איך לשמור על ריח רענן של החליפה שלך בזמן לאירוע הגדול הבא שלך?

אתה יכול לנסות את העצות הפשוטות האלה כדי לגרום לחליפה שלך להריח נהדר
לאחר שהחליפה שלך עלתה לאוויר, אתה יכול לנסות את העצות הפשוטות האלה כדי לגרום לחליפה שלך להריח נהדר.

בעוד שכולם רוצים לקבל חליפה פריכה, אתה גם רוצה שהיא תריח טרי. אנו מספרים לך את הדרכים הטובות ביותר לגרום לבגדים שלך להריח טוב!

בין אם אתה לובש את החליפה שלך לחתונה או לפגישה, אתה לא רק רוצה שהיא תיפול טוב אלא גם תריח נעים. מה שחשוב לזכור הוא תמיד לתלות את החליפה לייבוש אחרי שלבשת אותה. אוויר זה יכול לגרש ריחות זיעה. לאחר שהחליפה שלך עלתה לאוויר, אתה יכול לנסות את העצות הפשוטות האלה כדי לגרום לחליפה שלך להריח נהדר.

תלו את שקיק הפוטפורי שלכם או את הפומנדר במרחק של 5-15,20 ס"מ מהחליפה שלכם כדי שלא יבואו איתו במגע.

1) כיסוני פוטפורי

פוטפורי היא אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לחליפה שלך להריח טוב באחסון. להכנת כיסוני פוטפורי משלך, שלבו כמה ציפורן, מקלות קינמון, עלי כותרת של פרחים מיובשים, זרעי שומר ועלי מרווה מיובשים; אתה יכול גם להוסיף פולי וניל מכיוון שהם אלטרנטיבה נהדרת ללא אבקה להוספת ניחוח. מערבבים את החומרים בקערה ומערבבים היטב. הוסף את התערובת הזו לשקית רשת ותלו או הנח את שקיק הפוטפורי בארון הבגדים שלך כדי לשמור על טריות החליפה שלך. זה נמשך מספר חודשים.

2) פומנדר

בעוד שכולם רוצים לקבל חליפה פריכה
בעוד שכולם רוצים לקבל חליפה פריכה, אתה גם רוצה שהיא תריח טרי.

פומנדרים הם מרעננים ריחניים וטבעיים. אלה יכולים לשמש גם כדי לשמור על ריח נהדר של החליפה שלך בזמן האחסון. כדי להכין פומנדר תצטרך תפוז וקצת ציפורן. לחורר חורים עם קיסם מסביב לפרי. דוחפים ציפורן שלמה לכל חור. עוטפים את הפירות בנייר סופג ומאחסנים אותו במקום קריר ויבש למשך 3-4 שבועות לייבוש. לאחר ייבוש, אתה יכול לעטוף אותו בבד מוסלין או פשתן ולתלות אותו בארון שלך עם החליפה שלך.

3) שמנים אתריים

צור תערובת הכוללת 0.5 כוס מים ו-5-6 טיפות של השמן האתרי האהוב עליך. קחו כמה כדורי צמר גפן והשרו אותם בתערובת זו. לאחר שכדורי הצמר גפן ספגו את התערובת, מניחים אותם בשקית רשת. תלה את התיק הזה בארון שלך עם החליפה שלך והבגד שלך יריח רענן בפעם הבאה שתוציא אותו.

הנה לך! נסה את הדרכים המדהימות האלה לשמור על ריח נעים של החליפה שלך בזמן שהיא מאוחסנת.