מחפשים טיפים יעילים לשימוש חוזר בנייר בבית? הנה לך!

הכנו רשימה של רעיונות כיצד תוכל לעשות שימוש חוזר בנייר
כדי לעזור לך, הכנו רשימה של רעיונות כיצד תוכל לעשות שימוש חוזר בנייר.

אם אתם מחפשים טיפים פשוטים ידידותיים לסביבה, התחל עם שימוש חוזר בנייר. זה יגרום לך להרגיש נהדר להשתמש בנייר הזה.

עיתונים ישנים ותדפיסים לא רצויים נזרקים או מושלכים לפח. אבל יש דרכים שבהן אתה יכול לעשות בהם שימוש חוזר. לכן, בפעם הבאה שאתם עומדים לשים עלון או פיסת נייר לפח, חשבו כיצד תוכלו לעשות שימוש חוזר בנייר זה ולהימנע מבזבוז מיותר.

כדי לעזור לך, הכנו רשימה של רעיונות כיצד תוכל לעשות שימוש חוזר בנייר.

1) פרויקטי יצירה

השתמש בערימת המסמכים הישנים כדי ליצור פריטים דקורטיביים ופרויקטים של יצירה. שתף את הילדים שלך ואפשר ליכולות היצירתיות שלהם לפרוח עם פרויקטים כמו לוח קולאז', ספר אלבום שנעשה עם גזרות ממגזינים, או נסה אוריגמי.

2) להשתמש לניקוי

בעלי בתים הולכים לאהוב את זה. הידעתם שעיתונים ישנים טובים יותר לניקוי משטחי זכוכית מאשר בד? לקבלת התוצאות הטובות ביותר, רססו חומץ על משטח הזכוכית ונגבו אותו בעזרת גיליונות עיתון ישן. נייר מגורר הוא גם חלופה ידידותית לסביבה נהדרת לארגז החול של חיית המחמד שלך. אתה יכול להתחיל במילוי חצי מהקופסה במלטה ולמעלה בנייר מגורר. המטרה מאחורי זה היא לתת לחיית המחמד שלך לעשות את עבודתה על הנייר, ואז להשליך אותו. זה יעזור לחיות המחמד שלך להתרגל לאט לנייר מגורר, ויבטיח מעבר חלק.

3) אריזת מתנה

כדי להכין נייר בבית
כדי להכין נייר בבית, הכינו עיסת על ידי הכנסת הנייר הישן לבלנדר.

למה לא להשתמש בעיתונים גם כאריזות מתנה? זה נותן תחושה מותאמת אישית למתנות שלך. אתה יכול להשתמש בהדפס צבעוני או שחור לבן, מה שאתה מעדיף, כדי לעטוף את המתנות שלך. זה יגרום למתנות שלך להיראות מהנות ומתחשבות.

4) פח קומפוסט

אם יש לכם דשא או שטח גינה, תוכלו להשתמש בפיסות נייר קרועים כקומפוסט. אתה יכול גם להשתמש בהם בגינה ציבורית או באזור פארק המגורים שלך.

5) למחזר בתוך הבית

כן, אתה יכול למחזר נייר בביתך עצמו. שתף את הילדים שלך ועורר בהם השראה לאמץ אורח חיים ידידותי לסביבה. כדי להכין נייר בבית, הכינו עיסת על ידי הכנסת הנייר הישן לבלנדר. לאחר מכן, לחץ את העיסה לתוך תבנית. הוסף משקל מספיק על התבנית כדי לסחוט את המים החוצה. לאחר שהוא יבש, אתה יכול להשתמש בסדין למטרות שונות.

חסוך נייר. להציל את כדור הארץ.