איך לטפל בחדר האמבטיה ולנקות את האביזרים שלו

יכולים לשמש גם לניקוי אביזרי אמבטיה
מוצרי ניקוי רבים לאמבטיה, כמו Cif, יכולים לשמש גם לניקוי אביזרי אמבטיה.

למחזיקי מברשות שיניים, סבון ומברשות אסלה בחדרי אמבטיה יש חריצים מסובכים שבהם יכולים להסתתר חיידקים. נקה אביזר זה באמצעות מדריך זה.

אילו חלקים עולים בראשכם בעת ניקוי או ניקוז חדר האמבטיה מלבד הרצפה, הקירות, האמבטיה, השירותים והכיור? אביזרי אמבטיה כמו מחזיקי סבון, מחזיקי מברשות שיניים ומברשות אסלה מתעלמים לרוב בשגרת ניקיון חדר האמבטיה, למרות שחפצים אלו חשובים לא פחות לניקוי. הטיפים במאמר זה מראים לך כיצד לנקות כל אחד מאותם אביזרי אמבטיה.

שימו כפפות לפני השימוש במוצרי ניקוי כימיים ובצעו משימה זו עם דלתות וחלונות חדר האמבטיה פתוחים כדי לאפשר זרימת אוויר.

מוצרי ניקוי רבים לאמבטיה, כגון Cif, יכולים לשמש גם לניקוי אביזרי אמבטיה. קראו ופעלו לפי הוראות השימוש במוצר כדי לקבוע את התאמתו לכל חפץ.

ניקוי מברשת השיניים

השתמשו בתכשיר ניקוי לאמבטיה לניקוי מחזיק הסבון הקרמי הדבוק לקיר
השתמשו בתכשיר ניקוי לאמבטיה לניקוי מחזיק הסבון הקרמי הדבוק לקיר.

מכל אביזרי האמבטיה, מחזיק מברשת השיניים הוא אחד החשובים ביותר לניקוי. חיידקים במחזיק מברשת השיניים, בצורת מתלה או מיכל, יכולים לעבור לזיפים של מברשת השיניים שלאחר מכן עוברים לתוך הפה שלך.

האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?

אם מחזיק מברשת השיניים שלך הוא מיכל עצמאי, שטפו אותו באופן קבוע כפי שהייתם שוטפים כלים. בינתיים, כדי לנקות את מתלה מברשת השיניים שדבוק לקיר, צריך לשפשף אותו באמצעות מברשת שיניים ישנה שהורטבה במי סבון כדי להגיע לחריצים ולחריצים.

ניקוי סבון האמבטיה

שכבה של שאריות סבון לאורך זמן עלולה להפוך לקרום שקשה להסירו. לפני ההתקשות, הסר את שאריות הסבון בכלי הסבון על ידי ביצוע העצות הבאות:

  • נקו את כלי הסבון עם משחה של כף אבקת סודה לשתייה וכפית חומץ.

  • השתמש במברשת שיניים ישנה כדי למרוח את המשחה על כלי הסבון ולהבריש אותה.

  • השתמשו בתכשיר ניקוי לאמבטיה לניקוי מחזיק הסבון הקרמי הדבוק לקיר.

כיצד לנקות מברשת אסלה

מברשת האסלה היא כלי לניקוי חדרי אמבטיה שיש לו הכי הרבה פוטנציאל להפוך לקן של חיידקים בגלל תפקידו. כדי שמברשת האסלה לא תפזר חיידקים על זיפיה באוויר לאחר השימוש בה לניקוי האסלה, נקו אותה באופן קבוע.

  1. שטפו את ראש המברשת והידית במים חמים.

  2. משרים את המברשת במים חמים מעורבבים עם חומצה קרבולית או חומץ למשך שעה. יש להמיס שתי כוסות חומצה קרבולית בחמישה ליטר מים חמים או לפי הוראות השימוש.

  3. השתמש בסבון כלים נוזלי ובמברשת שיניים ישנה כדי לקרצף את ראש מברשת האסלה.

  4. יש לשטוף במים נקיים, לאחר מכן לנקז על מטלית ולתת לייבוש טבעי.

כיצד לנקות את וילון המקלחת

קרא את תווית הטיפול בווילון המקלחת שלך עבור הדרך הנכונה לנקות אותו. אם וילון המקלחת שלך ניתן לכביסה במכונה, הכנס אותו למכונת הכביסה יחד עם שתי מגבות. הוסף חצי כוס אבקת סודה לשתייה, ואז הפעל את מכונת הכביסה במחזור עדין. במחזור השטיפה, הוסף חומץ כדי להרוג חיידקים ולהסיר כל ריחות עובש וטחב מתמשכים, ולאחר מכן יבש באופן טבעי.

  • ניתן להשתמש באבקת סודה לשתייה לניקוי סבון חדר האמבטיה

  • יש צורך במים רותחים כדי לעזור לעקר מברשות אסלה