מדריך למכונת כביסה: איך לבחור את מכונת הכביסה האוטומטית הטובה ביותר

כשאתם בוחרים את מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורכם
כשאתם בוחרים את מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורכם, בדקו תמיד את יעילותה האנרגטית ואת צריכת המים.

קשה לדמיין בית מודרני ללא מכונת כביסה, אבל הבחירה במכשיר הנכון עשויה להיות תהליך קשה. אז, השתמש במדריך זה כדי להפוך את ההחלטה שלך לפשוטה!

מחסכון באנרגיה ועד לשיטות טעינה; יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון כשמחליטים בקניית מכונת כביסה. על ידי ביצוע המדריך הפשוט שלנו, תלמדו על תכונות מכונת הכביסה הפופולריות ביותר ותלמדו על היתרונות שלהן.

תגביר את יעילות הכביסה של כל מכונת כביסה על ידי שימוש בחומרי ניקוי איכותיים, כגון נוזל Surf, שיכול להתמודד אפילו עם כתמים שהתייבשו.
באילו חומרי ניקוי אתה משתמש לכביסה?

איזו מכונת כביסה הכי מתאימה לך?

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מכונת כביסה. לדוגמא: גודל הדירה, מספר נפשות במשק הבית, גורמים סביבתיים וכמובן תקציב. בואו נסתכל על כמה מהגורמים הללו, וכשיגיע הזמן לקבל החלטה, תעשו את הבחירה שלכם במודע.

טעינה מלמעלה או טעינה קדמית?

בהתחשב בצרכים של משק הבית שלך, אתה צריך להחליט איזו מכונת כביסה היא הטובה ביותר עבורך. מכונות כביסה עם טעינה קדמית הן בדרך כלל רחבות יותר ורדודות יותר, עדינות יותר לבגדים שלך, משתמשות בפחות מים, ונוטים לקבל מהירויות סחיטה גבוהות יותר (מה שאומר זמני ייבוש קצרים יותר). מכונות העמסה עליון הן צרות וגבוהות יותר, זולות יותר ובעלות קיבולת קטנה יותר ממכונות העמסה קדמית.

מכונת הכביסה היקרה ביותר היא לא תמיד מכונת הכביסה הטובה ביותר שתוכלו לקנות
מכונת הכביסה היקרה ביותר היא לא תמיד מכונת הכביסה הטובה ביותר שתוכלו לקנות.

צפו בסרטון לטיפים מעשיים נוספים לשימוש במכונת הכביסה:

ביצועים

כשאתם בוחרים את מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורכם, בדקו תמיד את יעילותה האנרגטית ואת צריכת המים. ככל שדירוג האנרגיה גבוה יותר, כך תחסוך יותר כסף בחשבונות שלך. בדקו את תווית האנרגיה של מכונת הכביסה, המציגה את צריכת החשמל של מכונת הכביסה בסולם של 7 נקודות. על התווית תמצאו גם מידע על צריכת המים של מכונת הכביסה, יעילות הכביסה, יעילות הסחיטה ורמת הרעש. מכונות כביסה מודרניות בעלות טעינה עליונה הופכות יותר ויותר פופולריות עבור משקי בית קטנים יותר, והביצועים והמהירות שלהן עומדים לרוב בקנה אחד עם מכונות כביסה עם טעינה קדמית.

פונקציות

כדי לבחור את מכונת הכביסה הטובה ביותר, כדאי לדעת אילו תוכניות יש לה. מכונות כביסה מודרניות מגיעות בדרך כלל עם מגוון הגדרות מתוכנתות מראש, כולל כביסה מוקדמת, כביסה בעומס גדול ומחזורי כביסה ספציפיים של בד (כגון צמר או משי). לחלק מהדגמים יש תוכניות כגון: שטיפת קיטור, בישול, שטיפת בגדי ילדים וחיתולים. גם ויסות מהירות הסחיטה הוא תקן.

תקציב

מכונת הכביסה היקרה ביותר היא לא תמיד מכונת הכביסה הטובה ביותר שתוכלו לקנות. על ידי בחירה בלבן קלאסי במקום מעטפת כרום צבעונית ומבריקה, תוכל לחסוך עד כמה מאות זלוטי. מכונת כביסה עם יעילות אנרגטית וחיסכון גבוה יותר במים עשויה להיות יקרה יותר לקנייה, אך במהלך פעולתה, הכסף הזה בהחלט יחזור בצורה של חשבונות נמוכים יותר. הדגמים העדכניים יותר של מכונות כביסה מציעים איכות כביסה דומה לדגמים היקרים יותר, אך ללא הגדרות מוגדרות מראש. לפני הקנייה, אתה יכול גם להתייעץ עם ביקורות משתמשים בפורומים מקוונים כדי לגלות איזו מכונת כביסה עובדת הכי טוב.

  • כמה מקום יש לך לזה
  • באיזו תדירות ייעשה בו שימוש
  • אילו פונקציות יש לספק (לדוגמה: מהירות סחיטה, מייבש)
  • כמה כסף אתה רוצה להוציא על זה