האורחים שלכם תמיד מוזמנים בחדר האירוח הרב-תכליתי הזה

הפוך את חדר האורחים לנעים לעצמך ולאורחים שלך על ידי הנחת קומקום
הפוך את חדר האורחים לנעים לעצמך ולאורחים שלך על ידי הנחת קומקום, כמה ספלים ותה.

יש לכם חדר שאתם משתמשים בו ללינה ולמטרות אחרות? קראו כאן כיצד תוכלו לרהט את החדר שלכם כך שתוכלו לעבוד ולקבל אורחים.

האם יש לכם גם חדר בו אתם משתמשים לאורחים ולמטרות נוספות במקביל? אני משתמש בחדר האורחים שלנו כמשרד וכמחסן לניהול ודברים אחרים שאנחנו לא יודעים איפה לאחסן. כמה פעמים בשנה ישנים שם משפחה או חברים.

כדי לא לנקות את החדר כולו ברגע שהאורחים מכריזים על עצמם, ארגנתי את זה בצורה כזו שאוכל לעבוד מצוין עם המחשב הנייד שלי ושמישהו מוזמן בכל רגע. מספיק רענון קטן לפני שהם מגיעים. קרא את הטיפים שלי לחדר אירוח מסודר ורב תכליתי.

הפוך את חדר האורחים לנעים לעצמך ולאורחים שלך על ידי הנחת קומקום, כמה ספלים ותה. אין כמו צימר מקצועי!

מנע מהחדר להפוך למקום אחסון

זה לא כל כך מוזר שאתם משתמשים בחדר האורחים שלכם גם לאחסון של למשל אלבומי תמונות, נעליים או פריטים אחרים שאתם לא יודעים איפה לשים. למרות זאת, חשוב להקים את חדר האורחים שלכם בצורה כזו שיהיה נעים לכם ולאורחים שלכם. ודאו שאין יותר ארגזים להובלה ושיש לכם ארון אחד או יותר, רצוי סגור, כך שגם אתם וגם האורחים שלכם תוכלו לאחסן דברים בקלות.

האם יש לכם גם חדר בו אתם משתמשים לאורחים ולמטרות נוספות במקביל
האם יש לכם גם חדר בו אתם משתמשים לאורחים ולמטרות נוספות במקביל?

לכן יש לי שידה בחדר: תיקיות לא מזמינות עם ניהול מאוחסנות בצורה מסודרת. כך אני נמנע מאווירה משרדית עסקית ואין צורך באבק מועט. האורחים יכולים להשתמש במזנון כדי ליצור חלל משלהם ולהגדיר את הדברים שלהם.

מצעים מוכנים לישון בהם

למרות שהמיטה אינה משמשת לעתים קרובות, אני עדיין מוצא את זה לא נוח להסתכל על מזרון חשוף כל יום. החיסרון של מיטה מסודרת שמשתמשים בה רק מדי פעם הוא שהמצעים עלולים להתאבק.

פתרתי את זה על ידי סידרת המיטה, אבל הנחתי עליה כיסוי מיטה עליז. כשבאים אורחים, אני רק צריך לדפוק את זה והמיטה עדיין נחמדה נקייה ורעננה.

הניקוי המהיר לפני שהם מגיעים

חברים מחו"ל או ההורים/החותנים שלך מודיעים על עצמם להישאר לכמה ימים? אז הוא קריר מספיק כדי להפוך את החדר לנקי וללא אבק. זה מה שאני עושה וזה לוקח לי פחות משעה:

  1. אוורור: אני מתחיל בפתיחת החלון, כדי שהחדר יוכל להתאוורר ולהריח רענן.

  2. לרענן את המיטה: כבר ציינתי שיש לי כיסוי מיטה שאני דופק בקלות. אם אין לך את זה, זה נחמד לאורחים שלך לשכב במיטה נקייה ולהחליף מצעים.

  3. הסרת אבק: בין אם אתה אלרגי לאבק ובין אם לא, חדר מאובק הוא לא נעים ומעופש. אני תמיד עובר על זה טוב עם השואב ומנקה הכל במטלית רטובה.

  4. ניקיון מקום העבודה: אני מסיר את המחשב הנייד וחפצים אישיים. את כל מה שקשור לעבודה שמתי בארון. אני גם מנצל את הרגע כדי לבדוק שוב את מקום העבודה שלי ולזרוק את כל מה שאני כבר לא משתמש בו. זה בעיקר הרבה עיתונים, חוברות ומגזינים מסחריים שכבר קראתי.

קבלת פנים חמה לאורחים שלכם

לבסוף, כשהכל נקי ומסודר: קבלת פנים חמה לאורחים. הניחו אגרטל עם פרחים, הניחו מגבות מראש והוציאו כמה בקבוקים נחמדים עם סבונים ושאר מוצרי טיפוח. הביאו את האורחים שלכם!