כיצד לנקות כתמי מים קשים ממכשירי הפלדה שלך למטבח?

מתקשים לשחרר את מכשירי הפלדה שלכם במטבח מכתמי מים קשים
מתקשים לשחרר את מכשירי הפלדה שלכם במטבח מכתמי מים קשים?

מתקשים לשחרר את מכשירי הפלדה שלכם במטבח מכתמי מים קשים? הנה איך אתה יכול לעשות את זה.

כתמי מים קשים יכולים להיגרם מסיבות מרובות, כמו הצטברות אבנית, הצטברות מינרלים או אם לבית שלך יש אספקת מים קשים. כתמים אלה יכולים לפגוע במראה של מכשירי הפלדה שלך. אבל למה לדאוג כאשר אתה יכול להסיר אותם באמצעות מרכיבים הזמינים בקלות במטבח שלך. במאמר זה, אנו מספרים לך כיצד להסיר את הכתמים העקשניים ממכשירי המטבח שלך.

בואו נתחיל.

מרכיבים שכדאי לשמור בהישג יד:

א סודה לשתייה

ב חומץ לבן

ג שמן זית

ד מיץ לימון

ה בד מיקרופייבר

ו נוזל לשטיפת כלים

השתמש בשיטת ניקוי זו בפעם הבאה שתבחין בכתמי מים קשים על מכשירי הפלדה שלך
השתמש בשיטת ניקוי זו בפעם הבאה שתבחין בכתמי מים קשים על מכשירי הפלדה שלך.

ז כפפות יד מגן

 1. שלב 1: הכנת משחת ניקוי

  להכנת משחת הניקוי שלך, שלבו 0.5 כוס סודה לשתייה, 0.25 כוס חומץ לבן, 1 כף. שמן זית ו-1 כף. של מיץ לימון בקערה. מערבבים היטב את החומרים ליצירת משחה דקה. אנו ממליצים לערבב את המרכיבים הללו בכיור המטבח שלך, שכן סודה לשתייה וחומץ יחד עלולים ליצור בועות. הקפד ללבוש כפפות גומי בזמן הכנת הדבק הזה.

 2. שלב 2: למרוח על כתמי המים הקשים

  לאחר שהמשחה מוכנה, מרחו אותה על הכתמים או על כל פני השטח באמצעות מטלית מיקרופייבר. שפשפו לכיוון גרגר הפלדה כדי למנוע שריטות. הקפידו לא לשפשף, שכן סודה לשתייה שוחקת מעט. הניחו למשחה לנוח על הכתם למשך 10-15 דקות.

 3. שלב 3: נגב אותו

  לאחר 15 דקות, השתמש במטלית כותנה לחה כדי לנגב את הדבק.

 4. שלב 4: שטיפה אחרונה

  כעת, לאחר שהסרתם את הכתמים, תנו לו שטיפה אחרונה כדי להסיר שאריות. מערבבים 0.5 כפית. של נוזל כלים ב-0.5 כוס מים חמימים. אנו ממליצים על Vim Dishwash Gel, אשר זמין בקלות בשוק.

הנה לך! הסרת כתמי מים קשים ממכשירי הפלדה היפים שלך אולי נראתה מייגעת בהתחלה, אבל לא יותר! עדיף לטפל בכתמים ברגע שמבחינים בהם כדי למנוע הצטברות עיקשת. השתמש בשיטת ניקוי זו בפעם הבאה שתבחין בכתמי מים קשים על מכשירי הפלדה שלך. אתה יכול להודות לנו מאוחר יותר.