איך להיפטר מריח המקרר

כלומר כאשר ריח של פריט מזון אחד מתערבב עם ריח של פריט מזון אחר כך שהוא מזהם את כל פנים המקרר
עם זאת, גם מרכיבי מזון טריים יכולים לגרום לריח של מקרר, כלומר כאשר ריח של פריט מזון אחד מתערבב עם ריח של פריט מזון אחר כך שהוא מזהם את כל פנים המקרר.

מה מאוחסן במקרר ואופן אחסון זה קובע את הריח והניקיון של המקרר. למד כיצד להסיר ולמנוע ריחות במקרר כאן.

ריח של מקרר יכול להתרחש בגלל שיש מרכיבי מזון שצריך לזרוק בגלל שהם רקובים, עובשים או מיושנים. עם זאת, גם מרכיבי מזון טריים יכולים לגרום לריח של מקרר, כלומר כאשר ריח של פריט מזון אחד מתערבב עם ריח של פריט מזון אחר כך שהוא מזהם את כל פנים המקרר.

כדי להיפטר מריחות במקרר, ניתן לספוג אותם בעזרת חומרים שיכולים לספוג ריחות באוויר. לחלופין, אם הזמן יאפשר, אתה יכול לנקות את פנים המקרר כדי לגרום לריח להיעלם בצורה יסודית יותר. את התוצאות הטובות ביותר תקבלו כמובן בשילוב שתי הדרכים להיפטר מריחות רעים במקרר.

השתמש במוצרי ניקוי ספציפיים למטבח, כגון Cif ו- Sunlight, כדי לנקות את המקרר כדי שלא יזהם את האוכל שבתוכו.

איך להיפטר מהריח במקרר

האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?
איך להיפטר מהריח במקרר
איך להיפטר מהריח במקרר.

שני הדברים החיוניים האלה ישמרו על ריח רענן של המקרר שלך בכל פעם שאתה פותח את הדלת.

שימוש בבולם ריח של מקרר

ניתן להשתמש בחומרי המטבח או להשתמש במוצרים מוכנים לספיגת ריחות במקרר. אבקת סודה לשתייה ידועה כטובה מאוד בלספוג ריחות באוויר ולכן היא בטוחה לשימוש במקרר. מניחים קערת סודה לשתייה בתחתית המקרר. אם הריח חזק מאוד, אפשר להניח עוד אחד במרכז המקרר. החלף את אבקת הסודה לשתייה פעם בשבוע כדי לשמור על ריח נקי מהמקרר.

ניקוי המקרר

כדי להיפטר מהריחות במקרר בצורה מלאה יותר, אתה צריך לנקות אותו באופן קבוע. התחילו בריקון המקרר והעברת החומרים שבו למקום בטוח אחר בינתיים. הסר את מדף המקרר לשטיפה בנפרד עם סבון כלים נוזלי, כגון אור השמש. אם המקרר שלך מייצר כפור במקפיא שלו, הפשר אותו תחילה כדי לחסוך זמן. לאחר שהכפור נעלם, נגב את כל המשטחים במקרר עם חומר ניקוי למטבח Cif ומטלית נקייה. השאר את דלת המקרר פתוחה למשך 10 דקות כדי להפחית את עוצמת הריח בפנים.

טיפים למניעת מקרר מסריח

עדיף למנוע מאשר להיאבק כדי להיפטר מהריח במקרר. מה אתה מאחסן ואיך אתה מאחסן אותו במקרר קובע את הריח בפנים. הנה כמה טיפים למניעת ריחות במקרר:

  • לזרוק מרכיבי מזון רקובים, עובשים או מיושנים, הן מזון מבושל והן מזון נא כגון ירקות ובשר והמוצרים הנגזרים שלהם.

  • סוגרים או עוטפים היטב כל סוג מזון כדי שהריח לא יזהם את שאר המקרר. שיטה זו נועדה גם למנוע זיהום של מרכיבי מזון. אתה יכול להשתמש בשקיות ניילון כדי לעטוף כל מיני ירקות ובשרים, להניח מזון מבושל בכלי עם מכסה ולהשתמש בניילון דביק כדי לכסות מכלים פתוחים. אם אתם רוצים להקפיא בשר, השתמשו בשקית מקפיא פלסטיק שלא תישבר בקלות לאחר ההקפאה.

  • מניחים כל סוג מזון במקומו המתאים - ירקות במגירת הירקות, בשר במדף התחתון, ביצים במחזיק הביצים, גבינה בקופסת הגבינות, בקבוקים העומדים בחלק הפנימי של הדלת וכו'.

  • שטיפת ביצים לפני שמירתן במקרר היא צעד נבון אם יש לך יותר זמן.

  • סודה לשתייה מסוגלת לספוג ריחות במקרר ובטוחה למרכיבי מזון

  • נקו את פנים המקרר באופן קבוע עם חומר ניקוי בטוח למטבח

  • מה שאתה מאחסן ואיך אתה מאחסן אותו במקרר משפיע על הריח בפנים