טיפים קלים לניקוי החלק הפנימי הצרוב של סיר הלחץ שלך!

יש לשפשף היטב את הכתמים עם נוזל כלים לאחר שסיר הלחץ מתקרר
יש לשפשף היטב את הכתמים עם נוזל כלים לאחר שסיר הלחץ מתקרר.

אם שרפת בטעות מזון בסיר הלחץ שלך ואתה מתקשה לנקות את הכתמים, יש לנו כמה טיפים קלים עבורך. עצות ניקוי אלו יעזרו לשחרר לכלוך ולהעלים כתמים באמצעות מרכיבים שנמצאים במטבח שלך.

כתמים קשים של אוכל שרוף בסיר הלחץ שלך עשויים להיראות מאיימים, אבל אין צורך לדאוג. כמה טכניקות ניקוי חכמות ויעילות יעזרו לכם לנקות זאת תוך זמן קצר. אז בפעם הבאה שאתה מתמודד עם כתמים קשים, נסה את התיקונים הפשוטים האלה.

בואו נתחיל.

1) מים חמים

הרתיחו מים בסיר הלחץ למשך 10-15 דקות על אש נמוכה כדי לשחרר חלקיקי מזון. לאחר שסיר הלחץ מתקרר, יוצקים לתוכו 2 טיפות של נוזל כלים ושפשפים היטב עד שהכתמים דהים. לאחר מכן שטפו את סיר הלחץ כרגיל.

2) בצל

מלאו את סיר הלחץ שלכם במים והפילו בו 5-6 קליפות בצל. שמים את המכסה ומרתיחים את הקליפות במשך 20-30 דקות. יש לשפשף היטב את הכתמים עם נוזל כלים לאחר שסיר הלחץ מתקרר.

3) מיץ לימון

ממלאים חצי מסיר הלחץ במים וסוחטים בתוכו 2 לימונים. מרתיחים 5-10 דקות על להבה גבוהה. לאחר שסיר הלחץ מתקרר, יש לשפשף אותו היטב עם נוזל כלים.

4) סודה לשתייה

הוסף 3 כפות. של סודה לשתייה לסיר הלחץ ומלא חצי ממנו במים. מרתיחים על להבה נמוכה 10 דקות ומניחים לו להתקרר. שפשפו עם נוזל כלים ושטפו במים רגילים, כרגיל.

5) קורנפלור

בקערה מערבבים 2 כפות. קורנפלור ו-0.5 כוס מים. מערבבים היטב כדי להיפטר מכל גושים. השתמש במברשת בעלת זיפים רכים כדי למרוח משחה זו על האזור המוכתם של סיר הלחץ. המתן 15 דקות ולאחר מכן שטפו כרגיל.

אל תתנו לפחד מכתמים קשים למנוע מכם להכין ארוחות טעימות עבור יקיריכם.