מנקה אריחי אמבטיה וכיצד להשתמש בו

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לכוון את שואב הקיטור אל משטח אריחי הקרמיקה על הקיר או הרצפה
כל מה שאתה צריך לעשות הוא לכוון את שואב הקיטור אל משטח אריחי הקרמיקה על הקיר או הרצפה, ואז לנגב את הלכלוך!

אבנית סבון וסיד על אריחי אמבטיה הם כאב עיניים וכר גידול לחיידקים. מאמר זה דן בחומרי ניקוי אריחי אמבטיה.

האם אתה מבולבל לגבי איך לנקות אריחי אמבטיה? או שאתה לא בטוח באילו מוצרי ניקוי אריחי אמבטיה כדאי להשתמש? אריחי קרמיקה משמשים בדרך כלל לציפוי משטחים בחדר האמבטיה, אך למרבה הצער לא כולם מבינים כיצד להיפטר מקרום סבון או אבנית סיד על אריחי קרמיקה. אם אתה אחד מהם, אל תדאג! להלן מספר אסטרטגיות לניקוי אריחי אמבטיה אשר יעילות וקלות לביצוע.

אל תדאג אם אריחי האמבטיה שלך נראים מלוכלכים ומשעממים. מוצרי ניקוי לאמבטיה כגון תרסיס כוח Cif מיועדים להסרת אבנית סבון, אבנית וזיהומים אחרים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עקוב אחר ההוראות על תווית הבקבוק וודא שאתה לובש כפפות גומי ויש לך זרימת אוויר טובה בעת הניקוי.

ניקוי אריחי אמבטיה באמצעות שואב קיטור

ניתן להשתמש בחומרי ניקוי בקיטור כדי לנקות דברים רבים בבית שלך - משטיחים ועד קרמיקה - והם יכולים גם להסיר אבנית. החום של הקיטור יכול לפתוח את הנקבוביות של משטח ולשחרר כל לכלוך, כולל אלו המחוברים בחוזקה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לכוון את שואב הקיטור אל משטח אריחי הקרמיקה על הקיר או הרצפה, ואז לנגב את הלכלוך!

מנקה רצפות לאמבטיה
מנקה רצפות לאמבטיה.

לניקוי יסודי, אדים תחילה את פני השטח בחדר האמבטיה. ניתן לעשות זאת על ידי פתיחת ברז המים החמים או הנחת דלי גדול של מים חמים במקלחת לכמה רגעים לפני הניקוי. בדומה לאופן שבו פועלים מנקי קיטור, החום של הקיטור פותח את נקבוביות הקרמיקה ומקל על ניקוי המשטח.

האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?

מנקה רצפות לאמבטיה

חומר הניקוי הקל ביותר לאמבטיה להכנה בעצמך הוא תערובת של מים חמימים וסבון כלים. מוצרי ניקוי כמו Sunlight lime 100 יכולים אפילו לגרום לחדר האמבטיה שלך להריח כמו הדרים טריים.

הימנע מאקונומיקה וחומץ כלור לניקוי רצפות חדר האמבטיה מכיוון שהם עלולים להזיק לדיס אם לא תשטוף אותם היטב במים.

אם יש כתמים עקשניים שנדבקים בחוזקה, הכינו תערובת של אבקת סודה לשתייה ומים, ולאחר מכן יש למרוח אותה על המשטח המוכתם ולתת לו לשבת במשך שעה. שטפו את האריחים במים חמימים כדי להסיר שאריות.

אם הכנת נוזל הניקוי שלך נשמע מסובך מדי, יש הרבה מוצרי ניקוי רצפות לאמבטיה בשוק כדי להקל על העבודה שלך. זכור, תמיד עקוב אחר ההוראות על תווית המוצר, וודא שהחדר מאוורר היטב, ולבש כפפות גומי כדי להגן על עור הידיים שלך.

  • ניקוי רצפות באמצעות מגב קיטור הוא טכניקה יעילה מאוד

  • לפני שמתחילים לנקות, אדים את משטח האמבטיה כדי לפתוח את הנקבוביות של אריחי הקרמיקה כדי שיהיה קל יותר לנקות אותם

  • אל תשתמש באקונומיקה או בחומץ כלור על אריחים מכיוון שאלו עלולים להזיק לדיס