איך לארגן את המטבח כך שהוא תמיד מסודר

אנו מספרים לכם כיצד לארגן את המטבח הביתי שלכם כדי לחסוך במקום ותמיד להיראות מסודר ונקי
אנו מספרים לכם כיצד לארגן את המטבח הביתי שלכם כדי לחסוך במקום ותמיד להיראות מסודר ונקי.

אנו מספרים לכם כיצד לארגן את המטבח הביתי שלכם כדי לחסוך במקום ותמיד להיראות מסודר ונקי.

לא משנה כמה פשוט המתכון שאנחנו מכינים, אנחנו צריכים להשתמש במספר כלים. המטבח הוא אחת הסביבות בבית שעמוסות ביתר קלות, החל משטיפת כלים ועד לכמות מכשירי החשמל והכלים המעודדים כאוס. אנחנו אומרים לך איך לארגן את המטבח כך שהוא תמיד מסודר.

איך לארגן מטבח קטן

ככל שהמטבח קטן יותר, הסדר צריך להיות ממצה יותר, במובן הזה, חשוב לנקות את מה שמתלכלך - ולהכיל אותו - כרגע, אחרת יש הצטברות שקשה יותר ויותר לעצור.

טיפ מרכזי נוסף הוא להשאיר את הדלפק פנוי; עדיף לאחסן הכל במגירות או, אם אין מקום אחסון במטבח, לבחור ארון או ארון מחוץ לסביבה הזו. מכשיר, למשל, יכול להיות מאוחסן בארון שנמצא במסדרון או בחדר האוכל ולהעלות אותו לאור רק כאשר יש צורך להשתמש בו.

ארגון טוב במגירת הסכו"ם הוא גם המפתח.

ניקיון וסדר הולכים יד ביד, לכן אני תמיד שומרת על הדלפק נקי; מוצרים כמו Cif גריז טריגר ו- Cif ביו אקטיבי דטרגנט יכולים לעזור לך לשמור על המטבח שלך תמיד נוצץ. קרא עוד על איך לנקות את המיקרוגל ומכשירים אחרים.

רעיונות למזווה למטבח

איך לארגן את המטבח
איך לארגן את המטבח.

קודם כל יש לבדוק את תאריך התפוגה של המזון ולצרוך כאלה הקרובים לגבול זה. לא כדאי להחזיק יותר מדי מלאי, שכן לעיתים רחוקות - למעט משפחות גדולות - אפשר לצרוך הכל לפני שפג תוקפו.

מארי קונדו ממליצה, כמו תמיד, לאחסן כמה שיותר מזון בצורה אנכית, הן במגירות והן על המדפים. הוא גם מציע לקבץ אותם לפי קטגוריות: קטניות, תבלינים, שימורים, ממתקים וכדומה. כך הכל קל יותר למצוא.

איך לארגן את המטבח

בריהוט למטבח, חשוב לנצל את הגובה, אם אין מדפים עד למעלה, ניתן לקנות קופסאות אחסון ולהניח אחת על השנייה.

דלתות ריהוט שימושיות גם כן, מבפנים ניתן לתלות ארגוניות לאחסון המייבש, מצקות, חומר ניקוי וכו'.

ובמידת האפשר, הרעיון הוא לנצל את הקירות בארונות, אם אינכם יודעים לתלות ארון, בקשו עזרה מאיש מקצוע, שכן יש להצמידם היטב כדי למנוע נזק.

ניקיון וסדר הולכים יד ביד, לכן אני תמיד שומרת על הדלפק נקי; מוצרים כמו Cif גריז טריגר ו- Cif ביו אקטיבי דטרגנט יכולים לעזור לך לשמור על המטבח שלך תמיד נוצץ.