איך לפתוח סתימה בשירותים - עצות מוכחות

כאן תמצאו הרבה טיפים שיאפשרו לכם לפתוח בקלות גם את האסלה הסתומה ביותר
כאן תמצאו הרבה טיפים שיאפשרו לכם לפתוח בקלות גם את האסלה הסתומה ביותר.

אתה לא יודע איך להתמודד עם אסלה סתומה? כאן תמצאו הרבה טיפים שיאפשרו לכם לפתוח בקלות גם את האסלה הסתומה ביותר

אסלה סתומה? אתה לא צריך להזמין אינסטלטור מיד! המדריך שלנו יציג בפניכם את התרופות הביתיות השונות בהן תוכלו להשתמש כדי לנקות את האסלה בצורה יעילה.

בשוק קיימים מוצרים רבים לניקוי אסלות המבטיחים שימוש נוח ופונקציונלי בהם. שימוש קבוע ב- Domestos לא רק שומר על ניקיון האסלה ומסיר כל חיידקים, אלא גם מקטין את הסבירות לחסימות. זכור תמיד לעקוב אחר הוראות היצרן בעת הניקוי, השתמש בכפפות גומי ואוורר את החדר

דוחפים את האסלה

אסלה סתומה היא ביתם של חיידקים מסוכנים רבים, אז נקוט בכל אמצעי הזהירות. כפפות גומי ובגדי עבודה יהיו חיוניים. כדאי גם לשקול לכסות את העיניים והפה במקרה של ניתז מים מהאסלה. ודא שהחדר מאוורר היטב על ידי פתיחת חלון או הפעלת מאוורר חדר האמבטיה. זה חשוב במיוחד כאשר אתה מחליט להשתמש בחומר ניקוי כימי לשירותים. לפני שתנסה את אחד מהטיפים הבאים, הסר כמה שיותר מים מקערת השירותים שלך. אתה יכול לשאוב אותו או לבחור בו. כך תמנעו התזת מים, שאינה תברואתית, קשה ולא נעימה לניקוי.

איך פותחים את האסלה

אנו ממליצים לך לנסות את השיטות הבאות לפי סדר הצגתן שכן הראשונות פשוטות יותר, זולות יותר ופחות טרדות.

מסננים את קערת האסלה במים

זה אולי נשמע טריוויאלי, אבל אם מנגנון ההדחה לא יכול להתמודד עם אסלה סתומה, נסה לחזור על זה. מלאו דלי גדול במים ושפכו אותו במרץ לאסלה. עוצמת המים עשויה להספיק כדי לפנות ניקוז אסלה סתום.

השתמש בבוכנת האסלה

שפכו דלי מים לתוך קערת השירותים בתנועה נמרצת כדי לפנות את ניקוז האסלה
שפכו דלי מים לתוך קערת השירותים בתנועה נמרצת כדי לפנות את ניקוז האסלה.

הנח את הבוכנה מעל חור הניקוז, לחץ עליו חזק מאוד כך שחלק הגומי של הבוכנה נצמד לפתח הניקוז. ביצוע מספר תנועות שאיבה (מעלה ומטה) עם ידית הבוכנה יאפשר לכם ליצור את הלחץ הנכון, ובכך לשחרר את הסתימה באסלה.

נסה להשתמש במגב, מתלה או מקל רגיל

אם אין לך בוכנה, עטוף שקית ניילון סביב ראש המגב והשתמש בה כדי לנקות כל צינור ניקוז סתום. אם אתה רוצה להשתמש בחפץ קטן יותר או שפשוט אין לך מגב, מקל רגיל או מתלה מתכת יעבדו באותה מידה. היזהר בעת השימוש במתלה - אתה לא רוצה לשרוט את המשטח הקרמי של קערת השירותים.

קנה חומר לניקוי ניקוז כימי

לפני שאתם קוראים לאינסטלטור, רכשו חומר כימי שתוכנן במיוחד כדי לפתוח סתימות בצנרת ובשירותים. בדרך כלל על בסיס נתרן הידרוקסיד, הוא ימיס כל דבר שסתום את האסלה. פעל תמיד לפי הוראות היצרן על האריזה והימנע ממגע של חומר הניקוי בעור. חשוב ביותר להשתמש בשיטה זו אחרונה, מכיוון שאם תשנה את סדר השיטות, אתה עלול לקבל ניתז מים המכילים חומר קאוסטי חזק, שעלול להיות קטלני.

לאחר שפתחתם את הסתימה בשירותים, היפטרו מהפסולת שחסמה אותה, אך אל תנסו לשטוף אותם באסלה אחרת! נקה אותו ביסודיות עם Domestos כרגיל, בהתאם להוראות השימוש.

בפעם הבאה שתהיה לכם בעיית שירותים סתומים, כבר תדעו כמה דרכים לתקן אותה. בעזרת המדריך הפשוט שלנו תחסכו זמן וכסף ותחזירו את האסלה למצב תקין.

  • לפני שמתחילים לשטוף את האסלה, ללבוש כפפות גומי ומסיכת פנים. הסר את עודפי המים מקערת האסלה.
  • שפכו דלי מים לתוך קערת השירותים בתנועה נמרצת כדי לפנות את ניקוז האסלה.
  • תהיו יצירתיים: אם אין לכם בוכנת אסלה מיוחדת, השתמשו במתלה מתכת או במגב עטוף בשקית ניילון כדי לפתוח את סתימת הניקוז.
  • לבסוף, ניתן לפתוח סתימה באסלה באמצעות חומר כימי מתאים, למשל Pipe Mole, לאחר כמובן שקראו היטב את הוראות השימוש על התווית.