כיצד לנקות אביזרי אמבטיה: מדריך מלא

כיצד לנקות אביזרי אמבטיה
כיצד לנקות אביזרי אמבטיה: מברשת האסלה ומחזיק המברשת.

ניקיון אמבטיה אינו שלם אך כולל את כל האביזרים שלו. לכן במאמר זה נסביר כיצד לנקות את וילון המקלחת ואת כל האלמנטים המרכיבים את החלל הזה בבית.

ניקיתם את חדר האמבטיה שלכם ועדיין הרגשתם שחסר "משהו" כדי לגרום לו לנצנץ? הגיע הזמן ללמוד כיצד לנקות אביזרי אמבטיה!

כשאנחנו מדברים על ניקיון חדר האמבטיה, אנחנו בדרך כלל מקשרים את זה למשימות כמו מעבר על האסלה, הכיור והאמבטיה או המקלחת, אבל זה לא הדבר היחיד שצריך לעשות. אסור לשכוח את האביזרים האלה שהרבה פעמים אנחנו לא מייחסים להם חשיבות רבה ושיש לנקות אותם לעיתים קרובות. החל מווילון המקלחת ועד כלי הסבון או מחזיק מברשת השיניים, נספר לכם את כל הטריקים להגיע לניקיון יסודי בכל פינה בחדר האמבטיה. עם קצת כושר המצאה, הכנה טובה והמוצרים הנכונים, ניקוי כל חדר האמבטיה שלך הולך להיות מהיר וקל.

ניתן להשתמש במוצרי ניקוי לחדרי אמבטיה גם לניקוי אביזרים כגון מברשת האסלה ומחזיקי המברשות. ודא שקראת את ההוראות על המיכל.

כיצד לנקות את וילון המקלחת

ללמוד כיצד לנקות את וילון המקלחת שלך היא משימה פשוטה. עם זאת, כל וילון ידרוש ניקוי שונה בהתאם לחומר ממנו הוא עשוי. בצעתי את השלבים הפשוטים הבאים לניקוי וילון בד:

 1. קבע מחזור כביסה חמה

  לאחר הסרת טבעות הווילון, הגדר מחזור כביסה בין 55° ל-90°. מים חמים אידיאליים להרג חיידקים, מכיוון שרבים מהם אינם עומדים בטמפרטורות גבוהות.

 2. השתמש במוצר הנכון.

  אבקת סבון כמו Ala antibacterial מושלם לשטיפת הווילונות שלך, מכיוון שהוא מחסל 999% מהחיידקים.

 3. תן להתייבש בשמש.

  תלו את הווילון בחוץ ותנו לשמש לעשות את השאר.

איך לשטוף וילונות פלסטיק למקלחת - מדריך שלב אחר שלב

איך מנקים אביזרי אמבטיה: כלי הסבון
איך מנקים אביזרי אמבטיה: כלי הסבון.

וילונות פלסטיק, לעומת זאת, אינם ניתנים לכביסה במכונת הכביסה. לשטיפה נכונה תצטרכו אמבטיה או מיכל גדול שהווילון יכול להיכנס אליו. למד כיצד לנקות את וילון האמבטיה מפלסטיק בעזרת ההמלצות הבאות:

 1. טבלתי את הווילון.

  מלאו את האמבטיה והוסיפו קצת חומר ניקוי. אנו ממליצים על סבון נוזלי עלא לדילול. זכור תמיד לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר

 2. תן לזה להיספג.

  באופן אידיאלי, השאר אותו להשרות למשך הלילה כדי לשחרר את הלכלוך.

 3. יש למרוח מוצר אנטיבקטריאלי.

  הסר את עודפי המים ובעזרת מטלית נקייה מרחו מוצר כמו Cif 2 ב -1 והניחו לו לפעול במשך חמש דקות. אתה יכול גם להשתמש באקונומיקת ג'ל Vim. אם תבחרו במוצר זה, חשוב לשטוף בסיום.

 4. תן להתייבש בשמש.

  הרחיב את הוילון החוצה וודא שהוא מקבל אור שמש.

אם על הווילון שלכם יש כתמי עובש, חשוב להסיר אותם כדי לוודא שהם לא פוגעים בבריאות שלכם או של משפחתכם. מוצר כמו Cif אנטי פטרייתי פועל במהירות נגד כתמים שחורים, ומבטל מיקרואורגניזמים הנגרמים על ידי עודף לחות. לפני השימוש במוצר, אל תשכח לעקוב אחר המלצות היצרן.

