איך להכין את הבית לשנת הלימודים החדשה

איך להכין את הבית לשנת הלימודים החדשה
איך להכין את הבית לשנת הלימודים החדשה.

להלן מספר טיפים להכנת הבית לקראת תחילת שנת הלימודים

איך להכין את הבית לשנת הלימודים החדשה

הראשון בספטמבר ממש מעבר לפינה. ייתכן שילדכם כבר מחכה בקוצר רוח לומר שלום לבני גילו מספסל הלימודים. ואת? האם אתה מוכן לטבעת הראשונה?

ספטמבר יכול להיות מלחיץ הן עבור הילדים והן עבור ההורים. הנה כמה טיפים להתכונן לתחילת שנת הלימודים ולא להשתגע.

תכנן ארוחות צהריים לכל השבוע. פריטים שאינם מתקלקלים מהר ויכולים לשכב במקרר, כמו פירות, ירקות, גבינה או נקניק, ניתן לארוז ביום ראשון בקופסאות פלסטיק נפרדות עם מדבקות המתאימות לימי השבוע.

תכנון רכישות לשנת הלימודים החדשה

לפני שטירוף הקניות בבית הספר משתלט, ערכו רשימה יסודית של מה כבר יש לילדכם - גם ציוד לבית הספר וגם ביגוד - ומה אתם צריכים לקנות. הודות למלאי מפתח זה, תימנע מלהעניק לפעוט את סט הריבוע העשירי.

בנוסף, כל מה שכבר לא מועיל - עפרונות שבורים, מחברות שרוטות, ציוד לבית ספר שבור - שמים לפח.

ניקוי הארון לפני תחילת שנת הלימודים

תנו בגדים ונעליים קטנים מדי למישהו שאולי צריך אותם יותר. אם בזכות זה יש קצת יותר מקום בארון, אתה יכול להפריד מדף מיוחד לתרמיל, תיק PE, תלבושת בית ספר.

איך מכינים מקום להכנת שיעורי בית
איך מכינים מקום להכנת שיעורי בית.

למדו את ילדכם לשמור אותם תמיד במקום אחד. אם הם לא ישכבו בכל הבית, לא רק שהם יחסכו את כל הלחץ של המשפחה, אלא שהם גם יכולים לשרת אתכם לאורך זמן.

איך מכינים מקום להכנת שיעורי בית

מכיוון שאפילו תיק PE תפס מקום משלו בארון הבגדים, אני מקווה שגם אתם חשבתם על מקום מיוחד בבית בו ילדכם יוכל לעשות שיעורי בית בנחת.

בואו נעשה הסכם – שולחן האוכל הוא לא המקום המתאים לעשות בו שיעורי בית. לילדכם צריכה להיות פינה נפרדת, שולחן כתיבה משלו (לא עמוס), תאורה נכונה וכיסא נוח, המותאם לגובהו, כדי שעמוד השדרה לא יתפתל.

המקום מעל השולחן הוא המקום המושלם ללוח סיכות שאליו ילדכם יכול לצרף הערות חשובות, כמו גם "עזרי הוראה" כמו לוח הכפל, מפת העולם או כללי איות.

כמובן, צריך להיות פח אשפה מתחת לשולחן. זה גם מקום טוב עבור ילדכם ללמוד משהו על מיחזור - רצוי בפועל.

לוח שנה לכל המשפחה לשנת הלימודים החדשה

כאשר הלימודים מתחילים, כל בני המשפחה נעשים הרבה יותר עסוקים. אם אינכם רוצים לפספס את משחק המולד, יום הספורט או המפגש, תלו במטבח לוח שנה בו תכתבו את כל האירועים החשובים. זה יעזור לך להתארגן וילדך ילמד אותך איך לתכנן.