טיפים לשילוב צבעי הבגדים והחיג'אב כדי לגרום לו להיראות הרמוני

הבגדים עדיין ייראו הרמוניים בשילוב עם כל צבע חיג'אב
כאשר יש לך בגדים או חיג'אב עם צבעים ניטרליים, הבגדים עדיין ייראו הרמוניים בשילוב עם כל צבע חיג'אב.

לא מצליחים לשלב שני צבעים שונים של בגדים? יאללה, הסתכלו במדריך הבא כדי שתוכלו לערבב את צבעי הבגדים והחיג'אב כך שיתאימו!

שילוב הצבעים של בגדים וכיסויי ראש חייב להיעשות בצורה נכונה. הסיבה היא שאם נשלב צבעים לא נכונים של בגדים וחיג'אב, אז המראה נראה לא תואם. למרבה הצער, עדיין יש הרבה נשים שלא מבינות איך לשלב את צבע החיג'אב עם הבגדים שהן לובשות.

שילוב צבעי הבגדים והחיג'אב כדי לגרום לו להיראות הרמוני הוא לא כל כך קשה כמו שאתה חושב. נסה לעשות את הטיפים הבאים כדי לגרום לשילוב הצבעים של בגדים וכיסויי ראש להיראות הרמוני ונעים לעין.

הכר ולמד את עיגול הצבעים

רבים אינם יודעים שיש נוסחה פשוטה לשילוב צבעי הבגדים. הנוסחה היא ללמוד את עיגול הצבע. למי שלא מכיר את עיגול הצבעים, עיגול זה מכיל סידור צבעים שיכול להוות מדריך למישהו בקביעת הצבע הנכון. לא רק לשילוב בגדים, עיגול הצבעים עוזר מאוד גם לפעילויות אחרות בבחירת שני צבעים שונים או יותר.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

כדי לגרום לשילוב הצבעים של בגדים וכיסויי ראש להיראות הרמוניים, עקוב אחר כמה עצות לבחירת צבעים מנוסחת עיגול הצבעים הבאה:

בחר צבעים סמוכים

הסידור של עיגול הצבע הזה אינו שרירותי, אתה יודע. לכן, אם אתה רוצה לבחור צבע תואם, נסה לבחור צבעים שנמצאים זה ליד זה. לדוגמה, אם אתה רוצה ללבוש אדום (אדום), שלבי אותו עם חיג'אב אדמדם-סגול או כתום אדום.

שילוב צבע הבגדים והחיג'אב עם הנוסחה הזו יגרום להם להיראות הרמוניים. למרות שמעולם לא לבשת בגדים וחיג'אב עם צבעים עזים לפני כן, אינך צריך להסס יותר אם הבחירה של בגדים בהירים או חיג'אב נעשתה על פי נוסחת עיגול הצבעים.

בחר שני צבעים המרכיבים זווית של 90 מעלות

שילוב צבעי הבגדים והחיג'אב כדי לגרום לו להיראות הרמוני הוא לא כל כך קשה כמו שאתה חושב
שילוב צבעי הבגדים והחיג'אב כדי לגרום לו להיראות הרמוני הוא לא כל כך קשה כמו שאתה חושב.

אם לא תרצו לבחור צבע אחד ליד השני לשילוב של בגדים וחיג'אב, תוכלו לבחור גם צבע מעיגול הצבעים שיוצר זווית של 90 מעלות. כדי שלא תתבלבלו, הביטו בתמונה של עיגול הצבעים למעלה. בתוך המעגל יש קווים היוצרים פנטגרם. הקו יעזור לך לקבוע את הזווית של 90 מעלות.

לדוגמה, קו שמקורו בצהוב יצור זווית של 90 מעלות כאשר הוא מצויר לכחול ואדום. כלומר, בגדים צהובים ייראו הרמוניים בשילוב עם חיג'אב כחול או אדום.

בחר צבעים מנוגדים

עדיין בהסתמך על עיגול הצבעים, הפעם שילוב הצבעים נעשה על ידי לקיחת שתי אפשרויות צבע הפוכות. למרות ששני הצבעים הללו ייראו מנוגדים זה לזה, בשילובם בצורת בגדים וכיסויי ראש, השניים ייראו תואמים.

לדוגמה, כאשר אתה בוחר בירוק, הצבע הנגדי לירוק הוא אדום. ובכן, השילוב הזה של ירוק ואדום ייצור מראה הרמוני למרות ששניהם צבעים מנוגדים.

בחירת צבע הבגדים והמטפחות באמצעות עיגול הצבעים תייצר מראה הרמוני. שיטה זו כמובן תעזור מאוד לאלו מכם שמרגישים שאי אפשר לערבב צבעי בגדים או רוצים לשחק בטוח בשילוב שני צבעים שונים.

בחרו צבע ניטרלי כך שניתן יהיה לשלב אותו עם צבעים שונים

בגלגל הצבעים אין צבעי שחור, לבן, אפור או חום. הסיבה לכך היא שצבעים אלה הם צבעים ניטרליים. אז אתה חופשי לשלב צבעים ניטרליים עם מספר צבעים אחרים במעגל הצבעים.

