5 העצות הטבעיות הטובות ביותר לתחזוקת הגינה

אתה יכול להניח גרגרי קפה מיובשים איפשהו בגינה שלך ולשרוף אותם
כדי להדוף יתושים, צרעות ודבורים, אתה יכול להניח גרגרי קפה מיובשים איפשהו בגינה שלך ולשרוף אותם.

קרא את הטיפים שלנו כאן כיצד להרחיק חרקים מעצבנים וחתולי רחוב מהגינה שלך עם שאריות מטבח או תערובות צמחים.

גן, קטן או גדול ככל שיהיה, הוא מקום נחמד להירגע בו. כלומר, אם אינכם מוטרדים יותר מדי מחרקים עוקצים או חתולים משוטטים שעושים את עניינם בגינה שלכם. אני אוהב להילחם בטבע עם הטבע ולכן בוחר בתרופות ביתיות ככל האפשר כדי להרחיק חיות לא רצויות. אני מעדיפה להכין תערובות של מרכיבים שאני משתמשת בהם במטבח, כמו שום או פלפל חריף. אני שומר את הצמחים שלי בחיים עם זה ואני אוהב להכין את המרקחים שלי כמו גברת צמחים אמיתית. קרא את חמשת העצות הטובות ביותר שלי כאן.

מפריע לך כנימות? לאחר מכן שימו קליפת בננה ליד הצמחים שיש להם כנימות. השרץ לא אוהב את זה ואתה גם מאכיל איתו את האדמה.

1. שמרו את שאריות הקפה שלכם

שטחי קפה טובים לגינה שלך ועוזרים להדוף חרקים. פזרו אותו במקום שבו יש לכם הרבה נמלים או חלזונות ושבו בדרך כלל חתול הרחוב עושה את עסקיו. ריח הקפה החזק מרחיק אותם. גרגרי קפה מכילים גם חומרים מזינים יקרי ערך, וזו הסיבה שאתה מדשן מיד את הדשא, הצמחים והפרחים שלך. כדי להדוף יתושים, צרעות ודבורים, אתה יכול להניח גרגרי קפה מיובשים איפשהו בגינה שלך ולשרוף אותם. הם ממש לא אוהבים את שאריות הקפה הבוערות.

2. הכינו תרסיס באגים משלכם

אין דבר יותר כיף מלהכין מרקחת משלי מדברים שיש לי בבית. גינת הירק המיני שלי וצמחים אחרים נאכלים לפעמים על ידי חרקים לא ידועים. אתה יכול להילחם בהם עם המוצר הזה לבית, לגינה ולמטבח: מערבבים שום עם עלי נענע במעבד המזון או עם בלנדר מוט. הוסף מעט פלפל קאיין וטיפת סבון כלים. נותנים לתערובת לרתוח ונותנים למרכיבים לעבוד יחד במשך הלילה. למחרת, מלאו בקבוק ריסוס בחומר ורססו אותו על עלי הצמחים שלכם. מאז השימוש בתרופה זו, יש לי שוב בזיליקום טרי!

3. הכינו מלכודת חלזונות

התערובות מהנות וקלות להכנה וידידותיות במיוחד לצמחים ובעלי חיים
התערובות מהנות וקלות להכנה וידידותיות במיוחד לצמחים ובעלי חיים.

חלזונות לא רק אוכלים את הצמחים והזרעים שלך, הם יכולים גם להעביר חיידקים, וירוסים וביצי טפילים. זו הסיבה שאתה לא רוצה אותם בגינה שלך. למרות הביטוי 'זרי מלח על כל החלזונות', מלח אינו ידידותי לבעלי חיים ויש דרכים נוספות. למשל, חלול מלון. החלזונות נמשכים לזה במקום לצמחים שלך. כשהמלון מלא, אפשר להעביר את היצורים למקום אחר שבו הם לא יגרמו נזק.

4. ספריי שום רב שימושי

צמחים המרוססים בתמצית שום נפטרים מזחלים, חלזונות, נמלים, כנימות, זחלים וזבובים לבנים. קל מאוד להכנה: מקלפים את שיני השום ונותנים להן להשרות בליטר מים חמים למשך יממה. רסס את הצמחים שלך עם זה וסיימת.

5. תרופות טבעיות נגד חתולים בגינה

חתולים הם חיות נחמדות, אבל אצלנו החתול של השכן בוחר בגינה שלנו כטריטוריה שלו. הדבר המעצבן הוא שהחיה עושה שם את עסקיה. כבר הזכרתי שאריות קפה, אבל ישנן תרופות טבעיות אפילו יותר נגד חתולים בגינה שלכם: פזרו חתיכות של קליפת תפוז או מנדרינה, פולי קקאו ופלפל אדום גרוס במקום שרואים אותם באופן קבוע והם לא באים יותר.

נסה את חמשת הטיפים הקלים לגינון טבעי. התערובות מהנות וקלות להכנה וידידותיות במיוחד לצמחים ובעלי חיים.

מאמרים בנושאים דומים
  1. איך לנער את פנים המכונית
  2. ליטוש ווקס לרכב
  3. מפנה שלג
  4. ניקוז מים ממרזבים
  5. שטיפת הרכב בחורף
  6. איך מנקים רכב