקות נכון מסך של טלפון סלולרי.

קיימים רדידים מיוחדים לתצוגה המגנים על המסך מפני טביעות אצבעות ושריטות או שברים מבלי להוסיף משקל רב. על מנת שהגזרות בסרט יתאימו לפלאפון שלכם, חשוב שתרכשו סרט לדגם הנכון.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

מהי הדרך הטובה ביותר לנקות מסך טלפון סלולרי?

הדרך הבטוחה ביותר לנקות את התצוגה שלך היא עם מנקה מיוחד למסך מגע. אתה יכול לקנות את זה בחנויות אלקטרוניקה. עם זאת, עליך להשתמש בו במשורה כדי לא לפגוע בתצוגת הטלפון שלך בטווח הארוך. לחילופין, תוכלו לקנות בבתי מרקחת רבים תרסיסי היגיינה מתאימים ללא אלכוהול, אשר הורגים חיידקים ומסירים לכלוך.

תוכל לקרוא כאן כיצד להסיר חיידקים וחיידקים משאר הסמארטפון שלך.

העובדה שהתצוגה שלכם רגישה נובעת מכך שהמשטח מצופה בחומר דוחה שומנים. זו גם הסיבה שהאצבעות שלך מחליקות ללא מאמץ על הזכוכית וטביעות אצבעות קלות יותר לניגוב מאשר על משטח זכוכית רגיל.

כדי לא לשבור את הציפוי הזה, חשוב שלא תשתמשו בחומרי ניקוי הממיסים שומנים. אז זה אומר שאתה לא צריך להשתמש באלכוהול, חומרי ניקוי, חומץ או סבון. גם חומרי ניקוי לזכוכית ומגבוני אלכוהול, כמו אלה שבהם אתה משתמש בדרך כלל עבור מסכי מחשב, אינם מתאימים לניקוי מסכי מגע בטווח הארוך.

אם השתמשת במטלית כזו בסמארטפון שלך, אתה לא צריך לדאוג. השימוש המתמיד הוא שפוגע.

הדרך הטובה ביותר לנקות את הטלפון הנייד שלך היא להשתמש בתנועות קטנות ומעגליות
הדרך הטובה ביותר לנקות את הטלפון הנייד שלך היא להשתמש בתנועות קטנות ומעגליות.

לעולם אל תשתמש בכמויות גדולות של מים לניקוי טלפון נייד. מכיוון שהטלפון הסלולרי שלך הוא מכשיר אלקטרוני, אם נכנסת אליו טיפה, היא עלולה להתקלקל לחלוטין. עם זאת, ברוב המקרים, לא מזיק להרטיב מטלית רכה ולנגב אותה בעדינות על המסך. עם זאת, כפי שאמרתי, אסור להירטב בפנים בשום פנים ואופן. היזהר במיוחד עם שקעי הטלפון הנייד שלך ושברים בזכוכית.

האם אוכל לנקות את צג הטלפון הנייד שלי עם מטלית לניקוי משקפיים?

כן. ברוב המקרים, די בניקוי יבש של הטלפון החכם. מטלית מיקרופייבר זמינה מסחרית או מטלית ניקוי למשקפיים היא אידיאלית עבור זה. הדרך הטובה ביותר לנקות את הטלפון הנייד שלך היא להשתמש בתנועות קטנות ומעגליות.

גם פרקטי: קראו כיצד לשמור על מטליות ניקוי למשקפיים נקיות.

אם אין לך מטלית מיקרופייבר בהישג יד, אתה יכול פשוט לנגב את הטלפון הנייד שלך על הבגדים - רצוי על בדי כותנה רכים.

אגב, אתה לא צריך לדאוג יותר מדי לגבי כמה חזק אתה לוחץ. סמארטפונים בנויים לעמוד בלחץ קטן. אם הכתמים לא נעלמים מיד: לפני שאתה שולח יד לחומרי ניקוי, אתה יכול פשוט לנשום בטלפון הנייד שלך ואז לנגב אותו.

הטיפ הטוב ביותר, לעומת זאת, הוא לשטוף ידיים באופן קבוע, במיוחד בעת בישול. בדרך זו מובטח לך להגן על התצוגה מפני טביעות אצבע דביקות.