דרכים פשוטות לשמור על הבית שלך מסודר

הנה כמה דרכים טובות לשמור על חדר השינה והסלון מסודרים
הנה כמה דרכים טובות לשמור על חדר השינה והסלון מסודרים.

ארגון הבית שלך לא צריך להיות מסובך. השתמש בעצות הפשוטות שלנו וארגן את הבית שלך ואת כל חייך בו זמנית!

אם הבית שלך מתחיל להיות עמוס, מספיק רצון טוב וקצת משמעת כדי לעזור לך לארגן את חלל הבית שלך מחדש. להילחם בבלגן זה לא כל כך קשה כמו שזה נשמע! נצלו את העצות שלנו ונקו את ביתכם.

אם אתם רוצים לעשות סדר בבית, חלקו את הדירה לחלקים קטנים יותר וניתנים לניהול, רצוי חדרים. בקרוב הכל יהיה מאורגן ומסודר בדירה שלכם כמו שלא היה מעולם. ניקוי כזה הוא גם הזדמנות מושלמת לטפל בכל משטחי הבית ולנקות מדפים ומגירות בחלב Cif.
איך שוטפים את הכלים?

איך להתמודד עם העומס במטבח ובשירותים

למד כיצד לשמור על חדרים אלה מסודרים - הנה כמה עצות מועילות ביותר
למד כיצד לשמור על חדרים אלה מסודרים - הנה כמה עצות מועילות ביותר.

המטבח והשירותים הם חדרים שבהם אנו מבלים זמן רב בבישול, אכילה או שטיפה. אז לא קשה לעשות פה בלגן. למד כיצד לשמור על חדרים אלה מסודרים - הנה כמה עצות מועילות ביותר:

 • כדי להיפטר מכל מזון שאינך צריך, בדקו מה אתם שומרים במקרר, בארונות המטבח או במזווה לפחות פעם בשבוע. אם אתה מוצא מזון שפג תוקפו, זרוק אותו מיד. אם אתם יודעים שלא תוכלו לאכול מוצר, תנו אותו לשכן, לחבר או לנזקקים.
 • זכרו לשטוף כלים וסכו"ם כל יום ולהחזירם למדפים ולמגירות לאחר הייבוש. כדאי שיהיו לכם מקומות ייעודיים לאחסון כל הכלים.
 • גם בחדר האמבטיה, לכל דבר צריך להיות מקומו. מיכלים לאחסון מברשות שיניים, משחת שיניים, סבון, שמפו, מגבות או נייר טואלט יהיו שימושיים. בנוסף, כדאי למצוא מקומות מיוחדים להצטייד במוצרים אלו. כל כמה שבועות, בדוק מה יש בארונות שלך והשליך כל מוצרים שפג תוקפם או לא שמיש.
 • תנו לזמן שבו אתם מסדרים את הארונות שלכם להיות הזדמנות להיפטר מאבק ולכלוך בו זמנית. נגב את האבק ולאחר מכן נקה את הארונות עם חומר ניקוי טוב כגון חלב cif או cif brillance. לפני שאתם מחזירים דברים לארונות, נגב היטב את המשטחים במטלית רכה הרטובה מעט במים חמימים.

ניקיון בחדר השינה ובסלון

אתה צריך לשמור על החדרים שלך מסודרים על בסיס קבוע, מכיוון שבדרך כלל זה המקום שבו ערימות של בגדים, ספרים, מגזינים או צעצועים הם הכי מהירים. הנה כמה דרכים טובות לשמור על חדר השינה והסלון מסודרים.

 • החביאו בגדים בארון הבגדים ברגע שאתם מורידים אותם, במקום לזרוק אותם על הרצפה או על כיסא. ודאו שהם מקופלים או תלויים, ותמיד החזירו את הפריט למקומו המתאים: בארון, במגירה, בארון או במדף. אחסן תמיד בגדים מלוכלכים בסל הכביסה.
 • נקו את הסלון כל כמה ימים. החזירו הכל למקומו, נערו אותו וסדרו כריות, והיפטר מכל מה שלא צריך, כמו עיתונים ישנים או עיתונים.
 • חשוב שלכל הדברים יהיה את מקומו. הקדישו מקום מתאים לצעצועים, תקליטורי DVD, מגזינים, ספרים וכל דבר אחר בו אתם משתמשים באופן קבוע. עודדו את בני המשפחה תמיד להחזיר דברים למקום שבו הם היו.
 • בכל פעם שהעונה מתחלפת, עברו על המלתחה והיפטרו מדברים שאתם כבר לא צריכים. בגדים שלא מתאימים לך או שאתה פשוט לא אוהב אותם כנראה יהיו שימושיים למישהו אחר. שקול לתת אותם לנזקקים. בגדים ישנים בלויים יכולים לשמש בהצלחה גם כמטליות כביסה.
 • עשה את אותו הדבר עם דברים אחרים שאתה כבר לא צריך. ספרים שלא תרצו לקרוא יותר, צעצועים ישנים של ילדיכם, תקליטורי DVD של סרטים שאתם לא מתכננים לצפות בהם יותר יכולים לרצות את החברים או הנזקקים.

זה לוקח רק 10-20 דקות לסדר חדר או חלק ממנו. עם זאת, ככל שתעכב יותר את הניקוי, כך הבלגן יהיה גדול יותר וייקח יותר זמן לנקות את החדר. כל מה שצריך זה קצת משמעת לנקות אותו על בסיס קבוע ובקרוב תראה כמה מעט צריך כדי לשמור על הבית שלך נקי.

 • התחל בצעדים קטנים. לסדר מגירה אחת או כוננית ספרים היא התחלה טובה. מאוחר יותר, תוכל להתמודד בקלות עם המשימה הגדולה הבאה.
 • לנקות חדר אחר חדר.
 • סדר הוא הזדמנות מצוינת לנגב אבק מהמדפים ולנקות רהיטים.
 • אם נתקלתם בדברים שאתם לא צריכים, מיחזרו אותם, תנו אותם למישהו אחר, או פשוט זרקו אותם.