7 דרכים יעילות להסיר חלודה על כפיות

בואו לגלות דרכים שונות להסרת חלודה על הכפות הבאות
לשם כך, בואו לגלות דרכים שונות להסרת חלודה על הכפות הבאות.

ישנן פעילויות רבות שניתן לעשות כדי לברך על הגעתו של עיד אל-פיטר. אחד מהם הוא ניקיון הבית וכלי מטבח שונים. עם זאת, לא כל כלי האוכל במצב טוב. חלקם במצב של חלודה כי לא נעשה בהם שימוש הרבה זמן, למשל כפות.

ישנן פעילויות רבות שניתן לעשות כדי לברך על הגעתו של עיד אל-פיטר. אחד מהם הוא ניקיון הבית וכלי מטבח שונים. עם זאת, לא כל רהיטי האוכל במצב טוב. חלקם במצב של חלודה כי לא נעשה בהם שימוש הרבה זמן, למשל כפות. לא רק מזיק לבריאות, שימוש בכפית חלודה כדי לאכול או לעבד מזון יכול להיות גם השפעות בריאותיות חמורות. לשם כך, בואו נגלה דרכים שונות להסרת חלודה בכפות הבאות. כך תוכלו להבטיח שהסכו"ם שלכם נקי מחיידקים ותמיד בטוח לשימוש.

1. כיצד להסיר כף חלודה עם לימון

אתה יודע שלימונים הם חומציים, וחלודה מאוד רגישה לנוזלים חומציים. החלודה שנדבקת לכף וכתמים עיקשים יפלו בקלות מהכף הודות לתכולת החומצה של הלימון. אתה יכול להשתמש בלימון כדי להסיר חלודה על כף. כל שעליך לעשות הוא לסחוט מספיק לימון עד שהנוזל יתאסף, ואז להשרות כף בנוזל. שפשפו את האזור החלוד נקי.

2. איך מסירים כף חלודה עם חומץ ומלח

האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?

תמיסה של חומץ ומלח יעילה גם בהסרת חלודה על כפיות. איך לנקות חלודה על כף עם שני המרכיבים האלה הוא די קל. אתה פשוט מערבב שתי כפות חומץ עם מלח, ואז מורחים אותו על החלק החלוד. תן לעמוד במשך 30 דקות, ואז לשפשף עם צמר ברזל וסבון כלים אשר יעיל בהסרת אבנית וכתמים קשה להסרה כמו Sunlight extra power. אם קשה מדי להסיר את החלודה, השאר אותה למשך הלילה.

3. איך לנקות כף חלודה עם סודה לשתייה

אתה יכול להכין משחה של סודה לשתייה ומים כדי להיפטר מחלודה על סכו"ם, וכפות אינן יוצאות דופן. ודא שכמות הסודה לשתייה היא יותר ממים. יש למרוח על החלק החלוד ולאחר מכן להניח ללילה. לאחר שתתנו לו לשבת, שטפו אותו עם סבון כלים אשר יעיל בהסרת כתמים והרחקת חיידקים, אחד מהם הוא Sunlight extra power.

4. איך מנקים כף חלודה עם תפוחי אדמה

כיצד להסיר חלודה בכפית עם לימון
כיצד להסיר חלודה בכפית עם לימון.

מי היה מאמין, תפוחי אדמה יכולים לשמש גם להסרת חלודה על כלי שולחן. השיטה די קלה. כל מה שצריך לעשות הוא לנעוץ את החלק החלוד של הכף לתוך תפוח האדמה ולתת לו לשבת לילה. לאחר מכן יש למרוח סודה לשתייה ולקרצף עם מטלית גסה שנטבלה בנוזל כלים.

5. איך לנקות חלודה בכפית עם משקאות תוססים

אתה יכול גם להשתמש במשקאות תוססים כדי להסיר חלודה על הכפות. תחילה נקו את המשטח החלוד של הכף, ולאחר מכן שטפו במים נקיים ויבשו. יוצקים את הנוזל או הקולה באופן שווה על הכף החלודה ונותנים לו לשבת רבע שעה. יש לשפשף חלודה עיקשת עד שהיא נקייה, ולאחר מכן לשטוף עם מים וסבון כלים כוח נוסף של Sunlight לתוצאות מקסימליות.

6. איך מנקים חלודה בכפית עם פוליש מתכת

פשוט על ידי ערבוב לק מתכת וסבון כלים, אתה יכול גם להסיר במהירות חלודה מכפות. מרחו כף עם לק מתכת במיוחד על החלק החלוד, ולאחר מכן שפשפו אותה עם מטלית יבשה ורכה. לאחר מכן, נקו עם נוזל כלים. עשה זאת עד שהחלודה נעלמת לחלוטין והכף נראית נקייה. במקרה זה ניתן להשתמש בסבון כלים Sunlight extra power המצויד בגרגרי זרעי זית, כך שהוא יעיל בהסרת לכלוך קשה להסרה כמו כתמים חרוכים או אפילו חלודה.

7. איך מנקים כף חלודה ברוטב עגבניות

למרות שזה נשמע זר, רוטב עגבניות הוכח כיעיל גם לניקוי חלודה, אתה יודע, כולל על סכו"ם וכפות. אתה רק צריך למרוח קטשופ על החלק החלוד של הכפית ולתת לו לשבת 10-15 דקות. לאחר מכן, שפשפו את החלק החלוד עם מטלית עד שהחלודה נעלמת לחלוטין. יש לשטוף במים נקיים ובמידת הצורך להשתמש בנוזל כלים כגון Sunlight כוח נוסף לתוצאות נקיות יותר וללא חיידקים.

טיפ נוסף שגם אתם צריכים לעשות כדי לשמור על ניקיון הסכו"ם הוא תמיד לוודא שהסכו"ם והכפות נשטפים מיד לאחר השימוש. אל תשכחו לייבש את הכף מיד לאחר הכביסה, כי הכף עשויה מנירוסטה הרגישה מאוד לחלודה אם היא נשארת במצב רטוב ברציפות. לא רק כפיות, אתה צריך לעשות זאת גם על כלי שולחן אחרים, במיוחד אלה העשויים ממתכת. כמו כן, חשוב תמיד לאחסן את כלי האוכל בצורה בטוחה כדי שכלי נירוסטה לא יהיו מועדים לחיכוך עם כלים אחרים. במידת הצורך, עטפו כל כלי, במיוחד כפיות נירוסטה, במגבות נייר כדי שלא יתחככו זה בזה.