יש לך טופ פאייטים? אתה חייב להכיר את הטיפים האלה כדי לטפל בזה היטב

הנה כמה טיפים לטיפול בבגדים כדי לשמור על החלק העליון של הפאייטים שלך כמו חדש
הנה כמה טיפים לטיפול בבגדים כדי לשמור על החלק העליון של הפאייטים שלך כמו חדש.

טופ פאייטים הוא חובה במלתחה של כל אישה. הנה כמה טיפים לטיפול בבגדים כדי לשמור על החלק העליון של הפאייטים שלך כמו חדש.

טופ נצנצים יקר ועדין ולכן צריך טיפול נוסף. קרא תמיד את הוראות תווית הטיפול לפני שמכניסים אותו לכביסה.

כדי לשמור על הטופ שלך במצב הטוב ביותר, השתמש בטיפים שניתנו כאן.

1) הסרת כתמים מהחלק העליון של הפאייטים שלך

הקפד תמיד לטפל בכתמים בחלק העליון של הפאייטים שלך. יוצקים 2 כפיות. של חומר ניקוי עדין בקערת מים קרים. טבלו צמר גפן בתמיסת הניקוי וספוג איתה את האזור המוכתם בחלק העליון. ודא שכיסית את הפאייטים המוכתמים יחד עם בד הבסיס. שפשפו את האזור המוכתם בעדינות עם האצבעות. כדי להיפטר משאריות הסבון, השרו מטלית כותנה במים רגילים והספיגו את הכתמים.

2) שטפו את החלק העליון של הפאייטים במכונה

אם התווית אומרת שאתה יכול לכבס את החלק העליון של הנצנצים שלך במכונה, כפתור או רוכס אותו לפני לזרוק אותו לתוך המכונה שלך מבפנים החוצה. הפעל את המכונה במחזוריות עדינה והשתמש במים קרים עם חומר ניקוי עדין. זכור ששטיפה נמרצת עלולה לפגוע בפאייטים שלך ובבד הבסיס. אל תייבש במכונה את החלק העליון של הפאייטים שלך. במקום זאת, יבש אותו על מגבת נקייה. כמו כן, תליית החלק העליון של הפאייטים שלך זמן רב מדי עלולה לפגוע בצורתו.

3) שטפו ביד את החלק העליון של הפאייטים

טופ נצנצים יקר ועדין ולכן צריך טיפול נוסף
טופ נצנצים יקר ועדין ולכן צריך טיפול נוסף.

לשטוף ידיים את הטופ הנצנצים היקר שלך קל. לאחר שכפתרת או כפתרת והפכת את החלק העליון מבפנים החוצה, השרו אותו בדלי מים קרים. לשים 2 כפיות. של חומר ניקוי עדין בדלי ומערבבים היטב. הניחו לחלק העליון לנוח בתמיסת הסבון למשך 10 דקות. הוציאו אותו ושטפו במים רגילים. זכור לא לשפשף או לסחוט את החלק העליון שלך במרץ. יבש את החלק העליון של הפאייטים שלך על ידי פיזור זה שטוח על מגבת נקייה ותן לו להתייבש באוויר.

4) גיהוץ החלק העליון של הפאייטים שלך

תמיד גהץ את החלק העליון של הפאייטים שלך מבפנים החוצה על חום נמוך. זכרו שחום רב מדי יגרום להמסה של הדבק המחזיק את הפאייטים על הבד. אתה יכול לגהץ בקיטור גם את החלק העליון של הפאייטים שלך. אם אין לך ספינת קיטור, תלה את החלק העליון בחדר האמבטיה בזמן שאתה עושה מקלחת ארוכה וחמה.

5) אחסון החלק העליון של הפאייטים שלך

אל תערום את החלק העליון של הפאייטים שלך עם בגדים אחרים. קפלו אותם מבפנים החוצה והכניסו אותם לשקית רשת לפני שמכניסים אותם לארון הבגדים שלכם.

הוסף נצנצים לחיים שלך עם טופ פאייטים!