קירות יפים: רעיונות לתליית תמונות ותמונות

רעיונות איך לסדר תמונות ותמונות על הקיר
רעיונות איך לסדר תמונות ותמונות על הקיר, מה הגובה הנכון ואיך לתלות תמונות ללא קידוח אפשר למצוא כאן.

עם הרבה טיפים וטריקים מעשיים

תמונות ותמונות נותנות לבית שלך את הטאץ' הסופי. אבל כולנו יודעים את זה כשתמונות פשוט נראות קצת לא במקום. באופן נוח, ישנם כמה כללים כיצד לתלות תמונות כראוי. ואם תעז, תוכל לשבור את הכללים האלה במיומנות. רעיונות איך לסדר תמונות ותמונות על הקיר, מה הגובה הנכון ואיך לתלות תמונות ללא קידוח אפשר למצוא כאן.

בעת התכנון, הקפד לא לחשוף את התמונות והתמונות שלך לאור שמש ישיר. זה רק ידעך אותם. אם לא ניתן להימנע מכך, ישנן מסגרות עם משקפיים המגנות על התמונות שלך מפני דהייה במידה מסוימת.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

השראה לתליית תמונות ותמונות - רעיונות

הנה כמה רעיונות איך לסדר תמונות ותמונות על הקיר:

- ניתן ליצור קווים ברורים עם מספר תמונות או תמונות בסדרה, אותם תולים באותן מסגרות ובאותם מרחקים אחד מהשני. סידור כזה נראה מסודר ומוציא את התמונות לטובתן. זה מקום טוב לתלות אותו מעל שולחן. אתה יכול לגלות איך זה נשאר מסודר כאן.

- תמונה או תמונה גדולה המכסה את כל הקיר או חלקים גדולים ממנו - חתיכת אמירה. תמונה כזו בפורמט גדול יכולה להיראות מרשימה מאוד, במיוחד בחדרים עם תקרות גבוהות.

- עם מה שנקרא תליית סלון, כל מה שיש לך, כביכול, מחובר לקיר - לפעמים עד התקרה. לא מדובר על הדגשת יצירה בודדת, אלא על הרושם הכללי. ניתן גם לשלב תמונות ותמונות עם חפצים נוספים: מסכות, קונסולות קטנות עם חפצים, צלחות, סלסלות, תכשיטים וכו'.

הנה כמה רעיונות איך לסדר תמונות ותמונות על הקיר
הנה כמה רעיונות איך לסדר תמונות ותמונות על הקיר.

- מסילות תמונה - הדבר הנהדר במסילות תמונה הוא שניתן לסדר תמונות ותמונות בקלות על הקיר. אין גבולות לדמיון שלך, כי מה שלא נראה טוב משתנה שוב בקלות. ואם מסילה תמונה אחת לא מספיקה לך, אתה יכול לשים כמה אחד על השני או אחד ליד השני.

אז אתה באמת יכול לתלות תמונות - גובה

אפשר היה לחשוב שהגובה הנכון לתליית תמונות הוא סובייקטיבי. אבל זה לא ככה, כי יש כלל אצבע: מרכז התמונה צריך להיות כ-145 ס"מ מעל הרצפה - ללא קשר אם זו תמונה או סדרת תמונות. אם יש לך קבוצת תמונות, התמונה האמצעית יכולה להיתלות בגובה הזה ואתה מסדר את האחרות סביבה. אם אף אחת מהתמונות בקבוצה לא צריכה להיות תלויה במרכז, אז אתה יכול לסדר את התמונות והתמונות שלך על הקיר כך: מדדו את הנקודה המרכזית וסדרו את התמונות באותו מרחק מהמרכז הבלתי נראה הזה.

איך לתלות תמונות כמה עצות מעשיות

אם אתם לא רוצים ים של חורים בקירות שלכם, שאלו את עצמכם: איך תולים תמונות? אפשר לתלות תמונות בלי מסמר? או לתלות תמונות כבדות בלי לקדוח? התשובה שלנו: כן, זה (לעתים קרובות) עובד כך:

תליית תמונות ללא מסמר: בהתאם לחומר הקיר ניתן להדביק תמונות עד 10 ק"ג על הקיר. יש גם סרטי הדבקה מיוחדים לתליית תמונות וגם תמונות ללא מסמר, וגם סרט הדבקה דו צדדי. זה זמין עבור מצעים שונים - כך שאתה יכול אפילו לקשט את האריחים שלך בחדר האמבטיה עם תמונות. אם אתה לא רוצה להדביק את המסגרת לקיר, אתה יכול להשתמש בדבק מסמרים. כפי שהשם מרמז, הציפורניים האלה פשוט מודבקות על הקיר.

תליית תמונות ללא קידוח: בדרך כלל אין צורך לקדוח חורים כדי לתלות תמונות. אלא אם זו תמונה עם מסגרת כבדה או קיר שלא יחזיק מסמר. במקרה זה, תליית תמונות ללא קידוח מתאפשרת לרוב רק אם מחלקים את המשקל בצורה הטובה ביותר. זה עובד עם כמה קולבים ברווח שווה. גם מתלים המותקנים מעל הפינות מחזקים את המסגרת. אם לא אכפת לכם תמונה שמוטה מעט, אפשר לתלות את התמונה על חוט. לשם כך, חברו שתי עיניות משמאל ומימין למסגרת ומשכו דרכה חוט, אותו תולים על מסמר בקיר. החוט מחלק את המשקל היטב. אגב, זה יכול להיראות קצת יוצא דופן, אבל גם מאוד שיקי, כשאתה רק שם תמונות גדולות במקום נוח על הרצפה.

האם אתה מוצא כתמים על הקירות שלך כשאתה תולה תמונות? אז אתה יכול להיפטר מהם במהירות.