השראה לבחירת מוטיב קרמי לקיר חדר האמבטיה החלומי שלך

בחירת מוטיב עץ כאריחי קיר חדר האמבטיה שלך תעניק רושם חם לחדר
בחירת מוטיב עץ כאריחי קיר חדר האמבטיה שלך תעניק רושם חם לחדר.

איזה סוג של מוטיב קרמיקה לקיר אמבטיה מתאים לך? בדוק מידע נוסף רק כאן!

מבחר אריחי הקיר לאמבטיה יהיו אחד הדברים שמייפים את חדר האמבטיה שלכם. בנוסף לשימוש בסוגים הנפוצים של אריחי קרמיקה או פורצלן, חומר זה גם קל מאוד לניקוי בגלל המשטח החלק והשטוח שלו ועמיד למים. עם זאת, הבחירה במוטיבים שונים תקשה עליכם לעיתים בבחירת דגם הקרמיקה המתאים לאמבטיה. לכן, עליך להקשיב לעצות הבאות לפני שתבחר:

1. השתמשו בדוגמאות שונות על רצפות וקירות

אל תפחד לשלב דוגמאות שונות עבור אריחי קיר חדר האמבטיה שלך. כך למשל משלבים לבן על הקירות ואריחים שחורים ולבנים על הרצפה. זה ייתן רושם ייחודי, במיוחד אם עיצוב חדר האמבטיה שלך הוא מינימליסטי.

2. אריחים בצורת לבנים

האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?

אריחים בצורת לבנים מתאימים לשימוש כאריחי קיר לאמבטיה כדי לגרום לו להיראות מינימליסטי אך עדיין להיראות מפואר. עם זאת, אתה צריך טריקים משלך כדי לייעל כל פינה בחדר האמבטיה כך שעיצוב האריחים הזה יתאים בדיוק לחדר.

3. מוטיב שיש כדי לגרום לו להיראות אלגנטי

בחירת מוטיב שיש לאריחי קיר בחדר האמבטיה תגרום לחלל להיראות יוקרתי וגם אומנותי. למרות זאת, מוטיבים משיש הם למעשה לא פשוט למצוא וליישם. השיש עצמו הוא סלע מטפורי שקיים ומשמש כבר אלפי שנים. מבחינת דפוסים וצבעים, למוטיב זה יש וריאנטים שונים שניתן לבחור ולהתאים לעיצוב חדר האמבטיה שלך.

איזה סוג של מוטיב קרמיקה לקיר אמבטיה מתאים לך
איזה סוג של מוטיב קרמיקה לקיר אמבטיה מתאים לך?

אם אתה מעוניין להשתמש במוטיבים של שיש כעיצוב קרמי לקיר אמבטיה, שקול את ההרכב הטוב ביותר. בדרך כלל לשיש איכותי יש רשת רכה ושילוב של צבעים.

4. מוטיבים גיאומטריים מוסיפים רושם מודרני

אם אתם רוצים שיהיה לכם חדר אמבטיה שנראה מודרני, בחרו במוטיבים גיאומטריים. קל מאוד להתאים את מוטיב הקרמיקה לקיר חדר האמבטיה הזה לטעמכם. עיצובים גיאומטריים מגיעים בגדלים קטנים עד גדולים ואתם רק צריכים להתאים לגודל חדר האמבטיה שלכם. אם גודל חדר האמבטיה גדול מספיק, ניתן לשלב עיצובים גיאומטריים קטנים וגדולים ליצירת אווירה מודרנית וייחודית.

5. אריחי קיר לאמבטיה עם מוטיבים מעץ

בחירת מוטיב עץ כאריחי קיר חדר האמבטיה שלך תעניק רושם חם לחדר. בנוסף, יהיה לכם גם חדר אמבטיה שנראה טבעי וגם אלגנטי. למעשה, מוטיב זה יכול להוסיף גם רושם מודרני ורומנטי, בהתאם למבטא שתבחרו. לדוגמה, אתה משלב מוטיבים מעץ עם הדגשות תחרה כדי לתת רושם רומנטי בחדר.

6. מוטיב קשקשת דגים

זה לא נדיר שאנשים מיישמים מוטיבים של קשקשי דגים כאריחי קיר אמבטיה, אם כי בדרך כלל מוטיב זה משמש לעתים קרובות יותר כקיר מקלחת. כפי שניתן לראות לעתים קרובות בבתים בסגנון אדריכלי ויקטוריאני. אתה יכול גם לבחור במוטיב זה כדי לכסות את כל קיר חדר האמבטיה. כמו כן הקפידו לבחור צבע המתאים לקונספט שתבחרו לחדר. לדוגמה, הצבע טוסקה יכול לתת רושם של חם ורגוע והחדר נראה רחב יותר.

זו הייתה הבחירה של מוטיבים קרמיים לקיר אמבטיה שתוכלו ליישם בבית. וודאו שהבחירה שלכם תואמת את העיצוב הרצוי לחדר. אל תשכחו לנקות תמיד את אריחי האמבטיה שלכם כך שיראו יפים, נקיים ומתוחזקים היטב. אחד מחומרי הניקוי הטובים ביותר עבור הקרמיקה שלך הוא Wipol Carbolic Lemon Cleaner. מלבד שמירה על ניקיון חדר האמבטיה, מנקה קרבולי זה מציע ריח לימון רענן באזור.