ניקיון בתים לאחר שיפוץ: כיצד להסיר אבק בניה ועוד שאלות פופולריות.

תדעו להסיר אבק לאחר שיפוץ כמו שצריך
עם חומרי ניקוי יעילים וספוגי ניקוי בהישג יד, תדעו להסיר אבק לאחר שיפוץ כמו שצריך.

ניקיון הבית לאחר שיפוץ במינימום אובדן מצב רוח וזמן. גלה דרכים יעילות לנקות את הבית שלך לאחר שיפוץ.

החסרונות העיקריים לאחר השיפוץ הם הרבה פסולת ואבק, שטיפת חלונות, ניקוי משטחים שונים, רצפות, קירות. לשם כך יש לבצע ניקיון כללי לאחר התיקון אותו יש לחלק לשלבים על מנת לחסוך זמן ומאמץ. כיצד להסיר אבק לאחר שיפוץ? איך מנקים את הרצפה לאחר שיפוץ? כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות אלו ואחרות. והכי חשוב, היו חיוביים לגבי שיפוץ הבית שלכם. חשבו על התוצאה הסופית, על הבית החדש והנוח שלכם, ואז הניקיון לא ייראה לא נעים.

ניקיון הבית לאחר שיפוץ אינו קל, אך אפשרי. על ידי שימוש בחומרי ניקוי לכל מטרה כמו Cif או Glorix, אתה יכול לנקות את הבית שלך לאחר שיפוץ עם מינימום אובדן של מצב רוח וזמן.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ ללא עזרה מקצועית

כיצד להסיר אבק לאחר שיפוץ
כיצד להסיר אבק לאחר שיפוץ?

לאחר שיפוץ הבית, אתם לא יכולים לחכות ליהנות מהמראה החדש, אבל ניקיון יכול להיות בעיה מתסכלת. על ידי תכנון הפעולות מראש וחשיבה על כל פרט, ניקיון הבית הוא הרבה יותר מהיר ויעיל. הנה היכן להתחיל.

 1. חשבו מראש כיצד להסיר אבק לאחר תיקון. הכן חומרי ניקוי וכלי עבודה לניקוי משטחים שונים. לדוגמה, Cif מטפל אפילו בלכלוך קשה מבלי לפגוע במשטח. בלי קשר, הקפד לבדוק כל מוצר או שיטה חדשה על משטח לא בולט לפני השימוש, וקרא את ההוראות בקפידה. מה שכן, תזדקקו לשקיות אשפה גדולות ויציבות, הרבה סמרטוטים וספוגים לניקוי חלונות ומשטחי זכוכית.
 2. פינוי פסולת בניין כגון לבנים, בטון, אריחים הוא השלב הראשון של הניקיון הכללי לאחר שיפוץ. נקה את הבית שלך לאחר השיפוץ מהפסולת על ידי איסוף זה בשקיות אשפה יציבות. מקם שקיות קרוב יותר ליציאה שלך כדי לחסוך במקום פנימי.
 3. כיצד להסיר אבק לאחר שיפוץ? ראשית יש להסיר את אבק הבנייה מהמשטח בעזרת שואב אבק. לאחר מכן, נקו את המשטח עם חומרי ניקוי כגון Cif ו- Glorix באמצעות ספוגים או סמרטוטים.
 4. איך מנקים את הרצפה לאחר שיפוץ? הסר אבק תחילה, שטף במים, יבש, שואב ואקום, ולאחר מכן השתמש בחומר ניקוי בהתאם לסוג המשטח. לדוגמה, Glorix יכול לשמש עבור כל סוגי הציפויים: לינוליאום, אריחים, למינציה, אבן מלאכותית, פלסטיק, פרקט ואחרים. Glorix הוא מנקה רצפות מעולה.
 5. ניקוי חלונות לאחר שיפוץ ומשטחי זכוכית. השתמש במטליות מיקרופייבר ובחומרי ניקוי לניקוי משטחי זכוכית כדי לשמור על חלונות נטולי פסים. בעת ניקוי מסגרות חלונות, קחו בחשבון את החומר שממנו הם עשויים, בבחירת חומר הניקוי המתאים.
 6. כיצד להסיר אבק מטפטים לאחר שיפוץ? עם ניקוי טפטים אתה צריך להיות זהיר ביותר. השתמש במטלית יבשה או שואב אבק. אם מדובר בטפט רחיץ, אתה יכול להשתמש במטלית לחה או טישו.

ניקיון לאחר שיפוץ ללא רגשות שליליים ומינימום השקעת זמן אינו קל, אך אפשרי. הכי חשוב להשלים את תהליך הניקיון בשלבים ולא למהר.

 • הכן את הכלים הדרושים וחומרי ניקוי.
 • השלך תחילה את הפסולת המגושמת.
 • עם חומרי ניקוי יעילים וספוגי ניקוי בהישג יד, תדעו להסיר אבק לאחר שיפוץ כמו שצריך.
 • ניתן לנקות את הרצפה בעזרת תכשיר מיוחד לניקוי רצפות כמו Glorix
 • ניקוי חלונות אפשרי רק עם חומרי ניקוי על בסיס אלכוהול.
 • הסר אבק מהטפטים רק באמצעות שואב אבק או מטלית יבשה.