9 דרכים להוציא כתמי ספה שבאמת עובדים

אפשר להסיר כתמים מהספה בבית תוך פרק זמן קצר וללא פגיעה ברהיטים
אפשר להסיר כתמים מהספה בבית תוך פרק זמן קצר וללא פגיעה ברהיטים.

נקה את הכתמים על הספה בעצמך. גלה דרכים יעילות להתמודדות עם כתמים.

ספה היא לא רק מקום לנוח ולישון, אלא גם קישוט לבית. רהיט חשוב זה דורש טיפול ותשומת לב. אנחנו תמיד רוצים שהרהיטים יישארו חדשים ומסודרים, אך עם הזמן מופיעים עליהם כתמים וכתמים לא רצויים. יש שיזהו את הכתמים מיד, מה שמקל על הוצאת הכתם מהספה כשהיא טרייה. עם זאת, אנשים רבים מבחינים בכתם לאחר חלוף זמן ובבהלה אינם יודעים כיצד לנקות את הספה מכתמים.

כתמים ממקורות שונים יכולים לקלקל לא רק את מראה הספה, אלא גם את הריח שלה. אבל אל תדאג! אפשר להסיר כתמים מהספה בבית תוך פרק זמן קצר וללא פגיעה ברהיטים. הנה כמה טיפים כיצד להסיר כתמים מהספה שלך.

אפשר לנקות כתמים על הספה בבית באמצעות חומר ניקוי לכל מטרה כמו ספריי Cif. ספריי זה אידיאלי להסרת כתמים מרהיט מרופד ויעזור לשחזר את המראה המקורי שלו.

איך לנקות את הספה שלך מכתמים במו ידיך?

להלן 9 דרכים להסיר כתמים מהספה שלך בעצמך
להלן 9 דרכים להסיר כתמים מהספה שלך בעצמך.

אם אין לכם זמן וכסף לניקוי יבש מקצועי, אז עם בחירה נכונה של מוצרים, תוכלו להסיר כתמים בבית. להלן 9 דרכים להסיר כתמים מהספה שלך בעצמך:

 1. שאבו את הספה כדי להסיר אבק מאזורים שקשה להגיע אליהם לפני הסרת כתמים מהספה. זה יקל על ניקוי הספה נטולת האבק תוך הימנעות מהיווצרות פסים מלוכלכים.
 2. נסו תרסיס אול-round cif המתאים להסרת כתמים מרהיט. בדוק את המוצר על אזור לא בולט וקרא היטב את ההוראות לפני ניקוי הספה מכתמים. יש למרוח את המוצר על האזורים המלוכלכים, להשאיר אותו למשך 10-15 דקות, ולאחר מכן לשטוף את המטלית. זה מסיר כל כתמים ביעילות ובמהירות.
 3. אתה יכול לנקות את הספה מכתמים של תה, קפה, קולה, שוקולד, יין באמצעות סבון כביסה רגיל. תחילה הרטיבו את האזור המוכתם בספוג, ואז התחילו לשפשף את הכתם עם סבון או מברשת. יש צורך להקציף היטב ולהשאיר למשך 10 דקות. בסוף, הסר את הסבון עם מים חמים.
 4. אנשים רבים תוהים כיצד להוריד כתם דם מהספה. זה בעצם לא כל כך קשה. יש צורך לשטוף את כתם הדם עם תמיסה של מים וכף 1 חומץ, ולאחר מכן להקציף את מקום הזיהום ולהסיר את הסבון במים חמים. אם כתם הדם טרי למדי, ניתן לשטוף אותו במים קרים וספוג.
 5. כדי להסיר כתם יין מהספה, פזרו מלח על האזור המוכתם והניחו ל-15 דקות. לאחר מכן מסירים את המלח בעזרת מברשת ומנגבים בעזרת ספוג טבול באלכוהול. לבסוף, הקציף את הלכלוך והבריש שוב.
 6. לאחר שגילו כתם שומן, רבים מתחילים לחפש בבהלה תשובה לשאלה כיצד להסיר כתם שומני מהספה. זה לא קשה. יש צורך לפזר את הכתם השומני במלח או סודה לשתייה ולהשאיר למשך 10 דקות. ואז לשפשף את מקום הזיהום עם ספוג שהורטב בעבר עם כל חומר ניקוי. לשטוף עם מים נקיים לאחר 15 דקות.
 7. אם יש לך ילד קטן או חיית מחמד, אז הבעיה של הסרת כתמי שתן היא מאוד רלוונטית. ראשית, יש לייבש את הכתם, ולאחר מכן לנקות עם תמיסה של שמפו ומים. לאחר מכן יבש אותו.
 8. אם אתה מוצא כתם של מיץ פירות או ירקות, מרחו אמוניה וחומץ על הכתם, ולאחר מכן שטפו במים נקיים.
 9. סוגים אחרים של כתמים ניתן להסיר עם תמיסה של שמפו ואמוניה. לאחר מכן הקציף את הכתם, השאר למשך 10 דקות ושטוף במים נקיים.

הדרכים הפשוטות הללו לניקוי כתמים על הספה שלכם יעזרו להחזיר את הספה שלכם לצורתה המקורית ותוכלו ליהנות לא רק מהנוחות שלה, אלא גם מהמראה שלה.

אפשר לנקות את הספה מכתמים לבד.

עם גישה נכונה לתהליך הסרת הכתמים מהספה, הספה שלכם תחזור להיות חדשה ומסודרת. העיקר לחשוב על מקור הכתם לפני יישום שיטה כזו או אחרת להעלמתו.

 • דרך אוניברסלית להסיר כתם מהספה היא להשתמש בתמיסה של שמפו ואמוניה. יש למרוח את התמיסה הזו על הכתם, לאחר מכן להקציף, להשאיר למשך מספר דקות ולשטוף במים חמים.
 • השתמש במוצרי ניקוי כגון ספריי Cif. הוא יתמודד עם כתמים מכל מוצא ועל כל בד.
 • שאבו את הספה לפני הסרת כתמים מהספה. זה ימנע פסים מלוכלכים.
 • אל תשכח לשטוף את האזור המזוהם במים נקיים לאחר השימוש בתמיסה זו או אחרת.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לנקות מתקן מי שתייה
 2. ניקיון דירה לאחר שיפוץ
 3. כיצד להרטיב את האוויר בחדר
 4. כיצד להסיר דבק מבגדים
 5. כיצד להסיר אבנית ואבנית
 6. איך מסירים עובש?