עצות שימושיות לטיפול בצמחי הבית שלך

אז אל תהסס לשים את צמחי הבית שלך בחוץ ליום אחד
אז אל תהסס לשים את צמחי הבית שלך בחוץ ליום אחד, ללא קשר למזג האוויר.

איך אתה יכול לתת לצמחי הבית שלך לפרוח בבית ללא אפקט טיהור האוויר?

לא נולדתי עם אצבעות ירוקות. למעשה, לפני כמה שנים אפילו נאבקתי לשמור על קקטוס בחיים. אבל לגור בבית ללא כוח טיהור אוויר של צמחי בית לא הייתה אופציה עבורי, אז יצאתי למצוא בביתי צמחים חיים יפים אחת ולתמיד.

צמחים מנוקים בטבע על ידי רוח וגשם. אז אל תהסס לשים את צמחי הבית שלך בחוץ ליום אחד, ללא קשר למזג האוויר. זה עושה אותם נקיים ורעננים.

1. תשאלו את מוכר הפרחים

כל צמח הוא שונה ולכן יש לו צרכים שונים. במקור, רוב הצמחים מגיעים מאזורים טרופיים, ולכן מומלץ לחקות תנאים דומים בסלון שלך. זה קל יותר לומר מאשר לעשות. לכן הסטרליציה הוא צמח בית פופולרי מכיוון שקל לטפל בו. אבל כדי לדעת בדיוק מה צריך כמה צמחים, עדיף להיעזר במומחה. ומי יודע יותר על הצמחים השונים מאשר מוכר הפרחים? אז כאשר קונים צמח, שאלו ישירות מה הצמח צריך.

2. התזונה הנכונה משמחת את הצמח שלך

לכן הסטרליציה הוא צמח בית פופולרי מכיוון שקל לטפל בו
לכן הסטרליציה הוא צמח בית פופולרי מכיוון שקל לטפל בו.

צמחים הם בדיוק כמו אנשים, נותנים להם אוכל טוב והם יפרחו לגמרי. כשחושבים על צמחים, חושבים בעיקר על אדמת העציץ הנכונה ותוספת תזונה. צמחים ירוקים זקוקים למעט מזון נוסף, אך אם יש פרחים בצמחים, העשירו את אדמת העציצים במזון צמחי פעם בשבוע. אתה יכול למצוא את אלה בצורה נוזלית, בגרגירים או במקלות ששמים באדמה. ודא שאתה לא נותן יותר ממה שצוין. למעשה, עדיף קצת מעט מדי מקצת יותר מדי. אם יש צורך בצמח מחדש, קנה אדמה עם תו איכות RHP. אז אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל אדמת עציצים איכותית, כמעט ללא חומרים מזיקים בתוכה. זה מבטיח פחות עשבים שוטים, התפתחות שורשים טובה יותר ופריחה טובה יותר.

3. צמחים אוהבים מים

אפילו קקטוס צריך לשתות קצת מים מדי פעם, גיליתי את זה באכזריות. מה שלא הייתי מודע אליו הוא שיותר מדי מים מסוכנים יותר ממעט מדי. אחת הסיבות הנפוצות ביותר למוות צמחים היא השקיית יתר. כמו במזון הצמחי, לכן עדיף לתת מעט מים. Strelitzia כאמור היא כל כך קלה כי היא צריכה לא מעט מים. בדוק את הלחות בסיר. כאשר אדמת העציצים התייבשה, הגיע הזמן להשקות. מניחים את הצמח בצלחת או קערה עמוקה כדי לתפוס את עודפי המים. בדרך זו, לצמח הבית שלך יש לחות מספקת למשך זמן רב.

4. האור נותן לצמחים שלך כוחות טיהור

אור חשוב מאוד לכל צמחי הבית. אור השמש שהם קולטים בלהבים שלהם, בשילוב עם מים ופחמן דו חמצני, הופך לחמצן. תהליך זה נקרא פוטוסינתזה. זו הסיבה שצמחי בית מטהרי אוויר הם כל כך פופולריים, שהם ממש מספקים יותר חמצן, שאנו זקוקים לו כל כך. יותר מדי אור שמש ישיר יכול רק לגרום לעלים להישרף. לכן עדיף למקם את הצמחים בחלק מואר של החדר, רק מחוץ לשמש.

5. מה לעשות עם הצמחים שלך בחג

אם אתה מתכנן לצאת לחופשה, אתה לא צריך לדאוג לגבי הצמחים שלך. רוב צמחי הבית יכולים לעבור ללא מים למשך מספר שבועות. תן להם כמות טובה של מים ממש לפני שאתה עוזב. כשחוזרים מחופשה, ייתכן שהצמחים נראים מיובשים. תן להם כמות רגילה של מים ותראה שהצמחים שלך ייראו נהדר שוב תוך זמן קצר. כדי להימנע משריפת העלים, אני ממליץ לך למקם את הצמחים בחלק חשוך מעט בבית במהלך החגים.