אם אתה רוצה לדעת עוד טריקים כיצד לנקות את וילון המקלחת והמחיצות, אנו מזמינים אותך לקרוא מאמר זה.

איך מנקים אביזרי אמבטיה: כלי הסבון

למרבה המזל, די קל להימנע מהצטברות שאריות סבון בצלחת הסבון שלך:

 1. בחר בכלי סבון עם חורים.

  זה ימנע הצטברות של נוזל סבון ולחות מתחת לסבון.

 2. בחרתי את המוצר הנכון.

  הדק לאמבטיה Cif אידיאלי להסרת שאריות סבון ושאריות אחרות שעלולות להישאר בכלי הסבון. יש למרוח אותו ישירות על המשטח לטיפול, לתת לו לפעול למשך דקה ולהסיר אותו עם מטלית לחה. ניקוי קל מובטח!

 3. חזרתי על התהליך כל שבוע.

  זה ימנע היווצרות של פטריות וכתמים שחורים.

כיצד לנקות אביזרי אמבטיה: מברשת האסלה ומחזיק המברשת

לדעת איך לנקות את מברשת האסלה בצורה נכונה היא אחת המשימות הקשות ביותר. כדי לבצע ניקוי עמוק שבועי של מברשת האסלה ומחזיק המברשת, בצע את השלבים הבאים:

 1. שטפו את המברשת.

  אתה יכול לנצל את ההדחה בשירותים כדי לתת למברשת שטיפה ראשונה ולהסיר שאריות משטח. לאחר מכן שטפו את שני האביזרים במים חמים.

 2. את שני האביזרים טבלתי בדלי עם מים ואקונומיקה.

  אתה יכול להשתמש במוצר כמו ג'ל אקונומיקה של Vim, שקל מאוד לטפל בו. הפרופורציה המומלצת היא 100 מ"ל. ב-5 ליטר מים.

 3. העבירו להם ספוג ישן או מברשת שיניים.

  זה יעזור להסיר את כל הלכלוך שנותר.

 4. תן להם להתייבש בשמש.

  הניחו אותם על מטלית נקייה או מגבת ישנה ותנו להם להתייבש היטב.

כיצד לנקות אביזרי אמבטיה: מחזיק מברשת השיניים

כיצד לנקות אביזרי אמבטיה: מחזיק מברשת השיניים
כיצד לנקות אביזרי אמבטיה: מחזיק מברשת השיניים.

מבין כל אביזרי האמבטיה, מחזיק מברשת השיניים הוא זה שאתה תמיד צריך לנסות לשמור על ניקיון, שכן חיידקים יכולים לעבור למברשת השיניים שלך ומשם לפה שלך! זה תמריץ טוב לנקות אותו היטב. ניקוי מחזיק מברשת השיניים שלך תלוי בצורתו: אם מדובר במחזיק זכוכית ישן או מחזיק מתכת, אפשר לשטוף אותם במדיח כלים פעם בשבוע, אבל אם יש לך מחזיק מברשת שיניים קרמית, המשימה קצת יותר מורכבת.

אם אתה רוצה לנסות תכשיר ניקוי ביתי, אתה יכול להשתמש במי פה. מכיוון שהוא נועד להרוג חיידקים, הוא מושלם לניקוי מחזיק מברשת השיניים שלך. כל שעליכם לעשות הוא לכסות את מחזיק המברשת במוצר, לתת לו לעבוד במשך שעה, לשטוף אותו וזהו! זה יהיה כמו חדש.

כיצד לנקות אביזרי אמבטיה מכרום

לאביזרים של כרום לאמבטיה יתרונות רבים: בנוסף למראה טוב, הם אינם מחלידים וקלים מאוד לניקוי. כדי להביא לידי ביטוי את האלמנטים הללו, אנו ממליצים על מוצר קרמי כמו קרם רב תכליתי Cif. הנוסחה שלו עם מיקרו-חלקיקים מסירה לכלוך בקלות רבה. לשימוש נכון, יש למרוח כמות קטנה על מטלית לחה. לאחר מכן שפשפו את פני השטח ושטפו. אל תשכח לעקוב תמיד אחר ההוראות על התווית.

עכשיו אתה יכול להתחיל ליהנות מחדר אמבטיה ללא דופי! אם אתם רוצים ללמוד איך לנקות מקלחון או אמבטיה, אל תפספסו את המאמרים שלנו עם עצות הניקיון הטובות ביותר.