אל תתנו לפחד מזיהומים למנוע מהילדים שלכם ליהנות

אבל במקום למנוע מהם ליהנות
אבל במקום למנוע מהם ליהנות, כלול את ההרגלים האלה בחיי היומיום שלך כדי להגן עליהם מפני מחלות.

עם עונת השפעת בסביבה, טבעי לדאוג כאם לילד הלומד בבית הספר. עם זאת, ביצוע מספר אמצעי חיטוי כאמצעי זהירות יכול להבטיח שילדך יישאר שמח ובריא.

זה מדאיג לראות את ילדכם יוצא לשחק או ללמוד במהלך עונת השפעת הזו. אנשים ומקורות שונים יתנו לכם טיפים שונים להגנה על ילדכם מפני וירוסים, וכל זה עלול להיראות מבלבל. אבל במקום למנוע מהם ליהנות, כלול את ההרגלים האלה בחיי היומיום שלך כדי להגן עליהם מפני מחלות. עדיף להיות מוכן מאשר לדאוג. חמוש במידע הנכון, אתה יכול לצייד את משפחתך ואת עצמך להילחם בחיידקים. אנו אגיד לכם כיצד לחטא את הבית ומשטחים אחרים ולשמור על בטיחות ילדיכם ומאושרים.

במהלך תקופה זו, חשוב לחטא מדי יום את משטחי המגע הגבוהים בביתך כדי לשמור על בטיחות המשפחה ועליך מפני חיידקים. אתה יכול גם לנסות תרסיס חיטוי Domex. קרא את החבילה לקבלת הוראות לפני השימוש ובדוק תחילה על חלק קטן.

1) למשטחים

חלק מהמשטחים בבית נוגעים לעתים קרובות על ידי כל בני המשפחה במהלך היום. נקראים גם משטחים בעלי מגע גבוה, אלה כוללים מתגים, ידיות לדלתות, שולחנות, ברזים, ידיות לארונות, מושבי אסלה, ידיות שטיפה, צעצועים וציוד משחק וכו'. עדיף לנקות ולחטא משטחים אלה מדי יום יחד עם כל אזור המשחקים החיצוני משטחים.

באופן אידיאלי, השתמש בחומר ניקוי ביתי רגיל ובמים כדי לנקות את האבק או הלכלוך מהמשטחים הללו. אתה יכול גם להשתמש במגבונים או ספריי ניקוי ביתיים כדי לנקות אותם. בדוק את הוראות התווית על התרסיס לפני השימוש בו. אתה יכול להשתמש באותם עצות חיטוי גם למשטחי משחק בחוץ.

כעת, כשהמשטחים נקיים, ניתן להתחיל בתהליך החיטוי. השתמש בחומר חיטוי מתאים, כמו מוצר המבוסס על אקונומיקה (נתרן היפוכלוריט) כגון Domex Floor Cleaner, הפעיל נגד וירוסים בדרכי הנשימה, כפי שהומלץ על ידי הפורום המדעי הבינלאומי על בית והיגיינה. קרא את החבילה להוראות לפני השימוש ובדוק תמיד על חלק קטן.

2) לכביסה

עקוב אחר העצות הפשוטות אך היעילות הללו כדי לשמור על הילדים שלך ועל משפחתך בטוחים מפני מחלות
עקוב אחר העצות הפשוטות אך היעילות הללו כדי לשמור על הילדים שלך ועל משפחתך בטוחים מפני מחלות.

אתה צריך לדעת איך לחטא את הבגדים שלך. חיידקים, וירוסים וחיידקים לא שוכנים רק על משטחים, אלא גם על בגדים. ודא שכל הבגדים, כולל מדי בית הספר של ילדיך, בגדי המשחק המלוכלכים והבגדים של כל המשפחה, נשטפים היטב עם חומר ניקוי אנטיבקטריאלי טוב. אתה יכול גם לנסות Lifebuoy Laundry Sanitizer. קרא את החבילה לקבלת הוראות לפני השימוש ובדוק תחילה על חלק קטן. לשמירה על הבגדים, יש לכבס אותם לפי ההוראות על תוויות הטיפול שלהם. במידת האפשר, אתה יכול לשטוף באמצעות הגדרת המים החמים ביותר האפשרית לפי התווית.

כדי לשמור על הבגדים של הילדים שלך נקיים מחיידקים ורכים, אתה יכול גם להשתמש במרכך בד אנטיבקטריאלי. קפלו את הבגדים לאחר ייבוש יסודי בשמש, או בטמפרטורה החמה ביותר האפשרית במייבש, לפי תווית הלבוש.

3) עבור חפצי בית אישיים

באופן אידיאלי, לכל בן משפחה צריך להיות כלים נפרדים, כוסות, סכו"ם, קופסאות טיפין וכו'. אין לחלוק אפילו את המגבות והמצעים שלו עם בני משפחה אחרים. אם יש לכם חיות מחמד בבית, גם להן צריך להיות כלים נפרדים, מצעים ומגבות. יש לשטוף את כל הפריטים הללו ביסודיות במים וסבון או חומר חיטוי ביתי לאחר השימוש.

4) להיגיינה אישית

הקפידו על היגיינה אישית טובה, מכיוון שילדים נוטים לחקות את המבוגרים שלהם. הקפד לשטוף ידיים לעתים קרובות באמצעות מים וסבון או חומר חיטוי. אנא עשו זאת לפני ואחרי הכנת ארוחות למשפחה, לפני ואחרי אכילה, לאחר שימוש בשירותים וכו'.

באהבה ובסבלנות למד את הילדים שלך לעשות את אותו הדבר. הזכירו להם בעדינות עד שההרגל של נטילת ידיים לאחר החזרה הביתה (מבית הספר, החוגים, הפארק וכו') מושרש בהם. בכל פעם שאתה משתעל או מתעטש, הקפד לכסות את הפה עם טישו או במרפק (אם אין טישו זמין). השליכו את הטישו לפח האשפה ולמדו את ילדכם לעשות את אותו הדבר. זה עוזר גם אם חללים משותפים, כמו הסלון, חדר האמבטיה או המטבח, מאווררים ומאווררים היטב.

עקוב אחר העצות הפשוטות אך היעילות הללו כדי לשמור על הילדים שלך ועל משפחתך בטוחים מפני מחלות.

מקור: מרכזים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC).