רעיונות לחדרי אירוח זעירים אך נוחים

אם אתם מחפשים רעיונות קטנים לחדר אורחים
אם אתם מחפשים רעיונות קטנים לחדר אורחים, נסה את ההצעות לקישוט אלה.

למד את עקרונות המפתח שלנו בכל מה שקשור לרעיונות לעיצוב חדרי אורחים.

קישוט חללים קטנים יכול להיות אתגר מכיוון שאולי אין לך את גודל החדר שאתה רוצה כדי להגשים באמת את המטרות היצירתיות שלך. עם זאת, עם קצת דמיון יצירתי, אפשר להמציא חלל מהנה לא משנה כמה מוגבל הוא עשוי להיות. אם אתם מחפשים רעיונות קטנים לחדר אורחים, נסה את ההצעות לקישוט אלה. הם עובדים בכל גודל!

חשוב לשמור על חללים קטנים נקיים וללא לכלוך, אז ודא שתמיד יהיו לך מוצרי ניקוי באיכות טובה כמו Handy andy בהישג יד.
האם משטר הניקיון שלך השתנה במהלך הנעילה של קוביד-19?

רעיונות לעיצוב חדר שינה קטן: 7 דרכים לבלוט חללי אירוח זעירים

הן עבור חדרי שינה קטנים לאורחים והן עבור חדרי אמבטיה
הן עבור חדרי שינה קטנים לאורחים והן עבור חדרי אמבטיה, אין דבר חשוב יותר מאשר לשמור על החלל נקי ונקי מחיידקים.

חדרי אירוח קטנים יכולים להיות מסובכים במיוחד לקישוט מכיוון שאתה רוצה לספק את כל מה שאתה יכול כמארח אך מוגבלים על ידי השטח הפנוי. כדי להתחיל, נסה את הרעיונות האלה לקישוט חדרי אירוח.

  1. צבעים חשובים כשמדובר בחללים קטנים. שמרו על דברים קלים ונייטרליים, אחרת, קל להציף. השתמש באביזרים ובצמחים כדי להוסיף אופי.
  2. הקפידו על מצעים נקיים תמיד בחדר האירוח שלכם. אם אין לכם הרבה מקום, כיסוי המיטה עשוי להיות התכונה העיקרית ואתם רוצים שהוא ייראה טוב. השתמש בחומר ניקוי עדין שידאג לבדים שלך, כמו Skip, כדי לשמור אותם נקיים.
  3. הימנע יותר מדי בלאגן. אורחים אוהבים לראות קצת מהאישיות שלך, אבל יותר מדי יכול לגרום לחדר להרגיש צפוף מדי. הקדש רק מדף אחד או אדן חלון לקישוטים שלך.
  4. בחר את התאורה הנכונה. כמה שזה נשמע פשוט, תאורה באמת יכולה לשנות חדר, וזה נכון במיוחד בחללים קטנים. התחל על ידי הקפדה על תאורה מספקת של החדר שלך - אם חלל קטן חשוך הוא עלול להרגיש קלסטרופובי. לאחר מכן עברו לאחד הרעיונות האהובים עלינו בחדרי אורחים קטנים: הוסף תאורה עדינה באמצעות מנורות קבועות לקיר ואורות מחרוזת כדי ליצור אווירה נעימה.
  5. נסה מיטה מתקפלת לפתרונות מיטת אורחים בחלל קטן. ניתן להחביא אותם אל הקיר כאשר אינם בשימוש, מה שהופך אותם לשימושיים בחללים המשמשים כמשרדים ביתיים או סטודיו לאמנות. אפשרויות מיטות אורח נוחות אחרות כוללות מיטות קומותיים או כאלה על במות מוגבהות המעניקות מעט מקום אחסון נוסף מתחת.
  6. שקול את הצורך בחדר אמבטיה נפרד. אם אתם מסוגלים לספק שירותים לאורחים אז האורחים שלכם באמת ירגישו בבית. כמה מהרעיונות האהובים עלינו לשירותי אורחים קטנים הם לספק את היסודות - שירותים, מקלחת, כיור - ולשמור על הכל ניטרלי ונקי. אם אין לכם מקום לשירותי אורחים נפרדים, גרמו לחדר האמבטיה המשפחתי שלכם להרגיש מפנק יותר על ידי הוספת מוצרי טיפוח יוקרתיים וללמוד כיצד לקפל מגבות כמו מלון. לאחר מכן השאירו סט שלם של מגבות בחדר השינה של האורחים עבור כל אדם לשימוש ולהחלפה במהלך שהותו.
  7. שמור על זה נקי! הן עבור חדרי שינה קטנים לאורחים והן עבור חדרי אמבטיה, אין דבר חשוב יותר מאשר לשמור על החלל נקי ונקי מחיידקים. כל לכלוך או חיידק ברורים על אחת כמה וכמה כשהדברים קרובים ואישיים, אז הקפידו להקפיד על רווחים עם מוצרי ניקוי רב -תכליתיים כמו Handy andy.

אלה הרעיונות האהובים עלינו לקישוט חדר השינה לאורחים. עם קצת מחשבה מוקדמת ויצירתיות, אפשר להכין קן נעים בו חברים ובני משפחה ישמחו לשהות. עקוב אחר הטיפים המובילים האלה וראה מה אתה יכול להשיג היום

  • הסר כל רהיט מיותר כדי ליצור מקום.
  • השתמשו בצבעים בהירים והבטיחו הרבה תאורה.
  • תן לחלל ניקוי יסודי לפני שמגיעים אורחים.