איך להוציא את ריח הטבק מהבית?

והוצאת ריח הטבק מהם אינה מיידית
רהיטים וקירות שנחשפו לעשן טבק במשך זמן רב נושאים ריחות עזים, והוצאת ריח הטבק מהם אינה מיידית.

אתה יכול להיפטר מריח הטבק באמצעים הנכונים, ולא תצטרך להריח עקבות של ערב בר כל השבוע. עקבו אחר העצות שלנו והיפטר מריח הטבק.

ריח הטבק נדבק בקלות למשטחים שונים ויוצר ריח מעופש ומגעיל בכל הבית. להוציא את ריח הטבק מהבית זה לא בלתי אפשרי. ריכזנו מומחים כיצד להיפטר מריחות מגעילים בבית בכל עונות השנה – בין אם זה ריח עשן שנגרם מטבק או בישול. אנו נעזור לכם להיפטר מריח העשן אחת ולתמיד, כי לכולם מגיע בית רענן.

אנו ממליצים לאוורר את האזור לפני ואחרי השימוש במוצרי ניקוי. קרא בעיון את ההוראות עבור המוצרים שבחרת.

ריח של טבק - 3 טיפים מהירים

ריח הטבק נדבק בקלות למשטחים שונים ויוצר ריח מעופש ומגעיל בכל הבית
ריח הטבק נדבק בקלות למשטחים שונים ויוצר ריח מעופש ומגעיל בכל הבית.

רשימה קטנה זו מספקת דרכים קלות וללא מאמץ למנוע ריח של טבק עיקש להיכנס לחדר. גם אם אינך רוצה להפסיק לעשן, רשימה זו תעזור לך ליהנות מניקיון:

 1. הימנע מעישון בפנים. בעוד מזג אוויר גרוע יכול להעציב את היציאה החוצה, הימנעות מעישון בתוך הבית היא הדרך הראשונה והיעילה ביותר למנוע מריח העשן להידבק לרהיטים ולקירות.
 2. לאחר העישון, ריחות מתפשטים לסביבה איתך. אוורר את החדר שלך לאחר עישון. כדאי לפתוח מספר חלונות ולגרום לטיוטות כך שהאוויר משתנה בבטחה ואוויר חיצוני צח ייכנס לחדר.
 3. נקו את המאפרות באופן קבוע. הסרה קבועה של גושי טבק מהמאפרה מונעת היווצרות ריחות חזקים

הסרת ריחות מלאה של טבק

רהיטים וקירות שנחשפו לעשן טבק במשך זמן רב נושאים ריחות עזים, והוצאת ריח הטבק מהם אינה מיידית. עם זאת, אנו מבינים שאולי לא תרצו לוותר על כל הרהיטים האהובים שלכם, או שתרצו לשפץ את הבית. אין דאגות. פירטנו להלן דרכים לעזור לך להצליח להריח עשן בבת אחת.

 1. השתמש בדאודורנט. ריסוס ריחות שונים כדי להחליף או להסתיר ריח רע הוא לא תמיד הפתרון הכי יעיל או מרחיק לכת. עם דאודורנטים, לעומת זאת, ניתן להעלים לחלוטין ריחות לא נעימים. הם עובדים היטב עבור רהיטים, למשל.
 2. התקן את מטהר האוויר. מטהרי אוויר מנקים את האוויר ועוזרים בפיזור מזהמים. בנוסף, מטהרי אוויר מונעים את שקיעת הלכלוך והאבק. קרא בעיון את הוראות המכשיר לפני ההתקנה.
 3. נקה את השטיחים. לרוב קל לשכוח שגם שטיחים סופגים ריחות. לניקוי שטיחים יש אפוא תפקיד חשוב ברענון החדר. אתה יכול להשתמש בחומרי ניקוי שטיחים מסחריים או להשתמש בחומר לניקוי שטיחים.
 4. נקה משטחי זכוכית ומראות. רבים אינם יודעים שעשן נדבק גם למשטחי זכוכית ולמראות. אנו ממליצים לנגב את המשטחים בחומץ אלכוהול ולאחר מכן לשטוף במים. בין החומרים המסחריים, נוזלי שטיפת שמשות כמו CIF power & shine spray לחלונות יכולים גם להסיר ריחות ביעילות.
 5. שטפו את כל הבדים בחדר. ריח העשן בבגדים ובאריגי ריהוט יכול אפילו לגרום לבחילה עבור אנשים מסוימים. שטפו בדים לפי הוראות הכביסה שלהם. לדוגמה, חומר ניקוי כביסה OMO מתאים גם לכביסה במכונה וגם לכביסה ידנית, מה שמבטל למעשה ריחות לא נעימים.
 6. עכשיו אם בכלל יש זמן טוב לשטוף גם את הקירות והתקרות! כדי להיפטר מריח הטבק אחת ולתמיד, צריך לקחת בחשבון גם את הקירות והתקרות של החדרים, שכן סביר להניח שהם ספגו כמויות גדולות של עשן. השתמש במוצרי ניקוי המכילים אמוניה וגליקול לנטרול ריחות. שימו לב שמדובר בכימיקלים חזקים, לכן אנו ממליצים לנסות תחילה את חומר הניקוי לבחירתכם על נקודה קטנה ולא בולטת על מנת להבטיח שהחומרים לא יפגעו במשטחים.
 7. למה לא לצבוע מחדש כמה רהיטים? ריפוד רהיטים ישנים בבדים חדשים הוא אופציה זולה יותר במקום לקנות רהיטים חדשים, ומקבלים מגוון מרענן. בנוסף, אתה יכול להיפטר מהריחות המגעילים שמביא הבד הישן.

עכשיו אתה יודע מה לעשות כשאתה רוצה להיפטר מריח העשן. ברוכים הבאים לבית רענן חדש!

מאמרים בנושאים דומים
 1. ניקוי המגהץ
 2. ניקוי המזגן
 3. דרכים קלות לנקות את הבית שלך
 4. אלרגיה לאבק והדברת קרדית האבק
 5. 10 טיפים חכמים לצביעת הרהיטים בלבן
 6. להיפטר בקלות מעשים