כיצד להסיר כתמי קקי?

יש להסיר את רוב כתמי הקקי של תינוקות במלואם באמצעות השלבים שלמעלה
יש להסיר את רוב כתמי הקקי של תינוקות במלואם באמצעות השלבים שלמעלה, אך ההורות מלאה בבלתי צפוי.

כתמי קקי קורים, במיוחד אם יש לך תינוק! אבל אל דאגה - גלה כאן כיצד לנקות קקי של תינוקות מבגדים, בתוספת טיפים לשימוש בחומרי ניקוי עדינים.

הם אולי קטנים וחמודים, אבל תתפלאו כמה קקי אדם אחד קטן יכול לייצר... ולפעמים אפילו חיתול כבד לא יכול להכיל את הכל. תינוקות יונקים ידועים לשמצה במיוחד בכך שהם מייצרים 'דליפות', מכיוון שהקקי שלהם נוטה להיות קצת יותר רך ומימי מתינוקות שניזונים מפורמולה (אם כי חיתולים דולפים יקרו לרוב התינוקות, אם לא כולם, בשלב מסוים במהלך החודשים הראשונים הללו.).

ללמוד כיצד להסיר כתמי קקי היא אחת הדרכים החשובות ביותר שבהן תוכל להכין את עצמך להורות, ולהבטיח שאתה מצויד היטב בכל מה שאתה צריך כדי להציל את הגדלים הלבנים והאפודים היפים האלה מכתמים צהובים מגעילים.

תינוקות נוטים יותר לעור רגיש מאשר מבוגרים, ויכולים בקלות לסבול מגירוי בעור אם מכבסים את הבגדים באמצעות חומרי ניקוי קשים יותר - חומרי ניקוי שעלולים לא להוות סיכון לאמא או לאבא.

אתה תצטרך:

 • מכונת כביסה
 • בד (לא חובה)
 • מים
 • חומר ניקוי פרסיל Non-Bio

איך לנקות קקי של תינוק מבגדים

קל ללמוד כיצד לנקות כתמי קקי של תינוקות
החדשות הטובות הן שעם המוצר הנכון, קל ללמוד כיצד לנקות כתמי קקי של תינוקות.

תמיד יש לכבס בגדי תינוקות באמצעות חומרי ניקוי עדינים ועדינים, אך זה מוביל אותנו לשאול שאלה אחת חשובה - האם חומרי הניקוי העדינים יותר מסוגלים להסיר כתמים מאתגרים, כמו קקי? החדשות הטובות הן שעם המוצר הנכון, קל ללמוד כיצד לנקות כתמי קקי של תינוקות. להלן מדריך מהיר שלב אחר שלב שיעזור לך בכמה ממצבי החלפת חיתולים 'מעניינים' יותר.

 1. הסר קקי עודף על ידי ריצה מתחת לברז האמבטיה

  ראשית, הסר כמה שיותר קקי עודף מהבגדים. זה לא החלק הכי נעים בהורות, אבל זה יהפוך את ניקוי האפודים האלה להרבה יותר קל והרבה פחות מבולגן. אחת הדרכים הטובות ביותר להסיר קקי היא לשטוף את הבגדים מתחת לברז באמבטיה.

 2. השתמש ב-persil non-bio כדי להרים כל שינוי צבע לפני הכביסה

  כהורים, אין לך זמן להשרות בגדים במשך שעות, ולכן יש צורך בטיפול כתמים מסוג אחר. פרסיל נון-ביו היא בחירה טובה להורים מכיוון שהיא מגיעה עם כדור מחק כתמים, שעוזר לך לעבוד על הכתם ולהסיר כל שינוי צבע לפני הכביסה.

 3. כביסה על 40 עד 60 מעלות

  כביסה במכונת הכביסה בטמפרטורה קצת יותר גבוהה מזו שהיית מכבסת את הבגדים שלך - בין 40 ל-60 מעלות זה אידיאלי. הטמפרטורות הגבוהות האלה עוזרות להרוג כל חיידק. השתמש בחומר ניקוי עדין כדי להפחית גירוי, כגון Persil Non-Bio.

אם אתה משתמש בחיתולים לשימוש חוזר במקום חד פעמי, הקפד לקרוא את המאמרים שלנו על אופן השימוש בחיתולים לשימוש חוזר והטיפים שלנו על שטיפת חיתולי בד.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

התמודדות עם כתם הקקי העיקש יותר

יש להסיר את רוב כתמי הקקי של תינוקות במלואם באמצעות השלבים שלמעלה, אך ההורות מלאה בבלתי צפוי. לפעמים, כתם עיקש במיוחד עשוי להיות קצת יותר קשה להסרה, אך אל תיבהל. אם עדיין יש קצת שינוי צבע על האפודים של תינוקך לאחר הכביסה, נסה לתלות את הבגדים על הקו בשמש. תאמינו או לא, השמש מהווה אלטרנטיבה מצוינת למוצרי הלבנה קשים, והיא טובה בלסייע בהסרת גוונים צהובים מהאפודים הלבנים ומגדל התינוק.

כאשר אתה לומד לראשונה כיצד לנקות בגדי תינוקות, קקי צריך להיות בראש סדר העדיפויות. כל תינוק עושה קקי, וכתמי קקי הם משהו שכל ההורים צריכים להתמודד איתו - אין דרך לעקוף את זה. גילוי הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הכתמים הללו היא דרך מצוינת להכין את עצמך להיות אמא או אבא טריים.