ככה נלחמים בעכברים בבית

שליטה בעכברים יכולה להיות עבודה מייגעת
שליטה בעכברים יכולה להיות עבודה מייגעת, אבל על ידי שמירה על ניקיון הבית שלך, העכברים כבר לא נמשכים לפירורים השוכבים מסביב.

נגיעות עכברים לעולם אינן רצויות! קרא כאן כיצד להילחם בעכברים בצורה ידידותית לבעלי חיים ולגלות כיצד בית היגייני יכול לעזור.

כולם חווים את זה לפעמים: עכברים רעבים שמתגנבים לבית שלך דרך החורים הקטנים ביותר. הם נראים לא מזיקים למדי, אבל בגלל שהם משאירים עקבות של שתן וצואה, עכברים בבית הם עניין מאוד לא היגייני. למרבה המזל, ישנן מספר דרכים להילחם בהן. קרא כאן כיצד להבטיח שהיצורים השובבים האלה לא יבואו יותר לבקר.

שליטה בעכברים יכולה להיות עבודה מייגעת, אבל על ידי שמירה על ניקיון הבית שלך, העכברים כבר לא נמשכים לפירורים השוכבים מסביב.

נלחמים בעכברים (בצורה ידידותית לבעלי חיים)

קרא כאן כיצד להילחם בעכברים בצורה ידידותית לבעלי חיים ולגלות כיצד בית היגייני יכול לעזור
קרא כאן כיצד להילחם בעכברים בצורה ידידותית לבעלי חיים ולגלות כיצד בית היגייני יכול לעזור.

ישנן מספר דרכים ידידותיות לבעלי חיים להיפטר ממכת עכברים בביתך. לדוגמה, אתה יכול לבחור לתפוס אותם עם מלכודת: כלוב שבו העכבר יכול להיכנס, אבל לא לצאת. אתה יכול גם לנקוט באמצעים שונים כדי להפוך את הבית שלך לפחות אטרקטיבי עבור עכברים:

  • תשיג חתול. עם חתול כחיית מחמד, לעתים רחוקות תפריע לך עכבר בבית. עכברים שונאים את ריח החתולים ויתרחקו ברגע שהם יבינו שהאויב שלהם נוכח. בנוסף, חתולים הם ציידי עכברים פעילים והם יבינו במהירות היכן העכברים מסתתרים.

  • רכשו דוחה עכבר קולי. המכשיר החכם הזה מפחיד עכברים עם צלילים כל כך גבוהים שרק עכברים יכולים לשמוע אותם (כדי שזה לא יפריע לך בעצמך). הצפצוף עולה על העצבים של העכברים ומבטיח שהעכברים יישארו רחוק.

  • אטום את כל החורים והסדקים. עכברים חודרים דרך החורים הקטנים ביותר: הם נלחצים דרך פתחים של 1 ס"מ. לכן חשוב לאטום את כל החורים והסדקים. שימו לב, עכברים אוכלים דרך רוב החומרים, אז הקפידו להשתמש בערכה דוחה עכברים.

  • שמן מנטה. בשל חוש הריח המפותח שלהם, עכברים אינם יכולים לסבול ריחות חזקים כמו שמן מנטה. טפטפו מעט שמן על צמר גפן והניחו אותם במקומות שונים בביתכם. גם הבית שלך יריח נחמד.

מה לעשות נגד עכברים: לשמור על הבית שלך נקי

עכברים מחפשים אוכל ופירורים ששוכבים מסביב, כך שהם תמיד יעדיפו בתים מלוכלכים ומבולגנים. שמירה על ניקיון הבית שלך היא אפוא חצי מהקרב. התוכנית המפורטת שלנו עם טיפים לניקיון תעזור לך בדרך לבית נטול עכברים:

  1. מעקב אחר המטבח ופינת האוכל שלך על בסיס יומי הוא חשוב ביותר. טאטא את הרצפה לאחר האוכל ושאב אבק באופן קבוע. עכברים רואים בפירורים ושאריות מזון הזמנה אישית לבוא לאכול, אז נקו כמה שיותר.

  2. ריח האוכל שנשאר לאחר הבישול יכול גם למשוך עכברים, אז נקו את השיש היטב לאחר מכן.

  3. האם המטבח סדוק? לאחר מכן ודא שאתה מאחסן את כל האוכל שלך כראוי במיכלים הניתנים לנעילה. למרבה הצער, עכברים אוכלים דרך האריזה ושקיות פתוחות הן מטרה קלה. ככל שתארזו יותר מוצרים בצורה מאובטחת, כך ארונות המטבח יהיו פחות אטרקטיביים.

עכברים בבית הם מעצבנים ולא תברואתיים, אבל עצות הדברה אלה יהפכו את האתגר להרבה יותר קל.

אם הטיפים הנ"ל לא עובדים, רצוי להתקשר לחברה המתמחה בהדברה. הם יעזרו לכם בצורה מקצועית במאבק בבעיית המזיקים שלכם.