כאשר יש לך בגדים או חיג'אב עם צבעים ניטרליים, הבגדים עדיין ייראו הרמוניים בשילוב עם כל צבע חיג'אב. הטריק הזה הוכח כיעיל בהפקת מראה הרמוני מצבעי חיג'אב ובגדים שונים.

לאלו מכם שלא בטוחים בללבוש צבעים בהירים או לא רוצים להתעסק בנוסחת עיגול הצבע, השתמשו בחיג'אב ובבגדים שניהם בצבעים ניטרליים. לדוגמה, חיג'אב שחור מושלם בשילוב עם בגדים לבנים או אפורים.

זה לא חייב להיות באותו צבע

ייתכן שחלק מהאנשים עדיין לא מבינים כיצד לשלב צבעים על סמך גלגל הצבעים. כתוצאה מכך, הם נוטים לשחק בטוח על ידי לבישת מטפחת ובגדים מאותו הצבע. שילוב של חיג'אב ובגדים מאותו צבע יגרום למראה להראות מונוטוני ומשעמם, אתה יודע.

כדי לייצר מראה תואם, לא צריך ללבוש חיג'אב ובגדים באותו הצבע. נסו לשחק עם צבעים בטוחים ולא בהירים מדי. לדוגמה, ערבבו חיג'אב מגווני אדמה, כמו ירוק וחום.

שילוב הצבעים של בגדים ורעלות על ידי הסתמכות על בחירה בצבעי אקווה, כגון כחול שמיים, אפור וטורקיז גם נראה מגניב. אם אתה מעז לנסות צבעים בהירים יותר, יש גם מגוון של צבעים פיקנטיים - נחושת, אדום, כתום וזהב - מוכן להפוך את המראה שלך עליז ובהיר יותר.

בחר את צבע החיג'אב ואת הבגדים המתאימים לסוג העור שלך

חלופה נוספת לייצר שילוב הרמוני של צבעים בבחירת בגדים וכיסויי ראש היא התאמתם לצבע העור. הסיבה היא שלצבעי עור שונים יש גם אפשרויות צבע שונות לבגדים המתאימים לך. כדי לא להתאים את צבע הבגדים והמטפחות לצבע העור, שקול את ההוראות הבאות:

עור לבן

הכי קל לבעלים לבנים לבחור צבע שמתאים לצבע העור שלהם. עם זאת, ישנם כמה צבעים שבעלי לבנים צריכים להימנע מהם, כגון סגול, אדום, כתום, צהוב וצבעים שנראים דהויים. צבעים אלה יכולים להיראות מקומטים או לגרום לעור להיראות חיוור.

הטריק הזה הוכח כיעיל בהפקת מראה הרמוני מצבעי חיג'אב ובגדים שונים
הטריק הזה הוכח כיעיל בהפקת מראה הרמוני מצבעי חיג'אב ובגדים שונים.

בחירת הבגדים וצבעי החיג'אב המתאימים לבעלי לבנים הם צבעי שחור, כחול, ורוד, חום או פסטל. עם זאת, אתה צריך לזכור שגם מבחר צבעי הפסטל לא צריך להיות חיוור מדי.

עור חום

יש אנשים שחושבים שעור שזוף אינו מתאים אם את מתלבשת בצבעים בהירים. למעשה, עור חום מומלץ מאוד ללבוש בגדים וחיג'אב עם צבעים בהירים, כמו בורדו, כסף, כתום, צהוב, ורוד, זהב או נייבי.

נסה לעשות שילוב של צבעים שונים בחיג'אב ובשמלה. ניתן לשלב את הצבעים שהוזכרו לעיל עם בז' או חום בהיר. בינתיים, בעלי עור שזוף צריכים להימנע מאדום, ירוק אזוב, חום כהה וזית.

עור זית

צבעי הבגדים והחיג'אב המתאימים לעור זית הם ירוק, אדום וכחול. צבעים אלו מתאימים מאוד בשילוב עם צבעים עזים, כמו צהוב וכתום.

ישנם מספר צבעים של בגדים וכיסויי ראש שבעלי עור זית צריכים להימנע מהם מכיוון שהם יכולים לתת מראה עמום, כלומר זהב, קרמל, חום וכתום.

עור חום (כהה)

אין צורך להרגיש נחיתות אם יש לך עור חום או כהה. אתה עדיין יכול לקבל מראה אטרקטיבי על ידי שילוב של צבעי יסוד - כגון כחול רך, שחור, לבן, ורוד כהה, אדום וצהוב - כשאתה לובשת בגדים וחיג'אב.

בחירה של צבעים כגון בז' או חום בהיר יכול גם לתת אפקט בהיר על העור שלך. בינתיים, צבעי פסטל אינם מומלצים לשימוש על ידי בעלי עור כהה.

