5 טיפים מובילים לניקוי גריל ברביקיו באמצעים טבעיים

ישנם אמצעים קלים מאוד וגם טבעיים לחלוטין להפוך את גריל הברביקיו שלך לנקי והיגייני שוב
למרבה המזל, ישנם אמצעים קלים מאוד וגם טבעיים לחלוטין להפוך את גריל הברביקיו שלך לנקי והיגייני שוב.

5 הדרכים הטבעיות המהירות ביותר להפוך את גריל הברביקיו שלך לזוהר והיגייני שוב. מריקה ואן גסל אוהבת לשחק באש.

בערב קיץ ארוך ומחניק או במסיבת גן תוססת ביום ראשון שטוף שמש, נפלא לעשות ברביקיו נחמד ביחד. הוסיפו שתייה, סלטים, רטבים ובגטים ותהנו. רוב הגברים משוגעים על להבעיר מדורה, אבל ברביקיו, אחת מפעילויות הקיץ הפופולריות ביותר, אפשר לעשות עכשיו גם ב'ביצה' קרמית, גז או חשמל, בחבית שמן חזקה או ניידת קומפקטית שאפשר לקחת. איתך לפארק. בשר, דגים, ירקות, אפשר להכין הכל לפי הטעם. כמובן שאתה רוצה להיות מסוגל לברביקיו שוב ברגע שמזג האוויר יאפשר, אבל מה אם הרשתות שלך מרוחות בשומן ועוגות? אנחה. כמובן שאף אחד לא רוצה את זה. למרבה המזל, ישנם אמצעים קלים מאוד וגם טבעיים לחלוטין להפוך את גריל הברביקיו שלכם לנקי בזוהר ושוב היגייני.

חותכים לימון לשניים ומשמנים איתו את הרשת לפני, במהלך ואחרי המנגל. מיץ הלימון מסיר שומנים ומונע משאריות המזון להידבק. ללבוש ברביקיו או כפפה לתנור או לדקור את הלימון על מזלג אם אתה עושה זאת בזמן מנגל.

1. הגבירו את האש!

מנע קרצוף והברקה מיותרים של גריל הברביקיו שלך על ידי הדלקת האש שוב באותו אחר צהריים או ערב לאחר הברביקיו או הפעלת הגז או החשמל לזמן מה. משאירים את הסורגים על המנגל או במנגל. זרקו כמה גחלים חדשות או את שקיות הנייר הריקות מהפחם על האש הבוערת או הפעילו שוב את הגז או החשמל. אפשר פשוט להגדיר מנגל קמאדו קרמי כזה ל-300 מעלות צלזיוס. סגור את מכסה המנגל אם יש לו מכסה או שסתום. המתן כעשרים דקות עד שהשומן העוגה ושאריות אחרות ישרפו.

2. לשפשף ולקרצף

5 הדרכים הטבעיות המהירות ביותר להפוך את גריל הברביקיו שלך לזוהר והיגייני שוב
5 הדרכים הטבעיות המהירות ביותר להפוך את גריל הברביקיו שלך לזוהר והיגייני שוב.

אפשרו למנגל ולגריל להתקרר לחלוטין לאחר סבב השריפה הנוסף. אז אתה יכול בקלות לקרצף או לקרצף את הרשת עם ברביקיו או מברשת תיל, צמר פלדה או עט של נייר אלומיניום. אם אינכם מתכוונים לברביקיו בינתיים, עדיף לשמן רשתות ברזל יצוק בשמן צמחי כדי למנוע מהן להחליד. שימו לב אל תשתמשו בצמר פלדה או במברשת תיל לרשת כרום, תפגעו בשכבת הכרום ותקבלו רשת מכוערת שכבר לא תוכלו לנקות כמו שצריך. אם יש לכם רשת נירוסטה, השימוש במה שנקרא ספוג מחבת נירוסטה מומלץ מאוד. הוסיפו מעט מים פושרים, העבירו עליו את הספוג וסיימתם.

3. יחי הדשא הרטוב והעיתון הרטוב

נמאס לכם לאכול ולא נשאר זמן או אנרגיה להתמקד בניקוי הגריל של הברביקיו לאחר מסיבת הברביקיו? השאירו את הסורג המקורר חלקית, אך עדיין החם, למשך הלילה בדשא שהורטב על ידי טל הבוקר (או על ידי ריסוס) כדי לשחרר את שאריות המזון. למחרת בבוקר, שפשפו את הרשת עם לימון חצוי כדי להסיר שומנים. לאחר מכן יבשו היטב את הרשת בעזרת חתיכת גליל מטבח. ייבוש טוב חשוב למניעת חלודה. אין לכם דשא בגינה? לאחר מכן אפשר גם לעטוף את רשת הגריל בנייר עיתון רטוב ולהשאיר אותו למשך הלילה, שכמו הדשא הלח מונע מהלכלוך להידבק. ואז למעלה עם הלימון ונייר המטבח.

4. כוס קפה?

אם יש לכם קפה פילטר מהיר בבית, תוכלו להשתמש בשטחי הקפה לאחר בישול ושתיית כוס קפה נחמדה כדי להסיר לכלוך עוגתי מגריל הברביקיו. לקפה יש אפקט שוחק מעט וממיס שומן. שים את הבוצה על משטח קרצוף וניתן לנקות איתה את הרשת.

5. מניעה עדיפה על צחצוח וקרצוף

גריל ברביקיו בדרך כלל הכי קל לנקות מיד לאחר הצלייה, כשהגריל עדיין חם. שאריות המזון יתחילו להתגבש אם תחכו זמן רב יותר לניקוי, מה שהופך את הרשת לקשה יותר לניקוי. משמנים היטב את הרשת בשמן לפני ובמהלך השימוש. מכיוון שהרשת משומנת, שאריות המזון נדבקות אליה פחות מהר. בזמן המנגל אפשר גם לשפשף בעדינות את הרשת בחצי לימון. זה מונע משאריות השומן מהבשר להידבק לרשת. אתה יכול גם להשתמש בכפפת תנור עם עט של נייר אלומיניום כדי לשפשף שאריות מזון מהרשת בזמן המנגל.

מאמרים בנושאים דומים
  1. שטיפת אופנועים
  2. איך מנקים גריל
  3. הסרת שריטות מצבע לרכב
  4. דרכים לשטוף את החזית
  5. ליטוש ווקס לרכב
  6. מפנה שלג