ניקיון לאחר בנייה: 5 טיפים חיוניים לסידור הבית

ניקוי לאחר בנייה הוא מפורט יותר
ניקוי לאחר בנייה הוא מפורט יותר, ולכן הוא דורש מוצרי ניקוי טובים שיעזרו לך במשימה זו.

למד כיצד לנקות לאחר בנייה ולארגן את הבית, לשמור על הרהיטים ועל בריאות המשפחה

שיפוץ הבית דורש עבודה רבה, וכשהפסקה נגמרת, יש עוד ניקיון לעשות סדר בהכל. הסיבה לכך היא שכל שינוי בבית מייצר הרבה הריסות, אבק וכתמים שקשה להסיר. אבל הישארו רגועים, עם כמה טיפים תוכלו לנקות בצורה יעילה ומהירה יותר.

תפוס מחסה! שים מסכות בעת ניקוי לאחר בנייה, במיוחד כאשר אתה משתמש במוצרים חזקים יותר, וגם כדי להגן על עצמך מפני אבק.

כיצד לנקות לאחר בנייה

1. המתן לסיום העבודה

זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל זה לא. זה כמעט בלתי אפשרי לנקות חדר מוקדם כשהבית עדיין בבנייה. אבק משתלט על כל הנכס ואין מאמץ פיזי או מוצר ניקוי לעשות זאת. אתה צריך לחכות שהכל יסתיים כדי שלא תצטרך לעבוד מחדש.

איך יודעים אם משטחי המטבח וחדר האמבטיה עברו חיטוי?

2. הסר פסולת

למד כיצד לנקות לאחר בנייה ולארגן את הבית
למד כיצד לנקות לאחר בנייה ולארגן את הבית, לשמור על הרהיטים ועל בריאות המשפחה.

הסר את כל הפסולת השוכבת בבית לפני הניקוי. יש להשליך קופסאות רצפה, פחי צבע וכל החומרים בהם נעשה שימוש בשיפוץ. האידיאל, כדי לא להצטבר, הוא לפנות פסולת עודפת במהלך העבודה ובמידת האפשר, לשכור דלי להשלכתם במקום מתאים.

3. נתחו כל סביבה

לאחר הסרת כל הפסולת, עצרו ונתחו כל חדר, אז אל תתחילו להתיז מים וסבון על כל הבית. היו רגועים, נשמו ולמדו כל סביבה, סוג הלכלוך והחומר בו יש להשתמש לחיטוי. באופן כללי, האידיאל הוא להתחיל לנקות את הקירות ואז לנקות את הרצפה. וכדי לברר כיצד לנקות את הרצפה כמו שצריך, חשוב לדעת מהו סוג הריצוף ועד כמה קשה להסיר הלכלוך.

4. התחילו בניקוי גס

לפני שאתם רואים איך מנקים חלונות ופריטים אחרים בבית, העדיפו ניקיון כבד, כמו הסרת כתמים מצבע, מלט ודיס. בשלב זה של הניקוי יש להיזהר עם המוצרים בהם משתמשים כדי שלא יתפזרו יותר מדי על המשטחים.

5. בחרו במוצרי ניקוי טובים

ניקוי לאחר בנייה הוא מפורט יותר, ולכן הוא דורש מוצרי ניקוי טובים שיעזרו לך במשימה זו. ישנן אפשרויות, כמו מוצרי קו CIF, המנקות את הסביבות המגוונות ביותר בצורה מעשית ומבלי לפגוע בהן.

נסו להסיר את כל הרהיטים מהחדרים לניקוי. במידה והדבר אינו אפשרי, מומלץ לכסות כל רהיט על מנת שלכלוך לא יחלחל לרהיט.