על ידי לבישת חיג'אב ובגדים לפי צבע העור, המראה שלך ייראה הרמוני וטוב יותר. למעשה, ניתן לשלב שני צבעים או יותר כל עוד הצבע המשמש הוא בהתאם למומלץ לגוון העור שלך.

הוסף אביזרים נוספים

נשים חיג'אבי עדיין יכולות להיראות אופנתיות עם אביזרים נוספים, אתה יודע. האביזרים המדוברים יכולים להיות שרשראות, צמידים, טבעות, אפילו סיכות. עם זאת, כדי שהאביזרים המשמשים יתאימו לצבע הבגדים, נסו לעקוב אחר כמה מהטיפים הבאים:

לענוד שרשרת ארוכה

בהתחשב שהצוואר חייב להיות מכוסה בחיג'אב, כדאי להשתמש בשרשרת עם שרשרת ארוכה. עם זאת, אורך השרשרת לא צריך להיות ארוך מדי, פשוט השתמשי בשרשרת באורך החזה בלבד.

השתמש בטבעת שהיא קצת יותר גדולה

טבעות הן האביזרים הטובים ביותר עבור נשים רעולות. כדי שהטבעת תיראה טוב יותר בחרו בטבעת בגודל גדול למדי. אם אינך בטוח לענוד טבעת גדולה, בחר טבעת בגודל בינוני.

אביזרים המנוגדים לדפוס הלבוש

בבחירת אביזרים יש לשים לב למוטיב הבגדים או החיג'אב הנלבשים. כאשר אתם לובשים בגדים פרחוניים, הימנעו מבחירת שרשראות עם תליונים או חרוזים פרחוניים. אנו ממליצים להחליף אותו בשרשרת גיאומטרית כדי שהאביזרים שאתה עונד עדיין יבלטו.

התאימו את צבע האביזרים לצבע הבגדים והחיג'אב

בבחירת האקססוריז שתרצו ללבוש, עליכם לבדוק את הנוסחה לעיגול הצבעים או מדריך לבחירת צבע הבגדים בהתאם לעורכם. צבע האביזרים המשמשים חייב להתאים לצבע הבגדים והחיג'אב כדי שיהיה נעים יותר לעין.

כדי לגרום לשילוב הצבעים של בגדים וכיסויי ראש להיראות הרמוניים
כדי לגרום לשילוב הצבעים של בגדים וכיסויי ראש להיראות הרמוניים, עקוב אחר כמה עצות לבחירת צבעים מנוסחת עיגול הצבעים הבאה.

תוספת אביזרים יכולה להפוך את המראה לאופנתי יותר. עם זאת, היזהר בבחירת אביזרים מכיוון שבחירה לא נכונה עלולה לגרום לאיפור להיראות מנורי יותר או תוסס מדי.

שילובי צבעים מומלצים לבגדים ולמטפחות

עדיין מתבלבלים בהכנת שילוב של בגדים וצבעי חיג'אב? אל דאגה, יש כמה המלצות לשילוב צבעים של בגדים וכיסויי ראש שתוכלו להתאים מיד. שילוב הצבעים של החולצה והצעיף הזה מובטח ליצור מראה הרמוני.

שוקולד וכחול

בחרו בחיג'אב חום והתאימו לו בגדים כחולים. כחול כלול בסוג הצבע הראשוני, אך חום הוא צבע ניטרלי. אז השילוב של השניים עדיין נראה טוב לראות.

דפוס חום ואפור

לאלו מכם שאינם אמיצים מספיק ללבוש חיג'אב ובגדים עם צבעים בהירים, שילוב של דוגמאות חומות ואפורות יכול להיות האלטרנטיבה הנכונה. הדוגמא על הבגדים או החיג'אב האפור שאת לובשת יהפכו את המראה לפחות מונוטוני.

אדום ולבן

הצבע האדום המסמל אומץ אכן ייראה בניגוד לצבע הלבן הנקי. עם זאת, תאמיני לי שהשילוב הזה של חיג'אב ובגדים אדומים-לבנים יגרום לך להיראות רעננה וטרנדית יותר.

צהוב וירוק

שני הצבעים הטרופיים הללו - צהוב וירוק - יגרמו לתצוגה להיראות רעננה יותר. במקום זאת, בחרו בצבע ירוק לא בהיר מדי ולא כהה מדי כדי שהתצוגה תהפוך תואמת יותר ולא מנוגדת מדי.

ורוד ולבן

לא הרבה נשים מעזות ללבוש בגדים ורודים כי הם נחשבים צעקניים מדי. עם זאת, אתה יכול ללבוש חיג'אב ורוד ולשלב אותו עם בגדים לבנים. השילוב של ורוד ולבן ידגיש את הצד הנשי שלך. מדריך זה יעזור לך למצוא התאמה בין החיג'אב לבגדים שלך. גם אם את לא טובה בשילוב של צבעי חיג'אב ובגדים, הטיפים האלה יאפשרו לך לערבב צבעים שונים כמו סטייליסט מקצועי.