חדש בשימוש בסיר לחץ? שמור את עצות הבטיחות והניקוי האלה בהישג יד

תן לתמיסה הזו לשבת כמה שעות לפני שאתה מקרצף את סיר הלחץ שלך נקי עם נוזל כלים
תן לתמיסה הזו לשבת כמה שעות לפני שאתה מקרצף את סיר הלחץ שלך נקי עם נוזל כלים.

אמהות עובדות שמאזנות בין עבודה למשפחה מסתמכות על סיר לחץ כדי להכין ארוחות מהירות עבור הקטנטנים שלהן. לכן, לדעת איך להתמודד עם כמה בעיות נפוצות עם סיר הלחץ הוא חובה.

סיר הלחץ עוזר לך לחסוך הרבה זמן ומאמץ. זהו אחד ממכשירי הבישול הנפוצים ביותר למטבח. כן, סירי לחץ מגיעים עם מדריך למשתמש וכדאי לקרוא אותו בעיון. עם זאת, הנה כמה עצות בטיחות וניקיון שכדאי להכיר.

1) בדוק את האטם

זה קורה בתדירות גבוהה יותר ממה שאתה מתאר לעצמך. אטם הוא אטם הגומי סביב מכסה הכיריים. לפעמים, החותם נעק ממקומו או מתרופף. כוונן את האטם בצורה נכונה לפני סגירת המכסה. האטם מבטיח שהכיריים ננעלות כהלכה ללא מקום לאדים לברוח מהצדדים.

2) בדוק את השסתום

עשה לך מנהג לבדוק את השסתום לפני שאתה מניח את הכיריים שלך על הכיריים. השסתום עוזר לבנות לחץ בתנור.

3) הימנע ממרכיבים לא ידידותיים

אם אתה חדש בבישול, תצטרך ללמוד כמה יסודות. כשמבשלים בסיר לחץ, צריך נוזל לבניית לחץ. לכן, אל תהפוך את הרוטב לסמיך מדי על ידי הוספת עודף קמח.

4) לנעול כמו שצריך

טיפים אלה יעזרו בניקוי סיר הלחץ שלך ושיקום הברק שלו
טיפים אלה יעזרו בניקוי סיר הלחץ שלך ושיקום הברק שלו.

אם אתה רואה אדים עולים מדפנות סיר הלחץ שלך, כבה את הכיריים מיד. פתח את המכסה ונעל אותו שוב כהלכה.

5) בדוק את גודל המבער

גודל המבער שלך צריך תמיד להיות קטן יותר או שווה לגודל הבסיס של סיר הלחץ שלך.

6) להשרות את סיר הלחץ

לאחר השימוש, מלאו מים חמים בתנור והוסיפו לו 2-3 טיפות של נוזל כלים. תן לזה להשרות לפחות שעה. לאחר מכן, רוקנו את תמיסת הסבון וקרצוף את סיר הלחץ עם נוזל כלים. שוטפים במים רגילים ונותנים לו להתייבש באוויר.

7) השתמשו בחומץ או בסודה לשתייה

אם אתם מתמודדים עם כתמים עקשניים, מלאו 0.5 את סיר הלחץ במים וערבבו 2 כפות. של חומץ אליו. תן לתמיסה הזו לשבת כמה שעות לפני שאתה מקרצף את סיר הלחץ שלך נקי עם נוזל כלים. לחלופין, אתה יכול ליצור משחה על ידי ערבוב סודה לשתייה ומים. תן לו לנוח על האזורים המוכתמים של סיר הלחץ שלך במשך כמה שעות. לאחר מכן נקה כרגיל. אם אתם מחפשים נוזל כלים טוב, אנו ממליצים להשתמש בג'ל מדיח Vim מכיוון שהוא זמין בקלות בשוק.

טיפים אלה יעזרו בניקוי סיר הלחץ שלך ושיקום הברק שלו.