כיצד להשתמש בחומרי המטבח לניקוי משטחים שונים בבית?

האם אתה יודע שניתן להשתמש בחומרי המטבח היומיומיים כדי לגרום לרצפה ולחדר האמבטיה שלך לזרוח
האם אתה יודע שניתן להשתמש בחומרי המטבח היומיומיים כדי לגרום לרצפה ולחדר האמבטיה שלך לזרוח?

חומרי ניקוי המבוססים על כימיקלים זמינים מסחרית יכולים להיות קשים על משטחים מסוימים בבית שלך. נסה להשתמש בעצות הניקוי האלה.

אם אתה רוצה לנקות את הבית שלך, פנה ישר למטבח שלך. האם אתה יודע שניתן להשתמש בחומרי המטבח היומיומיים כדי לגרום לרצפה ולחדר האמבטיה שלך לזרוח? לא רק חומרי הניקוי הללו יעילים, הם גם ידידותיים לכיס.

הנה כמה עצות ניקוי באמצעות מרכיבי מטבח יומיומיים. נסה אותם בעצמך.

1) שימוש בחומץ

לחומץ יש תכונות חיטוי וניקוי ריח. זהו פתרון יעיל לטיפול בכתמי מים קשים על אביזרי האמבטיה שלך. מערבבים חומץ חלק אחד עם 3 חלקים מים בבקבוק ריסוס ומרח את התמיסה הזו על אביזרי האמבטיה שלך. כעת, נגב את האביזרים הללו עם מטלית כותנה נקייה כדי להחזיר את הברק שלהם.

2) שימוש בסודה לשתייה

ניתן להשתמש בסודה לשתייה לניקוי אריחי אמבטיה, תנור, כיור מטבח ומשטחים. זה שימושי בהסרת טבעות מים מאמבטיות וכתמי שמן מקירות המטבח שלך. לניקוי, הכינו משחה על ידי ערבוב סודה לשתייה עם מים ומרחו אותה על האזורים המוכתמים. לשפשף את המשחה באמצעות ספוג לח ושטוף את פני השטח עם נוזל כלים. נגב את האזור יבש עם סמרטוט נקי.

3) שימוש בלימונים

שפשפו פרוסת לימון על השיש וקרש החיתוך כדי להסיר כתמים קשים. ניתן להשתמש בקליפת לימון כדי להסיר ריח של פח האשפה שלך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הכן תמיסת ניקוי על ידי ערבוב של 5 כפות. מיץ לימון עם 1 כוס חומץ ו 1 כוס מים.

4) שימוש בשמן זית

ניתן להשתמש בשמן זית כדי להוסיף ברק למשטחי עץ ומתכת. צחצחו את המשטחים בעדינות עם מטלית כותנה נקייה כדי להסיר עודפי שמן. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לטפל בקרעים ברהיטי העור שלך.

ניקיון הבית שלך לא תמיד מצריך ריצה לחנות כדי לקנות שלל מוצרי ניקוי. אתה יכול להשתמש גם בפריטי המטבח היומיומיים שלך. הם תמיד בבית שלך ויעילים באותה מידה.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך