כיצד לנקות את התרמיל והקלמר של בית הספר לפני ה-1 בספטמבר?

גלה כיצד לנקות את התרמיל והקלמר של ילדך להתחלה חדשה ב-1 בספטמבר
גלה כיצד לנקות את התרמיל והקלמר של ילדך להתחלה חדשה ב-1 בספטמבר.

תן לילדך התחלה חדשה לשנת הלימודים החדשה.

למרות שהקיץ מתקרב לקיצו, ילדכם בוודאי יצפה לפגוש את חבריו מספסל הלימודים לאחר חודשיים של פרידה בקיץ. גלה כיצד לנקות את התרמיל והקלמר של ילדך להתחלה חדשה ב-1 בספטמבר.

אין לייבש לא את התרמיל ולא את הקלמר במייבש כביסה כדי שלא יתעוותו. עדיף שתצליחו לתפוס את קרני השמש האחרונות של החג ולתלות אותן לייבוש בגינה או במרפסת.

איך אני מנקה את תרמיל בית הספר?

אם בתרמיל הקטן שלך יש כתמים גלויים, אנו ממליצים לטפל בו תחילה במסיר כתמים ביתי.

המרכיב הבסיסי של מסיר כתמים כזה הוא נוזל כלים, כי הנוסחה שלו נועדה לפרק ולהסיר שאריות מזון ושומן, וה-Ph של הנוזל הוא ניטרלי, כך שהוא לא יפגע בבד.

בבקבוק ספריי, ערבבו 100 מיליליטר של נוזל כלים מהדור השביעי (או נוזל כלים אחר הזמין בחנות המקומית שלכם), ו-200 מיליליטר של מי חמצן. מוסיפים כפית סודה לשתייה ומערבבים אותה.

הסרת כתמים מתרמיל

מי חמצן מאיץ את תהליך החמצון, המסייע בהסרת כתמים. עם זאת, אין להשתמש במים בריכוז של יותר מ-3% להסרת כתמים. מי חמצן דומה לאקונומיקה, אז לפני השימוש במסיר הכתמים שלנו, בצע בדיקה על אזור לא בולט בתרמיל שלך כדי לוודא שאתה לא מכתים אותו.

ניקוי קלמר בית הספר
ניקוי קלמר בית הספר.

מרססים את מסיר הכתמים על הכתמים בתרמיל, ולאחר חמש דקות זורקים אותו למכונת הכביסה. רוב התרמילים לבית הספר עשויים מחומרים שניתן לכבס בקלות במכונת הכביסה. עם זאת, כדי לא לפגוע בו, הגדר אותו לתוכנית כביסה עדינה במהירות סחיטה נמוכה ובטמפרטורה נמוכה. השתמש בחומר ניקוי עדין, כמו, למשל, חומר ניקוי גלישה.

איך לכבס תרמיל ביד

הקפד לבדוק את הוראות הכביסה על תג התרמיל. אם התרמיל של ילדכם אינו ניתן לכביסה במכונה, שפשפו אותו עם מברשת אורז ומי סבון לאחר שימוש במסיר כתמים תוצרת בית. לאחר מכן שים אותו ללילה בקערה עם מים קרים ונוזל כביסה. בבוקר, שטפו אותו תחת מים זורמים קרים.

ניקוי קלמר בית הספר

לאחר ריקון הקלמר מכל הטושים, הטושים והטושים, בוודאי תמצאו בתחתית פיסות של עפרונות מחוסמים, פיסות מחקים ועפרונות וקפיצי עט. לנער את הקלמר היטב מעל פח האשפה. הסר כל דבר שנדבק לתחתית ובלתי אפשרי לנער עם מטלית מיקרופייבר או ספוג.

אם הקלמר מכוסה בכתמי דיו, נקה אותם עם אלכוהול או מסיר לק על מקלון צמר גפן. השאירו לכמה דקות ולאחר מכן שטפו במים כדי שהקלמר לא יספוג ריח של אלכוהול.

ניקוי קלמר הפלסטיק

אם הקלמר של ילדכם עשוי מפלסטיק, תוכלו לפנק אותם באמבט בתמיסה של סודה לשתייה ומים. (ניתן לנקות את קופסת האוכל מפלסטיק באותו אופן.) בכלי שמכיל קלמר (או בכיור) ממיסים ליטר מים עם ארבע כפות סודה לשתייה. השאירו למשך חצי שעה, ואז שטפו ושטפו עם ספוג ונוזל כביסה מתחת למים זורמים. נגב את הקלמר במגבת. אתה יכול לשים עיתונים מרוסקים לכדורים, שיספגו היטב את הלחות שנותרה במשך הלילה.