כיצד להיפטר מקרדית על המזרון

איך להיפטר מקרדית על מזרון זהה למעשה כמו להיפטר מקרדית במקומות אחרים
איך להיפטר מקרדית על מזרון זהה למעשה כמו להיפטר מקרדית במקומות אחרים, כמו קרדית על תיקים, כריות, בובות ושטיחים.

ניתן להדביר את קרדית הבית בקלות מבלי לערב קוטלי חרקים. השלבים על ידי ניצול המשאבים בבית מוצגים כאן.

קל מאוד להזיז קרדית על ידי החזרה על התיק, הרהיטים או הבגדים שלך. בדרך כלל על ידי החזרה קרדית זו יכולה להגיע לבית שלך, אם כי בדרך כלל חרקים אלה אינם נדבקים לגופם של אנשים. קרדית אפשר למצוא בכל מקום, החל ממזרונים, שטיחים, ספות וכדומה אבל אתם כנראה שומעים הכי הרבה על בעיות קרדית במזרונים. המזרון יכול להוות מקום מסתור נוח כך שהקרדיות אוהבות להתמקם בו. אם מצאתם אותם, נקטו מיד בצעדים למיגור הקרדיות לפני שהן מתרבות ומשתלטות על המזרון. כיצד להיפטר מקרדית נדון בפירוט להלן.

להיפטר מקרדית במזרונים אין צורך בחומרים רעילים, ניתן להסתמך על חום ממקורות שונים כדי להתמודד עם חרקים מוצצי דם אלו. שימו לב היכן אתם שמים את המזוודה או תיק הבגדים שלכם כשאתם שוהים במלון או בבית של מישהו אחר כדי להימנע מלקבל קרדית המיטה.
איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

איך להיפטר מקרדית המיטה

איך להיפטר מקרדית המיטה
איך להיפטר מקרדית המיטה.

איך להיפטר מקרדית על מזרון זהה למעשה כמו להיפטר מקרדית במקומות אחרים, כמו קרדית על תיקים, כריות, בובות ושטיחים. למרות שנקרא לעתים קרובות קרדית מיטה, הם לא מסתתרים רק במזרנים. להלן שלבים להתמודדות עם קרדית שתוכל לנסות:

 1. סדרו את החדר תוך בדיקת ערימות בגדים, שמיכות, מגבות וכדומה. המטרה היא לצמצם את פוטנציאל ההסתרה של קרדית.
 2. נקו את החדר עם שואב אבק כדי להסיר קרדית גלויה על פני השטח של חפצים אלה, ולאחר מכן רוקנו את פח האשפה בחוץ.
 3. שים בגדים, מגבות, בובות, שקיות בד וכדומה שמאוכלסים בקרדית במייבש הכביסה כשהן יבשות. הפעל את המנוע בטמפרטורה גבוהה למשך שעה. אתה יכול גם לחמם את הפריטים האלה במכבסה או בשירותי כביסה שיש להם מייבש כביסה, ואז לקחת אותם הביתה כדי לשטוף את עצמך.
 4. יש להשרות במים חמים של לפחות 80 מעלות צלזיוס למשך 20 דקות לאחר בדיקת תוויות טיפול בודדות, ולאחר מכן לשטוף כרגיל. כדי להיפטר מביצי קרדית, השרו את הכביסה במים חמים למשך שעה. ודא שלא נשארת קרדית לפני שאתה משפשף את הכביסה כדי שהיא לא תשאיר כתמי דם.
 5. ייבש את הכביסה במייבש אם אפשר. קרדית לא סובלת חום, ולכן ניצול הטמפרטורות הגבוהות במייבש כביסה היא דרך פרקטית ויעילה להיפטר מקרדית. השמש החמה יכולה להוות חלופה לייבוש הכביסה.

לטיפים נוספים לניקוי, למד את השלבים לניקוי המיטה בסרטון זה:

כדי להיפטר מקרדית על המזרון צריך כמובן שיטה קצת אחרת כי אי אפשר לשטוף את המזרן ולחמם אותו במייבש הכביסה. כך:

 1. נקו את המזרן בעזרת שואב אבק להסרת קרדית על משטח המזרון, מסגרת המיטה וראש המיטה.
 2. המשך עם מכונת הניקוי בקיטור. מכונה זו מוציאה קיטור חם כשיטת ניקוי. קרדית לא עמידות לאדים החמים האלה. שיטה זו מחסלת בו זמנית חיידקים וחיידקים שהצטברו על המזרון.
 3. להגיע לפינות נסתרות עם האוויר החם שמייצר מייבש השיער.
 4. הגן על מזרונים, כריות ובולסטרים עם כיסוי נגד פרעושים. קרדית המסתתרת במזרונים לא יכולה לצאת דרך נדן הפשפשים כדי לגשת למזון. ודא שאתה לא פותח את הכיסוי הזה לפחות שנה כדי לוודא שבעיית הקרדית נפתרה.

טריקים נוספים:

הוסף כמה טיפות שמן אתרי בניחוח לבנדר לשטיפה האחרונה של הסדינים שלך או דלל אותו במים כדי לרסס מזרונים, שטיחים וספות כדי להדוף קרדית. אפשר גם להשתמש בשמן להסקה, כמו אקליפטוס.

 • אור שמש
 • מייבש שיער
 • מייבש כביסה
 • מים חמים
 • מכונת ניקוי בקיטור
 • שמן אתרי בעל השפעה חמה