איך מסירים שיער מריפודי רכב?

הדרך הראשונה להסיר שיער מריפוד היא להשתמש בשטיח או מברשת ריפוד
הדרך הראשונה להסיר שיער מריפוד היא להשתמש בשטיח או מברשת ריפוד.

גלה כיצד להסיר שיער של חיות מחמד מתוך המכונית שלך.

אומרים שהכלב הוא החבר הכי טוב של האדם. לפעמים קשה להיזכר בזה בכל הנוגע לניקיון הרכב אחרי טיול, ועוד יותר אחרי כמה נסיעות עם חיית מחמד בעלת ארבע רגליים. קשקשים ברכב גורמים לאלרגיות, בעיקר בילדים צעירים, והצטברותם גורמת לרוב לריחות לא נעימים. אז איך מורידים פרווה מהריפוד? לרוב, השריפה הראשונה היא שואב אבק מתחנת דלק, אבל מדובר במאבק של שעות רבות וכנראה נוותר מתוסכלים יותר מהר ממה שננצח עם המוך. עם זאת, ישנן דרכים מהירות ויעילות יותר.

אם אין לכם זמן להתמודד עם המוך בעצמכם, חברות רבות ושטיפת מכוניות מציעות שירות הסרת שיער בריפוד, אך לרוב מדובר בתשלום נוסף. לכן לפני הזמנת ניקיון פנים יש לבדוק היטב את מחיר השירות.

שואב אבק ביתי

לשואב האבק הביתי הישר שלנו יש בדרך כלל יותר כוח מאלה הזמינים בתחנות דלק. ואם יש לך מברשת טובה, את יכולה לנסות להסיר את השיער מהריפוד. עם זאת, זהו תהליך שלוקח זמן רב, ובחלק מהחומרים ישאר הרבה שיער תקוע עמוק לתוך הריפוד. עם זאת, דבר אחד בטוח - לא משנה באיזו שיטה תבחרו, כדאי לשאוב קודם כל את הרכב כדי להסיר חול, מה שמפחית מהיעילות של השיטות הבאות. אם אתה רק תוהה איזה שואב אבק לקנות, עיין בטיפים שלנו כאן. אם יש לכם חיות מחמד, בהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון בעת קבלת ההחלטות.

מברשת שטיח/ריפוד

הדרך הראשונה להסיר שיער מריפוד היא להשתמש בשטיח או מברשת ריפוד. אתה יכול לקנות אותם בחנויות רבות או בתחנות דלק. זה בהחלט פתרון זול, אבל היעילות שלו תלויה במידה רבה גם באיכות המברשת עצמה וגם בחומר שמנקים. עם זאת, מברשת כזו לא תהיה יעילה ב-100% - ההשפעה תהיה מתונה במקרה הטוב. כדי לעזור, אתה יכול להבריש אותו לכיוונים שונים ולהשתמש בו זמנית בשואב אבק.

מברשת שיער

עדיף לקנות מברשת שיער מיוחדת. במה זה שונה ממברשת ריפוד רגילה? לרוב יש לו שיער קשיח וגומי, שהוא הרבה יותר יעיל בהסרת מוך ושיער תקוע בריפוד, כולל שטיחים. הפתרון הזה הוא זול יחסית, כי אפשר לקנות אותו בכמה עשרות זלוטי, ובוודאי יעיל יותר מכל האמור לעיל. בנוסף, ניתן להשתמש במברשות מספר פעמים, מה שלא ניתן לומר על שתי השיטות האחרות.

דבק

את יכולה לנסות להסיר את השיער מהריפוד
ואם יש לך מברשת טובה, את יכולה לנסות להסיר את השיער מהריפוד.

דרך מצוינת להסיר שיער מריפוד, אם אין לך את המברשת להסרת שיער שדיברנו עליה כרגע. זה ממש פשוט:

  • עוטפים את היד בנייר דבק הפונה כלפי חוץ (זה המפתח...)
  • הדביקו באופן שיטתי את הפרווה.
  • כאשר הסרט מפסיק להרים, החלף אותו.

זה פתרון פשוט ויעיל למדי. אתה יכול להשתמש כמעט בכל סרט, למשל, סרט אריזה. כפי שציינו קודם, כדאי לשאוב קודם את הרכב, שכן חול יפחית מהר מאוד את יעילות הסרט ההדבקה, מה שאומר שצריך להחליף אותו בתדירות גבוהה. במקום להיצמד לכף היד, אפשר גם פשוט להשתמש ברצועות סרט.

רולר להסרת שיער

זוהי גרסה קצת יותר מתקדמת ונוחה לליפול הרצועה סביב היד. זה פשוט רולר עם ידית וגליל סרט מודבק לחלק העליון. אתה משתמש בו כדי לאסוף שיער ולכלוך, וכשהוא מפסיק להידבק - קורעים חתיכה מהסרט וממשיכים. הגלילים מעולים גם לניקוי בגדים משיער ולכלוך דומה אחר, כך שאם יש לכם חיות מחמד, כדאי להחזיק רולרים כאלה בבית. חסרון? הרולר - או ליתר דיוק סרט דביק - מתבלה וצריך להחליף מדי פעם. כמו בסרט עצמו, עליך לשאוב את פנים החול לפני השימוש ברולר.

השיער במכונית נראה לא יפה ויכול לעצבן, במיוחד עבור ילדים צעירים או אנשים עם אלרגיות. לכן כדאי להסירו מבפנים על בסיס קבוע, ובזכות ארבע השיטות הללו זה לא כל כך קשה ולא לוקח זמן.