ניקוי דלת התנור תוך 5 דקות.

כדי לנקות את דלת התנור במהירות
כדי לנקות את דלת התנור במהירות, אתה צריך שני גיבורי על: חלב ניקוי Cif, או חלב ניקוי זמין אחר, ורדיד אלומיניום.

הדרך הטובה ביותר לנקות במהירות את התנור שלך

גם כאשר המטבח כולו נוצץ, השומן השרוף על דלת התנור יעשה רושם של פיצוץ פצצת אטום קטנה. דלת תנור שמנונית לא רק נראית מרושלת, היא גם עלולה להקשות על הכנת ארוחות.

ברור שאף אחד לא אוהב לבלות שעות ארוכות בניקוי וניקוי תנור קשור בדרך כלל לכריעה ממושכת על הרצפה וקרצוף חסר תודה. לכן, אני רוצה לשתף אתכם בדרך הטובה ביותר שאני מכיר לקרצוף את דלת התנור תוך זמן קצר!

אני ממליץ לך להשתמש בחלב הניקוי Cif עם מיקרוגרגירים פעילים, שיסירו בקלות אפילו לכלוך עקשני וישאירו ריח רענן. בניגוד לחלב ואבקות ניקוי רגילות, חלב Cif עם מיקרו גרגירים עדין ואינו שורט את פני הציוד המנוקה.
איך שוטפים את הכלים?

איך מנקים את דלת התנור?

כדי לנקות את דלת התנור במהירות, אתה צריך שני גיבורי על: חלב ניקוי Cif, או חלב ניקוי זמין אחר, ורדיד אלומיניום.

איך אני מנקה את דלת התנור?

מרסקים כדור של נייר אלומיניום - זה יהיה מכונת הכביסה שלך. מרחו עליו מעט חלב וקרצוף את דלת התנור, כמו ספוג, מבחוץ ומבפנים. אם הדלת מלוכלכת מאוד, ייתכן שיהיה עליך להחליף את נייר הכסף מספר פעמים. זה לא קסם, השיטה הזו באמת עובדת! תוך פחות מ-5 דקות תוכלו לנקות יבש את דלת התנור שלכם, ללא מים, עם נייר אלומיניום בלבד וחלב ניקוי!

לאחר מכן נגבו היטב את הדלת עם מטלית רטובה כדי להסיר את שאריות התכשיר הכימי, ולבסוף נגבו אותה עם מגבת נייר.

זוהי גם דרך מבריקה לנקות את כל התנור שבתוכו, כי הודות לרדיד האלומיניום עם חלב ניקוי, תשפשפו בצורה מושלמת את השומן השרוף. עם זאת, תצטרך כשלושים דקות כדי לנקות את כל התנור.