רוצה לשמור על הקפוצ'ונים, הקרדיגנים והסוודרים שלך רכים? הנה איך!

הקרדיגנים והסוודרים שלך הם הבגדים הנוחים ביותר ללבישה והם גם חלק מהבגדים עם התחזוקה הכי נמוכה שאתה יכול
הקפוצ'ונים, הקרדיגנים והסוודרים שלך הם הבגדים הנוחים ביותר ללבישה והם גם חלק מהבגדים עם התחזוקה הכי נמוכה שאתה יכול להחזיק.

אם אינך מרוצה מכך שהקפוצ'ון, הקרדיגן או הסוודר שלך לא נראים רכים כמו פעם, יש לנו חדשות טובות עבורך. נסה את הטיפים האלה לטיפול בבגדים כדי לשמור על הבגדים שלך נעימים ונוחים.

הקפוצ'ונים, הקרדיגנים והסוודרים שלך הם הבגדים הנוחים ביותר ללבישה והם גם חלק מהבגדים עם התחזוקה הכי נמוכה שאתה יכול להחזיק. עם זאת, כדי שהם יישארו רכים וצפופים, דורש מעט טיפול. אנו מביאים לך כמה טיפים כדי לשמור על הסוודרים, הקרדיגנים והקפוצ'ונים שלך נוחים.

1) אין לשטוף לאחר כל שימוש

כביסה תכופה עלולה להזיק לקפוצ'ון שלך. אז, ללבוש אותם מספר פעמים לפני שמכניסים אותם לכביסה. מכיוון שאתה לובש חולצה או בגד אחר מתחת לקפוצ'ונים, קרדיגנים או סוודרים שלך, זה לא ידרוש כביסה קבועה כמו בגדים אחרים שבאים במגע עם העור שלך.

2) לשטוף במים קרים

כשאתה מכבס את הקפוצ'ונים, הקרדיגנים או הסוודרים שלך, הקפד לעשות זאת במים קרים. אתה יכול לכבס את הבגדים האלה במכונת הכביסה שלך באמצעות חומר ניקוי עדין. בגדים עדינים העשויים ממשי, צמר וכותנה דורשים טיפול נוסף ושימוש בחומר ניקוי עדין יכול לחולל פלאים. אנו ממליצים על Love and Care, אשר זמין בשוק. הפעל את הכביסה במחזור עדין.

3) הימנעו מכביסה עם בגדים אחרים

הימנע מלכבס את הקפוצ'ונים, הקרדיגנים או הסוודרים שלך עם בגדים אחרים. החיכוך בין הבגדים הללו לבין הבגדים האחרים במכונת הכביסה שלך עלול להזיק להם.

4) הופכים אותם מבפנים

הפוך את הקפוצ'ונים, הקרדיגנים או הסוודרים שלך פנימה החוצה לפני הכביסה, במיוחד אם יש להם הדפס מסך או אפליקציה בחזית. וודא שאתה רוכס את הקפוצ'ונים שלך לפני שאתה מכניס אותם למכונת הכביסה.

5) יבש באוויר

עדיף לייבש באוויר את הקפוצ'ונים, הקרדיגנים או הסוודרים במקום להכניס אותם למייבש כדי למנוע התכווצות.

הנה לך! עקוב אחר העצות הפשוטות האלה כדי לשמור על הבגדים הנוחים ביותר שלך, רכים וצמודים!