כיצד לנקות ריהוט מטבח מלמין

כיצד לנקות רהיטי מלמין
כיצד לנקות רהיטי מלמין.

הכירו את הטיפים לטיפול בהם והשאירו אותם תמיד נקיים

המטבח הוא אחד המקומות בבית שבהם אנחנו מבלים הכי הרבה זמן, בעיקר אלו מאיתנו שאוהבים לבשל. חשוב להשאיר אותו תמיד נקי ומסודר, אבל חיוני לדעת גם טיפים איך לנקות רהיטי מלמין, כמו הארונות שבהם שומרים כלים ומאחסנים מזון, כדי שיחזיק מעמד זמן רב יותר.

דע את הטריקים לטיפול בריהוט המלמין שלך!

כיצד לנקות רהיטי מלמין

ניקוי רהיטי מטבח מלמין היא משימה פשוטה. אתה רק צריך לעשות את זה לעתים קרובות כדי לשמור על החלל נקי וכדי להבטיח שהריהוט יחזיק לך זמן רב.

מהי הדרך הטובה ביותר לנקות ריהוט למטבח? הכירו את הטיפים הבאים:

  • מוצרים מרובי משטחים: אידיאליים להסרת אבק ולכלוך והשארת הרהיטים שלך מבריקים.

  • חומץ לבן: התערובת של כוס חומץ לבן וכוס מים היא אפשרות פשוטה ויעילה לניקוי יומיומי של ארונות מטבח, שכן היא לא תשפיע על הגימור.

  • חומר ניקוי: אפשרות נוספת היא להשתמש בתערובת של מים וחומר ניקוי, ולמרוח אותה עם מטלית על הרהיט. לאחר מכן השתמש במטלית יבשה כדי להסיר את עודפי המים.

  • מוצרים חסיני שומן או חומרי ניקוי לזכוכית: הם מתאימים מאוד לניקוי רהיטי מלמין, מכיוון שהמשטח לא מאבד את הברק או הצבע שלו.

אין להשתמש במוצרים אגרסיביים, שכן הם עלולים לפגוע בפני השטח של הרהיט ולהסיר את הברק של המלמין. גם שעווה ותרסיסים אסורים, כי הם ישמנו או ישרוטו את המלמין. כמו כן, הימנעו מלשפוך יותר מדי מים על הרהיט, שכן העץ יתנפח.

איך לשמור על רהיטי מלמין חדשים תמיד

מלמין אידיאלי עבור ארונות מטבח, מכיוון שהם עמידים יותר, מחזיקים מעמד הרבה יותר זמן וקלים לניקוי. אתה רק צריך לבצע ניקוי תקופתי כדי לשמור אותם תמיד מבריקים.

עכשיו אתה יודע איך לנקות רהיטי מלמין
עכשיו אתה יודע איך לנקות רהיטי מלמין!

כדי לשמור על הרהיטים שלכם ולהבטיח שהוא יחזיק אתכם לאורך זמן, ושתמיד ייראה כמו חדש, חשוב לנקות אותו לאחר הבישול, שכן על פני ארון המטבח מצטברים שומן וחלקיקי מזון. אז הרטבתי מטלית ניקוי בתמיסת החומץ ואז שפשפתי אותה על הדלתות ומתחת לארון כדי להוציא את כל השומן. אפשרות נוספת היא להשתמש באנטי גריז לניקוי.

כמו כן, אל תשכחו לנקות באופן קבוע את פנים הארונות. סביר להניח שכאשר האוכל מאוחסן, משהו ישפך על פני השטח. נוח לעשות ניקוי רגיל הכולל ריקון הארונות, ניקוי פנים בתמיסת חומץ או מוצר רב משטחי. לאחר מכן, הוצא הכל ונקה את הפנים עם תמיסת סבון או חומץ. לאחר מכן, יבש עם מטלית נקייה כדי שהפנים לא יהיה רטוב.

עכשיו אתה יודע איך לנקות רהיטי מלמין! למד גם טיפים נוספים כיצד להסיר שומן מעץ.

כיצד לנקות מלמין לבן

זה טבעי שלכלוך נראה יותר על ריהוט מטבח שעשוי מלמין לבן. לכן חשוב לנקות באופן קבוע ולדעת להסיר שומן ולהשאיר אותו תמיד ללא רבב.

אתה יכול להשתמש בכל אחד מהמוצרים שהזכרנו לעיל. אבל אם אתה צריך ניקוי יסודי יותר, אתה יכול לערבב סודה לשתייה וחומץ לבן. לאחר מכן השתמשו במטלית כדי לנגב את התערובת על פני השטח ולהסיר את השומן מהמלמין.

אהבתם את הטיפים שלנו? עכשיו אתה יודע איך לטפל ברהיטים שלך ואיך לנקות מלמין לבן. ראה גם את הטיפים שלנו כיצד ללטש רהיטי עץ בבית.

מאמרים בנושאים דומים
  1. ניקוי פרקט למינציה – כך זה עובד
  2. איך מנקים נירוסטה?
  3. הסרת כתמים מאריחים קלה
  4. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  5. אבן פולנית ונקייה
  6. ויניל נקי